Skocz do zawartości

Telefony


ShtaS

Rekomendowane odpowiedzi

W takiej sytuacji oczywiście, ale te Xperie potrafią podobno popękać bez wyraźnego powodu.

Ja mam Xperie Z2 i nic nie peka bez powodu,no chyba ze nagrzejesz mocno telefon np. grajac w gierki lub siedzac na telefonie podczas ladowania i polozysz na zimna powierzchnie lub wyjdziesz z nagrzanym telefonem w zime przy temperaturze sporo minusowej to pozegnaj sie z telefonem

Odnośnik do komentarza

Od serwisantów słyszę lamenty na LG i Sony. Oba jak pełna to w 4/5 przypadków przestaje dotyk reagować. A jak walnie to potrafi nie peknac i dotyk paść. Ale mówię, to serwisanci wiec obcują z rozwalonymi. Przyjaciel twierdzi, że Sony są raczej delikatne. Galaxy alpha to nie wiem po ile chodzi ale był nieźle przepłacony na starcie.

Odnośnik do komentarza

A dlaczego? Ja np. na serwis tej firmy narzekać w ogóle nie mogę i dotyczy to i telefonów i kompów (których już w europie nie będzie). Zamiast kombinować, odmawiać i upierać się, że to nie wina sprzętu a użytkownika (jak np. Sony) to wymieniają co trzeba i oddają. Ostatnio w SGS4 zmieniali na gwarancji płytę główną - sprzęt dostarczony o 13, informacja o końcu naprawy o 17. Teraz np. wysłałem do naprawy Asusa (laptop) do serwisu - wrócił z wymienią klawiaturą (która NIE BYŁA uszkodzona) i wymienionymi zawiasami. No wszystko pięknie, tylko klawiatura nie jest podświetlana, a była ;-) Masakra. Chyba tylko Lenovo jest gorsze :-)

Odnośnik do komentarza

Ja miałem w S3 swoim wymianę płyty. Ale tak, to moi klienci mają, zawsze będą naprawy jak czymś handlujesz. Jakiejś wielkiej ilości wad nie mają samsungi w moim odczuciu, kompy też dobrze się sprawują, długo np baterie trzymają parametry w lepszych modelach. Trafiły mi się za to drogie delle w których baterie szwankowały po 7 miesiącach i mimo, że bateria jest w kadłubku (wymieniana tylko przez serwis) to Dell uparł się, że gwarancja na baterię to 6 miesięcy i dupa. Lapop XPS 15z więc droższy. Czasem ciężko się dogadać :-(

Odnośnik do komentarza

Mam Galaxy S3 i od jakiegos czasu nie moge wylaczyc danych komorkowych. Odklikuje ten kafelek i po kilku sekundach on znowu sam sie zapala. Jedynym rozwiazaniem jest wlaczenie trybu samolotowego, no ale to ch.uj nie rozwiazanie. Mial tak ktos kiedys, wiecie co robic? Strasznie zżera mi to baterię.

E: To samo jest z kafelkiem Wi-Fi.

Edytowane przez Habit75
Odnośnik do komentarza

Mam dziwną przypadłość z podłączeniem telefonu Galaxy Note 2 do laptopa (z windows XP ;f).

Odpinam kabel mikro-usb od wtyczki ładowarki Note2 i próbuję podpiąć nim telefon do kompa. Komp go nie rozpoznaje, jedynie ładuje baterię.

Biorę zatem na próbę inny kabelek micro-usb (od LG 4X HD, ale w sumie co za różnica) - Note 2 rozpoznany, wyświetla się zawartość karty pamięci. Co ciekawe, ten pierwszy "felerny" kabelek (od Note 2) bez problemu łączy mi kompa z telefonem LG 4X HD.

Jako że potrzebne są dwa kabelki do dwóch telefonów, to kupiłem nowy (niby oryginalny) za kilkanaście zeta.

No i kurde, Note 2 podłączony do kompa daje "nierozpoznane urządzenie", ale tym samym kablem LG 4X HD się łączy.

Kurde, o co tu chodzi - jeśli usterka jest w kablu, to przecież nie działałby chyba na żadnym fonie. Jeśli zaś usterka jest w gnieździe ładowania Note 2, to dlaczemu działa na nim kabelek od LG 4X? Oszaleję ;f

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

Jak za szybko podlaczasz rozne urzadzenia pod usb to ich sesje moga jeszcze nie wygasac i dlatego czasami jest komunikat o nierozpoznanym urzadzeniu. Rowniez same ustawienia telefonu maja znaczenie, u mnie w HTC gdy ekran jest zablokowany to tylko laduje, jak odblokuje lub podlacze odblokowany to wykrywa caly telefon i mozna na niego wrzucac pliki.

Odnośnik do komentarza

Dziwne z tymi ustawieniami, bo na jednym kablu działa, a na drugim nie, niezależnie czy przepnę szybko czy po minucie. A ten kabelek, na którym Note 2 nie łączy się z kompem bez problemu za to działa z innym fonem.

Czary panie, przecie kabelek micro USB to chyba coś uniwersalnego, a nie dopasowany układ elektroniczny pod konkretny model. Nawet mogę podpiąć Note 2 pod kompa kablem od Dual Shocka 4, a tym z Allegro ni chu, "urządzenie nieznane".

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

To jest wielkie ale sam mam 6" i po chwili już mi pasuje. Poważnie. Wolę to niż mały telefon i tablet którego i tak nigdy nie noszę bo gdzie mam go schować? 6" trochę dziurawi kieszenie ale ja go uwielbiam. Najlepszy fon jakiego miałem na razie :-)

 

P.S. Jak szukasz tabletu to są jakieś szajsungi 7" z których można dzwonić. Zawsze też można zapodać słuchawkę BT jakąś.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy rzeczywiście Samsung pokaże 13. sierpnia Galaxy S6 mini. Kupiłbym chyba Z3 Compact gdyby nie problemy z pękaniem, ale tak poczekam na inne modele.

 

Wkurza mnie, że prawdziwy wybór zaczyna się od 5 cali, a to jest dla mnie za dużo. Miałem chwilę telefon o takiej wielkości i się nie przekonałem.

Odnośnik do komentarza

No tak to w tej chwili wygląda. Sony z jakością po opiniach z serwisu raczej słabo, kolejna opinia jaką złapałem to opinia sprzedawcy który twierdzi, że jak odsyła sony to prawie zawsze najpierw jest odmowa naprawy i próba zrzucenia winy na klienta. Dopiero po jakichś mailach się udaje. Minus jaki ja widziałem to np upadek, brak widocznych śladów na telefonie a niedziała dotyk. Dziwna sprawa. No ale po prostu, nie upuszczać :-P oczywiście piszę o odmowach na gwarancji.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...