Skocz do zawartości

Telefony


ShtaS

Rekomendowane odpowiedzi

A coś do 1000-1200 zł? Ma przede wszystkim chodzić płynnie i to jest główny warunek, bo obecny redmi note 9 tnie się jakby miał vistę zainstalowaną. I nie huwei ani xiaomi, bo uraz pozostał :yakubu:znalazłem samsunga galaxy a32, realme 8 i motorola moto g60s, ten ostatni 6gb ramu.

Odnośnik do komentarza

No to nie wiem :dunno: ale uruchomienie aparatu trwa kilka(naście) dobrych sekund, podobnie aplikacje. Jak ktoś dzwoni to słychać sygnał połączenia, ale dopiero po chwili pojawiają się na ekranie dane dzwoniącego i możliwość odbioru/odrzucenia. Generalnie dramat, mam wrażenie, że te kolejne wersje miui robią takie bagno. Ta sama pamięć co u Ciebie.

Odnośnik do komentarza

To nic takiego zupełnie nie mam, aparat gotowy w sekundę, rozmowy też. Cos masz chyba mocno przysmiecone albo jakiś defekt, że się przegrzewa czy cos? Spróbuj factory wipe, chociaż mój ponad 1.5 roku chodzi bez reinstalki i jest zupełnie jak na początku.

 

To co mówisz miałem w antycznym LG 2X z 8 lat temu :f

Odnośnik do komentarza
8 hours ago, mcp said:

A coś do 1000-1200 zł? Ma przede wszystkim chodzić płynnie i to jest główny warunek, bo obecny redmi note 9 tnie się jakby miał vistę zainstalowaną. I nie huwei ani xiaomi, bo uraz pozostał :yakubu:znalazłem samsunga galaxy a32, realme 8 i motorola moto g60s, ten ostatni 6gb ramu.

zamówiłem jakiś czas temu dla mamy Samsung A52 (zwykły) i jest zadowolona, zresztą mi też się podobał. Widziałem, że jest do kupienia w tym pułapie cenowym.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

To tak odnośnie ostatniej premiery. Green tint w AMOLEDach "tanich" telefonów? Stare, znałem. To samo było z Poco F3, który niby miał AMOLEDa E4 od Samsunga (którego Samsung montuje w swoich telefonach) ale chyba kupowali jakieś odrzuty z jakości, bo sam odesłałem dwie sztuki na green tint, a w sieci aż wrzało od wpisów na ten temat.

https://www.androidauthority.com/nothing-phone-1-green-tint-display-problem-3187390/

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.07.2022 o 13:30, mcp napisał:

A coś do 1000-1200 zł? Ma przede wszystkim chodzić płynnie i to jest główny warunek, bo obecny redmi note 9 tnie się jakby miał vistę zainstalowaną. I nie huwei ani xiaomi, bo uraz pozostał :yakubu:znalazłem samsunga galaxy a32, realme 8 i motorola moto g60s, ten ostatni 6gb ramu.

Parę miesięcy temu wziąłem Realme 8 8/128 i jest spoko. Aparat trochę średni, ale tak to śmiga jak zły - nakładka na androida bardzo zbliżona do gołego i nie muli, bateria trzyma mi 2-3 dni. Jedynie miałem problem z niedziałającym logowaniem w aplikacji XGP, ale zaczęła sama z siebie działać. Rozważałem jakąś Motorolę, ale w tej kasie mocno średnie mają te obecne modele.

 

W ustawieniach dodałem sobie jeszcze 5gb wewnętrznej pamięci do ramu, więc niby mam 13. Nie wiem, czy coś to daje, ale czemu by nie włączyć, skoro za darmo :nosacz3:

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Ja po przesiadce z Androida na iPhone 12 jakos ani myślę wracać na Andka. Tym bardziej, że żadna marka mnie przyciąga. Od czasu upadku Nokii z dawnych lat i paru ładnych lat wręcz zbliża się upadek Sony, bo ilość tych telefonów oraz jakosć względem cena, (to nie wiem po co jeszcze produkują te Experie?) brak marki, któą chcę.

Samsunga to już never, ever.
Żadnych Chinoli, bo to c**j g**oo i tylko wychwalają ci co miesięczna wypadła to chyba 700 zł im wpada, to się cieszą, jak u operatora dostaną.
Przerabiałem obie marki w tym już dawny model od zamkniętego oddziału LG

Kupiony miesiąc temu iPhone, po tygodniu opanowany w 90% i... ani myślę wracać, nawet za tą "cała cenę wolności" która kosztuję większym niż w Apple zbieraniem informacji i monitoringiem wszystkiego, pełnym śmietnika sklepie oraz mułowatością aplikacji.

Weźcie sobie te ramy procesory aparaty, że niby coraz lepsze... Androida z dopłatą nie wezmę. Wyjdzie inna marka (oby nie chinoli) z innym systemem to wezmę. Póki sa dwa tylko znaczące systemy to ja Apple.
Że w c**ja robią i ciagną kasę? Ślepy tylko sądzi, że andki to za free robią:nosacz3:
To dopiero z głupków hajsu wyciągają. Ani Samnsung ani inna marka ,nic nawet w 60% robi swojego, wszystko to z firm 3. Nawet system nie ich, tak samo innych marek, a ceny jak u appla. Paranoja. Ja bym rozumiał, ze Samsung ma procek i system swój autorski i czesze te 4-6 koła, ale oni tylko obudowe, matrycę i moze jakieś pierdoły, a wszystkie telefony z Andka maja to samo w środku, a doją naiwniaków aż miło patrzeć. Moc ogromna a wydajność na 30% , że trzeba zmienić pod nowy system co rok lub 2. Święto jak po 3 latach jest wsparcie na nowy system. Paranoja.

Musi być 3 konkurencja. Windowphona bym nie brał bo M$ nie lubię tej dziadowskiej firmy ale trzeba robić na niej. Musi być kolejna konkurencja to ceny i co oferują obie firmy to jakaś padaka.

  • Haha 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...