Opublikowano środa o 18:371 dzień Spamuja mi dupy z instagramu na pocztę dosłownie po kilkanaście codziennie a tymczasem mi nie przyszło do głowy tam zajrzeć i wyszukać to czego aktualnie poszukuje. Smieje sie z innych ze nie sa wielofunkcyjni a sam sie na tym łapie
Opublikowano środa o 18:511 dzień 20 minut temu, MEVEK napisał(a):Cos tam na instagramie znalazłem w świetnej jakości ale musze usunąć te ikony lajkowWczoraj znalazłem na instagramie i wrzuciłem sobie w delikatnym powieszeniu. Akurat trafiles z jedna fotka. Ale dzieki. Popatrzę i moze znajde cos dla siebie P.SMaelle jest po prostu piękna. Nie mogę sie od niej odpędzić :)Pamietaj tylko, ona ma dopiero 16 lat. :)
Opublikowano środa o 19:031 dzień 11 minut temu, KrYcHu_89 napisał(a):Pamietaj tylko, ona ma dopiero 16 lat. :)Ale dwa razy, więc 32
Opublikowano środa o 19:241 dzień A potem w temacie o facebooku czytam, że "przypadkiem" komuś algorytm podsuwa filmiki z nieletnimi dziewczynkami
Opublikowano środa o 20:181 dzień Zbooki z was Mi nie chodzi tutaj o aspekty typowo kobiece (seksapil) ktore miały by mnie w niej pociągać. Tylko o sam fakt ze jest to moja topowa główna postać która przegrałem cała expedycje. Delikatna i uczuciowa - to ona najmocniej oberwała z całej drużyny. Zżyłem sie z nią. W końcu sam jestem rodzicem a jak by tego było mało to za jej role J.English odebrała statuetkę za najlepszy występ Tak ze tego
Opublikowano środa o 20:541 dzień Tutaj taki poziom że każdemu by można przyznać tą wygraną za VA, a English to moim zdaniem lepiej niż tutaj wypadła jako Shadowheart w BG3.
Opublikowano wczoraj o 13:45 1 dzień omijałem temat,żeby uniknąć spoilerów, jestem właśnie po kamiennych urwiskach........ja pier....nosz...Mistrzowie.
Opublikowano wczoraj o 14:40 1 dzień 16 godzin temu, MEVEK napisał(a):Nie gralem. Ale tam tez cos zdobyla, co nie?Na tga nic, ale inny gość też z BG3 tam zgarnął. Tam tak samo top VA jak w 33 odpicowany.
Opublikowano wczoraj o 15:10 1 dzień 29 minut temu, messer33 napisał(a):Na tga nic, ale inny gość też z BG3 tam zgarnął. Tam tak samo top VA jak w 33 odpicowany.Tam zgarnął gay charakter, bo Jennifer nie była jeszcze ujawniona.
Opublikowano wczoraj o 15:25 1 dzień Wydaje mi się że była też tylko się z tym nie afiszowała tak jak teraz.
Opublikowano 23 godziny temu23 godz. W tych nagrodach się wybiera spośród kilku najpopularniejszych gier roku, więc wyboru nie ma wielkiego.Jakby jurorzy grali we wszystko, to pewnie by trzeba nagrodzić za voice acting np. kogoś z The Hundred Line, np. osobę co grała Hiruko. Ale tam są nominowane hiciory globalne. Tak samo jak rok temu nawet nie był nominowany nikt z 1000x Resist lol, raczej nie dlatego że grali w 1000x Resist i uznali "nieee, nie czuję tego, tylko te 5 superhitów AAA akurat się wyróżniło voice actingiem".Zresztą mniejsza tam z azjatyckimi "dziwadłami" dla ogura, widzę że tam nawet Dispatch i Robert Robertson się nie załapał, a jestem pewien że by był, jakby oni w to grali (pomijam już moją opinię).Jak tak patrzę na te "najlepsze performensy" na Game Awards, to wygląda dosłownie co roku jak po prostu lista "jakie postaci z tego roku zapamiętamy", hmmm no co za przypadek że zawsze właśnie te mają najlepszego aktora lol. Mogliby dawać po prostu nagrodę za najlepszą postać, dla ogólnie twórców, ale to by było mniej ciekawe na scenie.No a wiadomo, postaci z Ekspedycji na pewno są najsłynniejsze w tym roku i ta gra zdominowała ten rok srogo i musiała wszystko wygrać. Aż dziwne, że na 10 możliwych nagród dostała tylko 9 (w tym za "grę indie" oraz "debiut indie"... gra miała wydawcę, jest to międzynarodowa firma Kepler z siedzibą w Londynie lol. Ale na takiej gali nawet ''indie" to muszą być hiciory). Wszyscy kochają grę, a zwłaszcza Maelle. A czy English akurat lepiej zagrała, niż japońska aktorka w Silent Hill f? No... Kwestia gustu...
Opublikowano 7 godzin temu7 godz. Na pewno nie zagrała lepiej niż Baker Indiany Jonesa no ale na fali hajpu już ją dorzucili do puli nagród żeby było więcej
Opublikowano 7 godzin temu7 godz. 3 minuty temu, Pupcio napisał(a):Na pewno nie zagrała lepiej niż Baker Indiany Jonesa no ale na fali hajpu już ją dorzucili do puli nagród żeby było więcejJa bym dał Aaronowi Paulowi z Dispatch, ale nikt nie Wie czemu nie dostał nominacji. Może jurorzy nie zagrali, bo kosztem niego nominację dostała np. postać Atsu, która co najwyżej była odegrana na solidne 7/10 i aż 3 z E33, jakby innych gier na świecie nie było.
Opublikowano 5 godzin temu5 godz. No dokładnie. Miernik popularności. W kategorii "najlepsza narracja" też to mocno widać, jest tyle naprawdę wstrząsających narracji w małych, może niedopracowanych grach, może grach typu "klikasz A", ale zawsze są tylko największe hiciory tam nominowane za "najlepszą narrację".W ogóle zaczynam się zastanawiać. Czy znajdę JEDNĄ poważną stronę, która na liście najlepszych gier roku nie da pierwszego miejsca Clair Obscur? Dosłownie wszystko, co czytam, ma tę grę na pierwszym miejscu 2025. A jak jeszcze nie przyznali, to jakoś i tak wiem, że dadzą.To chyba drugi raz, jak coś takiego widzę. Po Elden Ringu. Jasne, to nie był rok zbyt wielu naprawdę topowych superprodukcji.Co za niepojęta rzecz dla fana jRPG-ów. Rok temu myślałem, że to jest niemożliwe, nie tylko dla anonimowych Francuzów, ale w ogóle dla nikogo. Ludzie mainstreamowo olali Xenoblade, olali FF Rebirth, olali Infinite Wealth - myślałem, że jRPG jest jednak pewną niszą dla mnie. Na grę czekałem, z ostrożnym optymizmem że będzie może fajnie, co widać od pierwszych stron tematu. Nie byłaby to pierwsza gra, która podoba się mi, psychofanowi Final Fantasy. Nigdy bym jednak sobie nie wyobraził, że zdominuje świat gejmerów jak nic.Pytanie, czy to wprowadzi jakikolwiek renesans gatunku? Na pewno za kilka lat wyjdzie kilka gier średniego budżetu, może chińskich, które będą krzyczeć z każdego screena "zrzynamy z Clair Obscur". Ale jakość tej gry trudno jest zerżnąć. Nie ma tu wielu specjalnie unikalnych pomysłów, co sami twórcy zawsze przyznawali przy tworzeniu, po prostu wszystko jest na najwyższym poziomie.Czy Square-Enix zrobi teraz nowego Fajnala liniowo, z dość prostymi lokacjami, mapą świata, turowymi walkami? Kurde no, wypadałoby, skoro przy 5 razy niższym budżecie, Ekspedycja zmiażdżyła przyjęciem w mainstreamie ich kolosalny Rebirth lol. Tylko pytanie, czy nawet Square-Enix umie zrobić taką grę? Hehe, no niby w latach 90. umieli.
Opublikowano 4 godziny temu4 godz. Godzinę temu, ogqozo napisał(a):Czy Square-Enix zrobi teraz nowego Fajnala liniowo, z dość prostymi lokacjami, mapą świata,No ja grałem całkiem niedawno w XVI i to jest kurewsko prosta w konstrukcji gra, są też jakieś połacie terenu z których zupełnie nic nie wynika.
Opublikowano 4 godziny temu4 godz. Gra wygrywa bo jest po prostu powiewem świeżego powietrza w giereczkowie, a zwlaszcza w jRPG. Oczywiście systemowo nie robi niczego nowatorskiego, ale doprowadza do niemal perfekcji to co już było, plus pokazuje SE, że mapa świata to nie jest coś co było modne tylko na PS1. Zresztą w Rebirth w końcu do tego wrócili na ogromną skalę i mam nadzieję, że nie zrezygnują z tego.Dodatkowo, jest to świetnie napisana gra, ma wciągająca, tajemnicza fabułę, która po rozwiązaniu ma sens, a nie jest wydmuszka. I cudowne dialogi, które sprawiaja, że ciężko nie lubić postaci, które się przewijają przez całą grę. Muzyka to też top, no wszytsko tu zagrało od początku do końca. Takie perełki trafiają się raz na jakiś czas tylko, więc dobrze że ich doceniają wszędzie gdzie się da.A gdyby ta gra została zrobiona przez SE czy innego Atlusa to średnia na meta pewnie też by wywaliła skalę, ale niestety nie było dodatkowych punktów za znajomości. 😉 Edytowane 4 godziny temu4 godz. przez agst
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.