Opublikowano 20 marca20 mar Kampania jest dużo ciekawsza. Dzięki losowości mi się nie nudzi, tylko wyzwania brak. Za to wieża po jakichś 10 przejściach mnie znudziła. Na wysokich poziomach wieży trudno grać innymi broniami niż nosiciel bólu i to jest słabe.
Opublikowano 20 marca20 mar Chciałbym by moja przyszła żona, gdy będzie otwierać swoje piękne usta, będzie wydobywać z nich odgłos wracających kryształów.
Opublikowano 3 września3 wrz Tacy ludzie powinni mieć niewolnice które trzymają winogrona bezpestkowe nad ich głowami.Gameplay obiecali w tym roku.
Opublikowano środa o 18:113 dni Dzisiaj ponoć gameplay. Trochę mi drżą ręce. Edytowane środa o 18:123 dni przez Rtooj
Opublikowano środa o 18:153 dni Ciekawe czy DLC, zamiast niebieskiego to pomarańczowy, czy jakaś ciekawa ewolucja
Opublikowano środa o 18:483 dni Returnal i Astro Bot to obecnie jedyne ekskluzywy z tej generacji, w których czuję stare PlayStation, więc na Sorosa też czekam mocno.
Opublikowano środa o 19:033 dni Też wyczekuje, Returnal to moja gra generacji więc przynajmniej rzucę okiem. Zwłaszcza, że to PRO chodzi mi po głowie tylko jeszcze brakuje mi tytułu który skłoniłby mnie do powrotu (ani nie jestem zarobasem jak krezus Jimmy żeby brać cyfrówki za pełną cenę i kupno konsoli za 3.5K to jak splunąć!).
Opublikowano środa o 20:013 dni 57 minut temu, Paolo de Vesir napisał(a):ani nie jestem zarobasem jak krezus Jimmy żeby brać cyfrówki za pełną cenę i kupno konsoli za 3.5K to jak splunąć!Cyfrówki za pełną cenę? Wypraszam sobie, ale reszta się zgadza
Opublikowano środa o 21:053 dni Ciekawe czy nie dzieje się to wszystko w tym samym uniwersum co Returnal. Wygląda wjebiscie. :&
Opublikowano środa o 21:083 dni Jedyny zarzut- chciałbym kontynuację z Selene.Ale się nie dało bo historia zamknięta. A ideału poprawić się nie da dlatego wygląda jak DLC.Dla mnie spełnienie marzeń.
Opublikowano środa o 21:103 dni W zasadzie Returnal 2, więc będzie zajebiście. Fajnie, że premiera w marcu (oby bez opóźnień tym razem).
Opublikowano środa o 21:123 dni Więcej tego samego i bardzo dobrze. Ciekawe jak fabuła, bo mi w jedynce siadła bardzo i była wyśmienitym uzupełnieniem wybitnego gameplayu.
Opublikowano środa o 21:153 dni Chyba tego sie każdy spodziewal. Bo chyba nie coopa, pojazdów i skórek do kupienia.
Opublikowano środa o 21:153 dni 10 minut temu, Paolo de Vesir napisał(a):Ciekawe czy nie dzieje się to wszystko w tym samym uniwersum co Returnal. Wygląda wjebiscie. :&W sensie :D?1 minutę temu, Donatello1991 napisał(a):Chyba tego sie każdy spodziewal. Bo chyba nie coopa, pojazdów i skórek do kupienia.Ja się trochę bałem że odejdą od tego co jednak pokazali. Nie bali się przekopiować wiele z returnala, za to ich szanuję, ale wyobrażam sobie że ktoś da to w minusy podczas recenzji.
Opublikowano środa o 21:203 dni Ja mam wrażenie, ze przez inną nazwę gracze spodziewali sie przebudowy całego gameplayu i mechanik. No nie. To miałbyc od początku " returnal 2 ". Bigger better. Jak każda "kontynuacja" w historii gamingu.
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.