Skocz do zawartości

GTA San Andreas


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...

Kupiłem sobie pierwszy raz w życiu oryginał San Andreas, na steamie, i oczywiście już utknąłem w misji Cesar Vialpando  :whistling: Za dzieciaka też miałem z tym problem, ale jak już wykminiłem to wszystkim kumplom przechodziłem, a teraz się ponad tydzień z tym już męczę. Coś jest zje'bane w tej minigierce z low-riderami, na pewno. Bo naciskam przyciski idealnie w tempo i nic to nie daje, zawsze źle.

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiesz, wszystko działa dobrze, wciska się, po prostu wychodzi na to że spóźniam te wciśnięcia, albo za szybko to robię. Nie problem techniczny (że gra nie reaguje gdy wciskam te klawisze) a skillowy.

 

Szczerze mówiąc odechciewa mi się nawet kolejny raz próbować, bo jeszcze ta sekwencja z dojazdem, tuningiem low-ridera, nie chce mi się powtarzać. Jak byłem młodszy to jakoś więcej parcia było żeby przechodzić GTA, teraz gry rozpieściły mnie tymi checkpointami i ułatwieniami (nowe GTA też), że aż się niekomfortowo czuję grając w to ;)

 

Ale gra mi się świetnie, klimat wciąż miażdży, postanowiłem że przejdę całość oglądając wszystkie cutscenki i wczuwając się w fabułę i tak zrobię.

Odnośnik do komentarza

Albo ściągnij pirata ze starej wersji 2004 i tam przejdź (niestety, ale nie żartuję). 
Generalnie steamowe wersje GTA (3, VC, SA) są... inne. Czy to wycięli jakieś kawałki, czy to nagle nie ma tryskającej juchy krwi po headshocie.


Nie wiem, czy to ten film.
A już najbardziej mnie wkur.wia, że "dwójki" nie można pobrać od jakiegoś czasu. Nie ma w sklepie steamowym ;/ Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Dobrze, że kiedyś kupiłem sobie kolekcję gta za 30zł i mam wszystkie poza V na steam. :obama:

 

@c0r

Ja zawsze to robiłem na zwykłych strzałkach(przestawiałem sterowanie na tę jedną misję) i zawsze szło bez problemu tylko musisz dobrze klikać. :P

Odnośnik do komentarza

Potem kolekcja nie miała 1 i 2. Ja mam zarówno 1 jak i 2, kupowałem gdzieś chyba grudzień 2011. A London nigdy nie było na steam. 

 

Poza tym gry są chyba za darmo do pobrania ze strony Rockstar. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli ktoś uważa, że misja z pociągiem jest trudna (a nie jest) to polecam odpalić sobie wersję PS2 i spróbować ukończyć misje dla "ZERO" bez rzucania niecenzuralnych wiązanek. O ile na pececie te misje nie wydawały się takie trudne, tak w wersji na czarnulę to po prostu masakra. Ten kto projektował te misje powinien zapier.d@lać na galerze by odpokutować swoje winy. Pierwsza misja to jakaś masakra, te małe gówniaki nadlatują z każdej strony a ty męcz się z jakże precyzyjnym celowaniem i trafiaj każdego zanim zdąży ci nasrać na te głupie nadajniki. W drugiej misji poraża totalny brak sterowności tego niby samolociku, który nawet nie potrafi dobrze skręcać, więc jak przypadkiem wylądujesz gdzieś w ciasnej alejce to powodzenia z zawracaniem. Jedynie ostatnia misja się jakoś broni, bo dają nam do dyspozycji normalnie sterowny śmigłowiec, którego sterowanie udało mi się wymasterować jeszcze w pamiętnej misji w Vice City  :kaz:




Ale tak poza tym to gra dalej niszczy :sorcerer: Co prawda grafika, szczególnie w PS2jkowej wersji zestarzała się okropnie, ale fun płynący z rozgrywki nie zmienił się ani trochę. Po latach zaczynam bardziej doceniać San Andreas i liczę, że mój pad przetrwa do końca przygody z fabułą  :Coolface:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
Gość suteq

Ja tam się bawiłem dobrze platynując wszystkie trzy. Przy okazji sobie odświeżyłem gierki.  Tylko w 3 i VC trzeba uważać na przestarzałe sterowanie, brak dowolnej obsługi kamery i słaby autoaim. Dopiero w San Andreas gra się naprawdę wygodnie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...