Skocz do zawartości

Telefony


ShtaS

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.01.2023 o 17:17, gekon napisał:

Dzięki za pomoc, duppa

 

niby wszystko jest ok, a nic nie pokazuje

 

może wyłączyli to w jakiej aktualizacji ;/ Przecież mnie nie poyebało? Po zakupie przed aktualizacją do androida 13 pokazywało mi wiadomości czatu na wygaszonym ekranie. Podobało mi się to, bo nie musiałem łapać za telefon jak ktoś napisał. Teraz tego nie mam xd

Ogarnąłeś już czy Ci pomóc? 

 

Ustawienia/Powiadomienia/Styl wyskakujących powiadomień/ i klikasz POKAŻ NAWET GDY EKRAN JEST WYŁ. 

Edytowane przez PiPoLiNiO
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Wooyek napisał:

Bardzo, przechodziłem z s21u na który w sumie nie narzekałem wcale, ale zależało mi na snapdragonie i wydaje się, że ten na ten rok będzie bardzo dobry. Poza tym zliczając wszystkie promocje i odkup starego telefonu, grzechem było nie brać flagowca za 3 klocki. 

Czuć mega różnice do S21U w działaniu no nie? No kurde niebo a ziemia. 

Odnośnik do komentarza

Chodzi zauważalnie lepiej, co nie znaczy że stary chodził źle, też śmigał jak złoto i nawet nie miałem zamiaru go jeszcze zmieniać. Ale stwierdziłem, że za rok może już nie być snapdragona, wróci exynos - a co jak co, ale Samsung nie umi w procesory, powinni to zostawić innym, ceny jeszcze bardziej pójdą w kosmos i za stary dostałbym jeszcze mniej. Nie było innej możliwości, postawili mnie pod ścianą. :spicy:

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, PiPoLiNiO napisał:

Wiem, że to ironia, ale on działa wolno. I w 2022 i w 2023. 21U działał lepiej. Także no ta ironia nie trafiona. 

 

Ale że co, Fejsbunio się 0,1 sekundy szybciej wczytuje czy co? Serio pytam jaki jest obiektywny zysk na prędkości działania i w czym. 

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Czoperrr napisał:

S22U był chwalony rok temu i nazywany najlepszym telefonem na rynku. Rozumiem, że w 2023 już jest totalnym kasztanem :sadkek: Ah ten konsumpcjonizm.

Ah to pierdolenie głupot. Kupisz 4090 jesteś idiotą, kupisz telefon jesteś idiotą. Tu najlepiej mieć ps4 pro i się nie odzywać bo Cię kasztany zjedzą. Kończę bezsensowną polemikę w tym temacie bo szkoda życia. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, PiPoLiNiO napisał:

Ogarnąłeś już czy Ci pomóc? 

 

Ustawienia/Powiadomienia/Styl wyskakujących powiadomień/ i klikasz POKAŻ NAWET GDY EKRAN JEST WYŁ. 

Thx, ogarnąłem. Dzięki, ale to też nie było to.

 

Okazało się, że trzeba ustawiać po kolei w każdej aplikacji z osobna, bo na przykład messenger miał to wyłączone i nie wyświetlał tych powiadomień mimo poprawnych ustawień na telefonie:lapka:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, PiPoLiNiO napisał:

Ah to pierdolenie głupot. Kupisz 4090 jesteś idiotą, kupisz telefon jesteś idiotą. Tu najlepiej mieć ps4 pro i się nie odzywać bo Cię kasztany zjedzą. Kończę bezsensowną polemikę w tym temacie bo szkoda życia. 

Nie warto. Tu ludzie mówią o jakimś osranym redmi 9 czy 10, że zapierdala. 

  • Lubię! 1
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, creatinfreak napisał:

Nie warto. Tu ludzie mówią o jakimś osranym redmi 9 czy 10, że zapierdala. 

 

Nie, mówią, że jak na ten budżet to całkiem sobie radzą pod kątem odpalania codziennych appek bez dławienia się przy 4GB RAM. Chyba że zacytujesz faktycznie, że ktoś mówił o zapierdalaniu.

 

Musiałem odpowiedzieć jako owner dziewiątki :sleep:

  • This 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, PiPoLiNiO napisał:

Ogólnie chodzi o responsywność i pracę na baterii po kasztanie jakim był S22U. 

 

No ale jaka responsywność? W czym? Nadal serio pytam. Bo w ciągu ostatnich ~3 lat to postęp tak się wypłaszczył, że wymiana na nowy flagowiec to albo fanaberia, albo chęć bycia trendy. Śmiem twierdzić, że do 99% zastosowań codziennych nie ma jak odczuć tego przeskoku, który był widoczny te 10 lat temu. Chyba że się mylę i ten s22 to trzymał 3h na baterii, messengera włączał całe 2 sekundy a dopiero s23 może nazywać się prawilnym smartfonem (oczywiście do czasu s24, ewentualnie s23ProPlusEdition). 

Odnośnik do komentarza

@creatinfreakma rację. Dyskusja z ludźmi którzy uważają, że android chodzi płynnie i nie muli na 4GB RAM, nie ma żadnego sensu. Chodził spoko, jakieś 8 lat temu jak FB w pamięci zajmował 20mb, a nie 600.

 

Jak ktoś używa do dzwonienia i pisania to spoko. Ale jak ktoś używa więcej niż 2 aplikacji to po prostu obce mu znaczenie słowa "płynność". 

 

@RudiokEwidentnie wiesz swoje i żaden argument do Ciebie nie trafi. 

Edytowane przez PiPoLiNiO
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, PiPoLiNiO napisał:

@creatinfreakma rację. Dyskusja z ludźmi którzy uważają, że android chodzi płynnie i nie muli na 4GB RAM, nie ma żadnego sensu. Chodził spoko, jakieś 8 lat temu jak FB w pamięci zajmował 20mb, a nie 600.

 

Jak ktoś używa do dzwonienia i pisania to spoko. Ale jak ktoś używa więcej niż 2 aplikacji to po prostu obce mu znaczenie słowa "płynność". 

 

@RudiokEwidentnie wiesz swoje i żaden argument do Ciebie nie trafi. 

 

Ale właśnie nie wiem, przekonaj mnie. Bo póki co to nic konkretnego się nie dowiedziałem. Chodzi o te magiczne kilka punktów w benchmarkach czy co? 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, WisnieR napisał:

A ty do czego używasz tego telefonu? Dawaj powiedz co tam za PROGRAMY odpalasz, że ci taka maszyna potrzebna.

Ja, np. używam jednej z najbardziej pamięciożernych aplikacji na snapie 865 z 6GB RAMu i wyobraź sobie, że działa. Niemożliwe przecież to telefon sprzed 3 lat. I to tylko z 6GB RAMu xD
 

Grasz w gierki w 868p i jesteś usatysfakcjonowany. Także nie dziwi mnie to, że 6gb Ci wystarczy. 

 

Teraz, Rudiok napisał:

 

Ale właśnie nie wiem, przekonaj mnie. Bo póki co to nic konkretnego się nie dowiedziałem. Chodzi o te magiczne kilka punktów w benchmarkach czy co? 

Ale po co mam Cię przekonywać? Mi wisi czy używasz S22, 23, Nokia 3310 czy Xiomi 15 Ultra. Nie ma też dla mnie znaczenia czy uwierzysz, że 23 działa szybciej od 22 czy nie uwierzysz. Ja w tym temacie nawet nie planowałem się wypowiadać dopóki ktoś mnie w nocy nie wywołał do tablicy. 

 

  • beka z typa 2
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, PiPoLiNiO napisał:

Grasz w gierki w 868p i jesteś usatysfakcjonowany. Także nie dziwi mnie to, że 6gb Ci wystarczy. 

 

Ale po co mam Cię przekonywać? Mi wisi czy używasz S22, 23, Nokia 3310 czy Xiomi 15 Ultra. Nie ma też dla mnie znaczenia czy uwierzysz, że 23 działa szybciej od 22 czy nie uwierzysz. Ja w tym temacie nawet nie planowałem się wypowiadać dopóki ktoś mnie w nocy nie wywołał do tablicy. 

 

Aha czyli pierdolisz dla samego pierdolenia bo kupiłeś sobie nowy telefon i chuj pań wielki jesteś na mieście xD

 

6GB RAMu. W tle włączony Facebook,Discord,Messenger,AccuBattery,Huawei Zdrowie,Tapatalk i chuj wie co jeszcze.

 

1.6GB wolne.

 

No ale panie to trzeba mieć 12GB.

Screenshot_20230204_170226_Device care.jpg

  • This 1
Odnośnik do komentarza

@WisnieRAle po co Ty to piszesz? Wiesz, że mnie nie obchodzi Twój ból dupy? I nie pisz, że go nie masz. Bo gdybyś nie miał to byś nie pisał tylu postów tłumaczących dlaczego 6GB jest lepsze lub równe 12GB. Nie rób kurwy z logiki. I matematyki przy okazji. 12 zawsze > 6 wariacie. 

 

Więcej Ci nie odpowiem, więc nie twórz kolejnych wynaturzeń. Idę robić testy w Antutu i zwalić konia jak przekroczę 1mln 200 tys punktów :obama:

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...