Skocz do zawartości

Nintendo DS - temat ogólny


sinner

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Na DSie najbardziej podobały mi się chyba Pokemon Diamond/Pearl, ze względu na to że były same nowe stworki, przygoda była długa i ciekawa. Heart Gold/Soul Silver też jest świetne, ale to w końcu remake. Black/White mi aż tak nie siadło, trochę przez zmęczenie materiału, ale ogólnie to też dobra część, wiadomo że Nintendo byle czego nie wydaje.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Mam pytanie dotyczące pirackich wersji gierek.Wiecie może e-koledzy jak odróżnić taki syf od oryginalnych wydań? Wyczaiłem w fajnej cenie Valkyrie Profile na NDSa i nie wiem czy to legit stuff :/

Wrzucę fotkę poglądową:

http://i.imgur.com/QAQvnoM.jpg

 

Ogólnie pirackie wersje gier z NDS'a łatwo poznać, najczęściej to EU wydania próbują podrobić mieszając je z pudełkiem z USA i okładką EU. Tak jak podałeś linka przy Laytonie to zwróć uwagę jak mała jest naklejka w porównaniu do reszty carta na którym się ona znajduje (oryginalnie zakleja prawie całą wewnętrzną powierzchnię). No i zresztą Layton ma ten przypadek o którym piszę powyżej. Będziesz miał pytania to pisz na priv, mam trochę w tym doświadczenia i ani razu się nie nadziałem nawet na bootlega (a sprawdzałem wszystkie gry na 3DS'ie niezależnie od regionu).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No tylko dopiero ja te zdjęcia robiłem po zakupie :) bo na allegro wszystko oczywiście kiepskiej jakości i w opisie "100% oryginał". Sprzedawca ponoć sam nie wiedział że to pirat, nie wiem, może tak było. Ale teraz jestem przynajmniej bogatszy o doświadczenie i ostrożniejszy przed kolejnymi zakupami.

Odnośnik do komentarza

A to współczuję, ja myślałem, że to fotki od sprzedawcy. Nie było widać całego pudełka gry to myślałem, że ktoś tak zrobił, żeby ukryć brak tego małego, niebieskiego znaczka Nintendo Wi-Fi Connection, bo pirackie gry przeważnie tego nie mają. Nieraz podrobione pudełko potrafi być niemal w 99% identyczne jak oryginał, ale brakuje właśnie znaczka Wi-Fi.

 

Zafoliowane starsze gry np z ebaya to zazwyczaj tez podróbki? Zastanawiam się nad zamówieniem między innymi http://www.ebay.com/itm/NINTENDO-DS-NDS-GAME-THE-WORLD-ENDS-WITH-YOU-BRAND-NEW-/231470019602?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item35e4b03412Cena dosyć niska, prawie 100% pozytywów i wygląda w miarę legitnie, tyle że nie ma zdjęć. Jest jakis sposób żeby się nie naciąć, czy loteria?

Odnośnik do komentarza

 

A to współczuję, ja myślałem, że to fotki od sprzedawcy. Nie było widać całego pudełka gry to myślałem, że ktoś tak zrobił, żeby ukryć brak tego małego, niebieskiego znaczka Nintendo Wi-Fi Connection, bo pirackie gry przeważnie tego nie mają. Nieraz podrobione pudełko potrafi być niemal w 99% identyczne jak oryginał, ale brakuje właśnie znaczka Wi-Fi.

 

Zafoliowane starsze gry np z ebaya to zazwyczaj tez podróbki? Zastanawiam się nad zamówieniem między innymi http://www.ebay.com/itm/NINTENDO-DS-NDS-GAME-THE-WORLD-ENDS-WITH-YOU-BRAND-NEW-/231470019602?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item35e4b03412Cena dosyć niska, prawie 100% pozytywów i wygląda w miarę legitnie, tyle że nie ma zdjęć. Jest jakis sposób żeby się nie naciąć, czy loteria?

 

 

Ten sklep to lamy i oszusci, nie polecam.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

 

A to współczuję, ja myślałem, że to fotki od sprzedawcy. Nie było widać całego pudełka gry to myślałem, że ktoś tak zrobił, żeby ukryć brak tego małego, niebieskiego znaczka Nintendo Wi-Fi Connection, bo pirackie gry przeważnie tego nie mają. Nieraz podrobione pudełko potrafi być niemal w 99% identyczne jak oryginał, ale brakuje właśnie znaczka Wi-Fi.

 

Zafoliowane starsze gry np z ebaya to zazwyczaj tez podróbki? Zastanawiam się nad zamówieniem między innymi http://www.ebay.com/itm/NINTENDO-DS-NDS-GAME-THE-WORLD-ENDS-WITH-YOU-BRAND-NEW-/231470019602?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item35e4b03412Cena dosyć niska, prawie 100% pozytywów i wygląda w miarę legitnie, tyle że nie ma zdjęć. Jest jakis sposób żeby się nie naciąć, czy loteria?

 

 

Ja już się nauczyłem żeby nie brać niczego, co nie ma realnej fotki.

Odnośnik do komentarza

Zalezy, jak ktos czesto kupuje to ma wyrobionych sprzedawcow gdzie nawet bez fotki wiadomo ze towar 100% legalny, a jak nie to oddaja hajs, czego nie moge powiedziec o videogamesupply, maja malo negatywow tylko dlatego ze stosuja technike wydluzania sporu do 2 miesiecy i zwodzac ludzi.

Odnośnik do komentarza

 

 

A to współczuję, ja myślałem, że to fotki od sprzedawcy. Nie było widać całego pudełka gry to myślałem, że ktoś tak zrobił, żeby ukryć brak tego małego, niebieskiego znaczka Nintendo Wi-Fi Connection, bo pirackie gry przeważnie tego nie mają. Nieraz podrobione pudełko potrafi być niemal w 99% identyczne jak oryginał, ale brakuje właśnie znaczka Wi-Fi.

 

Zafoliowane starsze gry np z ebaya to zazwyczaj tez podróbki? Zastanawiam się nad zamówieniem między innymi http://www.ebay.com/itm/NINTENDO-DS-NDS-GAME-THE-WORLD-ENDS-WITH-YOU-BRAND-NEW-/231470019602?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item35e4b03412Cena dosyć niska, prawie 100% pozytywów i wygląda w miarę legitnie, tyle że nie ma zdjęć. Jest jakis sposób żeby się nie naciąć, czy loteria?

 

 

Ten sklep to lamy i oszusci, nie polecam.

 

Serio? Kupiłem u nich kilka gier na DSa w dobrej cenie i wszystko było w porządku (chociaż znajomy zamówił grę na PS3, pierwsze wydanie, a przysłali "greatest hits")

Odnośnik do komentarza

Ja kupilem u nich 2 gry w oddzielnych paczkach. Jedna to bootleg, druga bylo tylko info ze "shipped" ale bez numeru ani potwierdzenia. Napisalem ze pirat i sie powyklocalem, oni zebym im odeslal a oni przysla replacement, tak wiec zrobilem. Po miesiacu ciszy napisalem ze nadal nic nie ma, oni ze "please a moment economy" blablabla, poczekalem 2 tygodnie nadal nic to otworzylem spór ze chce jakies potwierdzenie, cokolwiek. Napisali ze byl blad po ich stronie i juz wyslali 2 gry + 1 gra gratis w ramach przeprosin za oczekiwanie..podczas otwartego sporu minal miesiac, napisalem ze nadal nie ma, oni ze wysylka ekonomiczna wiec idzie okolo miesiaca i zebym jeszcze troche poczekal. Niestety potem musialem wyjechac i nie mialem glowy sie tym zajmowac, gdy wrocilem zostal mi tylko tydzien i glupi moglem przekazac sprawe paypalowi, niestety napisalem wiadomosc w sporze i koles tylko odpisal ze "checking into this". Kupil czas, poczekal az spor wygasnie i mnie wydymal, nawet nie moglem negatywa wystawic.

 

Mam zamiar tam znowu zamowic tylko po to zeby wystawic stosowny komentarz bo widzialem ze sporo negatywow wystawionych za podobne rolowanie co mnie, wiec jak najdalej od tego sklepu. Czesciowo moja wina i naiwnie postapilem ufajac kolesiowi, myslalem ze tyle pozytowow to nie beda krecic wała, tak naprawde nigdy nic nie wyslali i jeszcze mieli czelnosc przyslac gierke ktora nie dzialala na 3DS.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Konsola mi się chyba psuje...

Łapie freezy przy włączaniu lub przy wchodzeniu do system settings. Gry z 10-20 minut pochodzą i także łapią zwiechę. Jakieś pomysły, czy mam postawić świeczkę i kupić nową?

edit
No i czasami zamiast freeza wyskakuje po prosti napis "error... itd"

edit2

dla potomnych:
rozkręciłem konsole, odłączyłem kabelek od wi-fi i freezy przy wchodzeniu do system settings znikły. Jak symptomy wrócą, to walne kolejnego edita/posta. Jak nie - to wszyskto gra.

Edytowane przez Dahaka
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

O kurde, nie wiedziałem. Nawet jak gram w Pokemony to wolę grać z Acekarda, wszystkie części na jednym karcie i do tego bajery jak kody czy wiele slotów na save'y. Ciężko wrócić do zwykłych kartów.

 

No i mój model mam już parę lat, a nowy też nie był, baterie z czasem tracą swoją oryginalną wydajność.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...