Skocz do zawartości

Anime godne polecania


Kazuo

Rekomendowane odpowiedzi

Naruto, Dragon Ball, Pokemon - uznawane "przez wszystkich", chociaż osobiście dupy bym sobie nimi nawet nie podtarł.

Bez przesady :D Sam ogladnalem bodazje 3 sagi DB , to jest do 39 epki i nie powiem , aby Naruto pasowalo do tego zestawienia. Zobacz sobie pierwsza badz druga serie Naruciaka. Perelki , pozniej jeszcze tylko 3 byla udana i nastepnie ze 120 fillerow...ktore faktycznie byly raz lepsze , raz slabsze ale to nie zmienia postaci rzeczy - fabularne sezony Naruciaka nie sa zle , przypomnij sobie walke z Haku i Zabuza...

Odnośnik do komentarza
fabularne sezony Naruciaka nie sa zle , przypomnij sobie walke z Haku i Zabuza...

Ok, przyznaję, początki nie były złe. Zwłaszcza wątek z Zabuzą, później jeszcze całkiem ciekawie poprowadzony egzamin na chuunina, pojawienie się Orochimaru oraz atak na Konohe. I tyle. Dalej seria zaczęła się sypać. Szczytem były tragiczne fillery puszczane niemal przez 2 lata (na 90 epizodów może ze 3 były warte uwagi). Po nich rozpoczęła się druga seria, Shippuuden, która jeszcze w miare trzymała poziom do starcia z Deidarą i Sasorim, a po którym to Naruto przestał praktycznie dla mnie istnieć. Strasznie naciągane się to wszystko zrobiło, akcja wlecze się jak muchy w smole, fabularnie to już totalne dno, w dodatku ponownie atakują fillery...ogromny respekt dla tych wszystkich, wytrwałych fanów Naruto, którzy jeszcze to oglądają i mają siłe twierdzić że to dobre anime. Ja wysiadam.

Odnośnik do komentarza

Uwielbiam CLAMP'a ale chara-design to najgorsza kaszana jaką ta grupa poczyniła w ciągu 15 lat chyba.

Z drugiej strony tyle ludu ogląda i zachwala, że wypadało by też obejrzeć, ale mechy plus pseudo inteligentna rozgrywka niczym w DEATH NOTE (dobre anime, ale nie jakaś rewelacja jak dla mnie) mi chyba nie podejdzie.

Wypowiem się o tym jednak ostatecznie kiedy zobaczę, wtedy ostatecznie albo powieszę na tym tytule psy, albo będę śledził drugi sezon z zapartym tchem (super mało prawdopodobne xD)

Odnośnik do komentarza

Ostatnio widzianym i spewnoscia godnym polecenia tytolem jest Good Morning Call, typowe shojo anime, z dawka humoru, bez rzadnych zboczen. Na calosc sklada sie raptem jeden 19 minutowy odcinek. Historyjka owa opowiada o dwojce studentow( dziewczyna i chlopak oczywiscie) ktorzy jakims przypadkiem wynajmoja to samo mieszkanie, a co za tym idzie zamieszkuja razem... akcja przedstawia nam wydazenia dokladnie rok po tym, gdy glowni bohaterowie staja sie para, a dziewczyna zapomina o urodzinach swojego chlopaka.

Wszystko oglada sie za(pipi)icho, jest zabawnie i jest shojo, mimo iz nie jestem fanem babskich anime. Jak macie mozliwosc to ogladajcie. Jesli natomiast boicie sie stracic czas to czy tak naprawde nie wyzalujecie tych kilkunastu minut, chocby dla samego funu obejzenia dobrej animki?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...