Skocz do zawartości

Telefony


ShtaS

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, baniek napisał:

Podpinam się pod post Rudioka, jeszcze jakby w miarę ogarnięty aparat to już w ogóle cud miód 

 

Mojej mamie zakupiłem https://www.krugermatz.com/24004,km0499

Wcześniej sam kupowałem ich telefony z tej serii i zawsze było spoko. Tym razem też bym kupił ale wydawało mi się, że przez problemy z półprzewodnikami mogą nie wydać nowego telefonu z serii Live - Live 10S, a w moim Live 6+ już zaczęła szwankować bateria więc kupiłem Samsunga A53. Wtedy jego cena była zbliżona do tysiąca złotych po uwzględnieniu promocji.

Najważniejsze cechy tego nowego Liva  to duża bateria 5000 mha, 8gb ramu, czysty android 11. Ekran FHD 6,67". Dodatkowo w zestawie od razu masz takie rzeczy jak pokrowiec i ładowarka. Przy Samsungu musiałem dokupić te elementy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, baniek napisał:

Podpinam się pod post Rudioka, jeszcze jakby w miarę ogarnięty aparat to już w ogóle cud miód 

 

może ten?

 

https://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/-smartfon-infinix-hot-11s-nfc-6-128-green.bhtml

 

Ogólnie zaczynam śledzić poczynania tej firmy i kto wie czy za pare lat nie bedzie to 2gie realme bo stosunek jakość/cena mają całkiem całkiem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Cześć! Taka sprawa. Świeżo zakupiony Samsung S20 FE pokazywał mi takie fajne powiadomienia na WYŁĄCZONYM ekranie. Jak ktoś pisał wiadomość na Messengerze to od razy widziałem kto pisze i co. Wystakiwał taki pasek u góry ekranu. Po aktualizacji systemu zniknęło;/ 
Szukam w opcjach i nie widzę — jest tego miliard i nic nie działa.
Szukałem rozwiązania w necie, ale jak coś opisują to tylko jak włączyć powiadomienia na ekranie blokowania. Nie chodzi o ten ekran blokady. Wcześniej to ładnie działało na całkiem wygaszonym ekranie.
Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Cześć! Taka sprawa. Świeżo zakupiony Samsung S20 FE pokazywał mi takie fajne powiadomienia na WYŁĄCZONYM ekranie. Jak ktoś pisał wiadomość na Messengerze to od razy widziałem kto pisze i co. Wystakiwał taki pasek u góry ekranu. Po aktualizacji systemu zniknęło;/ 
Szukam w opcjach i nie widzę — jest tego miliard i nic nie działa.
Szukałem rozwiązania w necie, ale jak coś opisują to tylko jak włączyć powiadomienia na ekranie blokowania. Nie chodzi o ten ekran blokady. Wcześniej to ładnie działało na całkiem wygaszonym ekranie.
Dzięki!
Ustawienia, wyświetlacz, always on display, pokazuj przy nowych powiadomieniach. Powinien sie tylko odpalać AOD wtedy jak masz nowe powiadomienie. Może to? Tylko wtedy też ustawić musisz chyba żeby się zawartość powiadomienia pokazywała.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, WisnieR napisał:
16 godzin temu, gekon napisał:
Cześć! Taka sprawa. Świeżo zakupiony Samsung S20 FE pokazywał mi takie fajne powiadomienia na WYŁĄCZONYM ekranie. Jak ktoś pisał wiadomość na Messengerze to od razy widziałem kto pisze i co. Wystakiwał taki pasek u góry ekranu. Po aktualizacji systemu zniknęło;/ 
Szukam w opcjach i nie widzę — jest tego miliard i nic nie działa.
Szukałem rozwiązania w necie, ale jak coś opisują to tylko jak włączyć powiadomienia na ekranie blokowania. Nie chodzi o ten ekran blokady. Wcześniej to ładnie działało na całkiem wygaszonym ekranie.
Dzięki!

Ustawienia, wyświetlacz, always on display, pokazuj przy nowych powiadomieniach. Powinien sie tylko odpalać AOD wtedy jak masz nowe powiadomienie. Może to? Tylko wtedy też ustawić musisz chyba żeby się zawartość powiadomienia pokazywała.

No niby tak powinno byc. Ale dalej wyświetla tylko ikonę messngera a nie początek wiaodmości/kto pisze

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, WisnieR napisał:

Musisz zobaczyć jeszcze ustawienia blokady ekranu czy masz włączone pokazywanie treści powiadomień

Dzięki za pomoc, duppa

 

niby wszystko jest ok, a nic nie pokazuje

 

może wyłączyli to w jakiej aktualizacji ;/ Przecież mnie nie poyebało? Po zakupie przed aktualizacją do androida 13 pokazywało mi wiadomości czatu na wygaszonym ekranie. Podobało mi się to, bo nie musiałem łapać za telefon jak ktoś napisał. Teraz tego nie mam xd

Odnośnik do komentarza

Panowie czy kupie jakiś tel qwerty z fizyczną klawiaturą z wmiare współczesnymi bebechami w rozsądnej cenie?

 

Fajny jest Astro ale to ponad 5k
https://www.telepolis.pl/wiadomosci/sprzet/planet-astro-slide-5g-smartfon-z-fizyczna-klawiatura-ces-2022

 

Jest Unihertz Titan Slim za 2k, ale ekran tylko 4.2" hardware bym przeżył
https://allegro.pl/oferta/unihertz-titan-slim-4-2-6-256gb-przedstawiciel-pl-13083135546

 

Znacie coś jeszcze? :scratch_one-s_head:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
9 godzin temu, Wooyek napisał:

No ja przytuliłem s23ultra, nawet polecam. 

 

A tak poza tym widziałem, że @PiPoLiNiO też kupił, jestem ciekaw czy będzie proca kręcił na 5Ghz :spicy:

 

20230203_221743.jpg

Wiadomo. Cyferki muszą się zgadzać jak co rok:D A tak serio, za czasów Note 1-3 faktycznie kręciłem proce :thumbsup:Siedzisz na forum android? 

Edytowane przez PiPoLiNiO
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, WisnieR napisał:

Ale mnie kusi żeby sobie S20 FE zamienić na Note'a ale to są jakieś chore pieniądze. Marzy mi się Fold. Wspaniały telefon. Konsumuje dużo YouTube na telefonie i byłby idealny taki Foldzik.

Ojjj... Fold do yt ciężko nazwać idealnym. Tyle ile zostaje czarnej przestrzeni przez proporcje to o Panie. Mas wielki ekran, a film zajmuje jego połowę. 

Odnośnik do komentarza
50 minutes ago, PiPoLiNiO said:

Wiadomo. Cyferki muszą się zgadzać jak co rok:D A tak serio, za czasów Note 1-3 faktycznie kręciłem proce :thumbsup:Siedzisz na forum android? 

Dokładnie, S22 Ultra w 2023 to jakieś nieporozumienie. Działa wolno, a zdjęcia są fatalne. Wymiana na 23U to mus.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Czoperrr napisał:

Dokładnie, S22 Ultra w 2023 to jakieś nieporozumienie. Działa wolno, a zdjęcia są fatalne. Wymiana na 23U to mus.

Wiem, że to ironia, ale on działa wolno. I w 2022 i w 2023. 21U działał lepiej. Także no ta ironia nie trafiona. 

6 minut temu, Wooyek napisał:

 

Mam tam konto i przy premierze nowego telefonu jeśli go kupuje, to czytam co tam chłopki wypisują. 

I co, zadowolony z zakupu? Z czego przeszedłeś? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...