Opublikowano 22 godziny temu22 godz. 9 minutes ago, Tokar said:Iran dobra paka, przez 20 minut grając w przewadze wyglądali jakby byli w osłabieniu.Bali się deportacji
Opublikowano 21 godzin temu21 godz. Momentami piłkarze z Przylądka wręcz bawią sięEdit:Tak frajersko roztrwonić przewagę, ech Edytowane 21 godzin temu21 godz. przez amarok
Opublikowano 20 godzin temu20 godz. Bardzo fajne widowisko. Przed meczem przylądek był raczej skazywany na pożarcie, ba sam obstawiłem wygrana Urugwaju ale patrząc na to jak do tej pory meczyk wygląda to nie chce by przegrali.
Opublikowano 19 godzin temu19 godz. No mecz zaskakująco dobry i zacięty, a czasem aż nie do wiary, że tak niesamowite akcje przeprowadzał jakiś Przylądek
Opublikowano 19 godzin temu19 godz. mieli więcej strzałów na bramkę niż Urugwaj, ale było widać tak od 75 min niektórzy z Przylądka mieli już dość. W sumie to nawet mogą wyjść z grupy. Fajnie się ich ogląda
Opublikowano 13 godzin temu13 godz. Muslera to chyba w typerku obstawił 2:2 przy tym co zagrał W ogóle wyobrażacie sobie, że kiedykolwiek Polska remisuje z Hiszpanią i Urugwajem na MŚ? Przecież zaraz by chcieli 2137 milionów dolarów premii za to osiągnięcie.
Opublikowano 13 godzin temu13 godz. Republika Zielonego Przylądka sprawia kolejną niespodziankę i tym razem urywa punkty Urugwajowi. Zasłużenie, bo zagrali naprawdę fajny mecz. Mają dwa punkty po starciach z faworytami, ostatni mecz z Arabią Saudyjską może im od razu dać historyczny awans. A Urugwaj ma problem - jeśli chce grać dalej, musi przynajmniej zremisować, a najlepiej wygrać, bo sam remis pewności wyjścia z grupy nie daje. Hiszpanie nie odpuszczą, bo w najgorszym wypadku mogą spaść nawet na trzecie miejsce w grupie. Szykuje się ciekawa ostatnia kolejka.Co do meczu Egiptu z Nową Zelandią - muszę przyznać, że goście z Oceanii radzą sobie całkiem nieźle. Nie odstawali za bardzo w tym meczu, a Egipt po prostu był skuteczniejszy w drugiej połowie. Aż trudno uwierzyć, że dla "Faraonów" to pierwsze zwycięstwo na Mistrzostwach Świata w historii!
Opublikowano 2 godziny temu2 godz. Dawać karnego i mamy meczyk.E: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Opublikowano 2 godziny temu2 godz. Pomyśleć, że dałem na króla strzelców Messiego i ostatniego dnia zmieniłem na dauna Ronaldo xdE: hahah ten też daun xdd
Opublikowano 2 godziny temu2 godz. Zawsze się zastanawiam jak tak doświadczony piłkarz może zjebac w taki sposób karnego.
Opublikowano 2 godziny temu2 godz. Messi już ma na koncie trzeci mundial z rzędu z przestrzelonym karnym xd
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.