Skocz do zawartości

News


Banny

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

http://loudnow.net/basista-deafheaven-zasnal-na-scenie-podczas-swojego-koncertu/

 

Basista Deafheaven zasnął na scenie podczas swojego koncertu
sty 15, 2015
deafheaven-091-700x466.jpg

Basista Deafheaven, Stephen Clark, zasnął w środku koncertu swojego zespołu na koncercie podczas Red Bull Sound Select w Portland. Niektórzy pomyślą, że to wywołało złośliwości, ale ludzie z publiki twierdzą, że jego drzemka nie zakłóciła całości występu.

„To było bezbłędne wykonanie. Po prostu absolutnie bez zarzutu. Ci faceci tworzą nowy gatunek” – tak brzmi jeden z komentarzy na blogu Pitchfork. „Kiedy zaczął chrapać, wiedziałem, że jestem świadkiem najlepszego seta w roku.” I nie jest w to zdanie odosobnione: „ten zespół jest za(pipi)iście mroczny. Nigdy nie widziałem czegoś podobnego.”

Clark po koncercie wyjaśnił swoje kłopotliwe zachowanie:

„Stałem tam, grałem linię basu dla „Vertigo”, kiedy poczułem taki prawdziwy, ciepły spokój ogarniający moje ciało. To było tak, jakbym wlazł w kołdrę z naszym logo delikatnie kołysząc się z boku na bok. To było tak komfortowe, iż uznałem, że po prostu zamknę oczy na chwilę.”

Następną rzeczą, jaką muzyk Deafheaven pamięta to chwila, kiedy gitarzysta Kerry McCoy kopie go w tyłek i krzyczy „to nie jest (pipi)a śmieszne”, podczas gdy zespół próbował dokończyć piosenkę. „Także bywałem czasem trochę zmęczony, ale nigdy nie zasypiałem na scenie”, powiedział McCoy. „To nie jest (pipi)y żart. Wszyscy się śmieją, a to nie jest (pipi)a śmieszne. Tworzymy nowy gatunek.”

Deafheaven nie są obce kontrowersje. Po odwołaniu trasy z powodu zagubionego bagażu zawierającego wszystkie ich czarne ubrania, zespołowi wyciekł do sieci rider z zapisem, że każdy członek zespołu wymaga trzech rolek do usuwania sierści. Wokalista George Clarke kilka miesięcy temu łapał wirusy, w czasie gdy był posądzany o zasypianie w połowie koncertów.

Odnośnik do komentarza

 

Basista Deafheaven, Stephen Clark, zasnął w środku koncertu swojego zespołu na koncercie podczas Red Bull Sound Select w Portland. Niektórzy pomyślą, że to wywołało złośliwości, ale ludzie z publiki twierdzą, że jego drzemka nie zakłóciła całości występu.

„To było bezbłędne wykonanie. Po prostu absolutnie bez zarzutu. Ci faceci tworzą nowy gatunek” – tak brzmi jeden z komentarzy na blogu Pitchfork. „Kiedy zaczął chrapać, wiedziałem, że jestem świadkiem najlepszego seta w roku.” I nie jest w to zdanie odosobnione: „ten zespół jest za(pipi)iście mroczny. Nigdy nie widziałem czegoś podobnego.”

Clark po koncercie wyjaśnił swoje kłopotliwe zachowanie:

„Stałem tam, grałem linię basu dla „Vertigo”, kiedy poczułem taki prawdziwy, ciepły spokój ogarniający moje ciało. To było tak, jakbym wlazł w kołdrę z naszym logo delikatnie kołysząc się z boku na bok. To było tak komfortowe, iż uznałem, że po prostu zamknę oczy na chwilę.”

Następną rzeczą, jaką muzyk Deafheaven pamięta to chwila, kiedy gitarzysta Kerry McCoy kopie go w tyłek i krzyczy „to nie jest (pipi) śmieszne”, podczas gdy zespół próbował dokończyć piosenkę. „Także bywałem czasem trochę zmęczony, ale nigdy nie zasypiałem na scenie”, powiedział McCoy. „To nie jest (pipi)y żart. Wszyscy się śmieją, a to nie jest (pipi) śmieszne. Tworzymy nowy gatunek.”

Deafheaven nie są obce kontrowersje. Po odwołaniu trasy z powodu zagubionego bagażu zawierającego wszystkie ich czarne ubrania, zespołowi wyciekł do sieci rider z zapisem, że każdy członek zespołu wymaga trzech rolek do usuwania sierści. Wokalista George Clarke kilka miesięcy temu łapał wirusy, w czasie gdy był posądzany o zasypianie w połowie koncertów.

 

>tak bardzo awangardowi o wow

 

 

 

Żal.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Prawilnie przypominam ze w tym roku XX-lecie stuka miedzy innymi:

Ozzy Osbourne - Ozzmosis

Alice in Chains - Alice in Chains

Death - Symbolic

Fear Factory - Demanufacture

Deicide - Once Upon the Cross

Down - Nola

Faith No More - King for..

Znienawidzony Iron Maiden - The X factor (choć mi sie wtedy podobal)

Kyuss - And the Circus Leaves Town

King Diamond _ Spiders Lullabye

Unleashed - Victory

 

Szanuje.

   

 

 
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Miedzy 1990-1995 powychodzily albumy, ktore stanowia 60% tego co slucham. Lista jest dluga wiec jej nie podam, ale obiektywnie rzecz ujmujac to byl zloty okres dla rocka i metalu.

Początek lat 90, owszem. Później bywało już różnie, zaczęło się eksperymentowanie z nu metalem i inne dziwne wytwory m. in. Kreatora. Oczywiście, było trochę dobrych płyt.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Lordi byli fajni, tych tutaj przemilczę, w(pipi)ia mnie wszelka poprawność polityczna.

 

Co to znaczy poprawnośc polityczna w kontekscie tego zespołu? Czy ludzie z zespołem downa nie mogą grać muzyki czy ku.rwa co?

Odnośnik do komentarza

Prywatne stanowisko prywatnym stanowiskiem, ale jak to sie laczy z polityczna poprawnoscia to ja nie wiem.

 

Predzej jakies mini-parytety czy cos, wiadomo ze to ze choruja na to co choruja mocno zawazylo na tym ze sie tam dostali, ale Panowie, to jest (pipi)a Eurowizja. Show. Disco polo. Pinionszki.

 

Nie ma co sie stresowac o takie sprawy.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...