Opublikowano 21 godzin temu21 godz. No niech ta Norwegia jeszcze 1 strzeli. Boże nie umiem w typerka.Edit:Co ten Senegal Edytowane 21 godzin temu21 godz. przez Mani
Opublikowano 17 godzin temu17 godz. Świetna wojna o wszystko. Zrzucamy tiki takę na pożarcie Argentynie.
Opublikowano 17 godzin temu17 godz. Nie kapuje czemu wystawiają Muslere w bramce. Koleś jest tykającą bombą, i znów stracona bramka to jego zasługa.
Opublikowano 15 godzin temu15 godz. Beznadziejny był ten mecz. Hiszpania wymęczyła 1-0 w fatalnym stylu.Ale Republika Zielonego Przylądka gra dalej Edytowane 15 godzin temu15 godz. przez Sep
Opublikowano 10 godzin temu10 godz. Piekny poranek +7 w typerku. Moze bedzie cofka z poprzedniego dnia po ktorym spadlem 15 miejsc
Opublikowano 9 godzin temu9 godz. 4 minutes ago, Mejm said:Kierownik odsypia bo tabela jeszcze niezaktualizowana.Tak było nie ściemniam, jest szansa, że już dzisiaj spadne na ostatnie miejsce wśród aktywnych graczy typerka
Opublikowano 7 godzin temu7 godz. U mnie zjazd niesamowity, z top 3 na 11 lokatę i wcale nie zapowiada się na poprawę. No nic, zamówi się tą cyfrę GTA VI.
Opublikowano 7 godzin temu7 godz. Mi też czołówka mocno odjechała a jeszcze jak patrzę moje typy na mistrza i drugie miejsce to już w ogóle po zabawie.
Opublikowano 7 godzin temu7 godz. Niestety faza grupowa, to jedyny czas w którym można odrobić większe straty. Później jest ciężko.
Opublikowano 5 godzin temu5 godz. 10 godzin temu, Sep napisał(a):Ale Republika Zielonego Przylądka gra dalej I to prawilnie z 2 miejsca :) 2 godziny temu, Hubert249 napisał(a):Niestety faza grupowa, to jedyny czas w którym można odrobić większe straty. Później jest ciężko.Niby tak ale pamietajmy ze tym razem mamy 1/32 finału po grupowych nie 1/16 takze jeszcze troche zabawy
Opublikowano 4 godziny temu4 godz. https://cdn.discordapp.com/attachments/1428025937991172209/1520380148816412692/ssstwitter.com_1782557210713.mp4?ex=6a40fbda&is=6a3faa5a&hm=c100f86f6fb0783e0064f10c61bda46d1eec85ecd73a2feaef55069897957505&
Opublikowano 2 godziny temu2 godz. 2 godziny temu, kanabis napisał(a):I to prawilnie z 2 miejsca :)Niby tak ale pamietajmy ze tym razem mamy 1/32 finału po grupowych nie 1/16 takze jeszcze troche zabawyJest 1/16 - 1/32 oznaczałoby 64 drużyny w fazie pucharowej
Opublikowano 2 godziny temu2 godz. Fajna autostrada znowu dla Argentyny do półfinału. W zasadzie tylko Kolumbia może zagrozić.
Opublikowano 14 minut temu14 min 2 godziny temu, XM. napisał(a):Jest 1/16 - 1/32 oznaczałoby 64 drużyny w fazie pucharowejA to przepraszam, cos gdzies mi mignelo i wprowadzilo w błąd
Opublikowano 11 minut temu11 min Hiszpania była do zremisowania ale ten Fernando...a na końcu nie wiem czy nie było karnego dla Urusów.
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.