Skocz do zawartości

GTA San Andreas


Rekomendowane odpowiedzi

Z tymi misjami dla Zero w kolejnych wersjach gry musi byc coś pozmieniane. W oryginale na PS2 "Supply Lines" to był jakis horror, sam nie wiem, jak udało mi sie to zaliczyć po milionach nieudanych prób. Po latach zagrałem w oparty na androidowej wersji remaster na X360 i pyknąłem te misję za pierwszym razem z palcem w nosie.

Tak uwielbiam te grę, że najchetniej kupiłbym ja raz jeszce na PS4 i znów skończył, ale co za dużo to niezdrowo, no i sporo nowszych rzeczy do ogarnięcia

Odnośnik do komentarza

Z tymi misjami dla Zero w kolejnych wersjach gry musi byc coś pozmieniane. W oryginale na PS2 "Supply Lines" to był jakis horror, sam nie wiem, jak udało mi sie to zaliczyć po milionach nieudanych prób. Po latach zagrałem w oparty na androidowej wersji remaster na X360 i pyknąłem te misję za pierwszym razem z palcem w nosie.

Tak uwielbiam te grę, że najchetniej kupiłbym ja raz jeszce na PS4 i znów skończył, ale co za dużo to niezdrowo, no i sporo nowszych rzeczy do ogarnięcia

 

ta misja zostala zbalansowana na pc

Odnośnik do komentarza

W promo na psn jest trylogia gta - warto brac za te 70zł na ps4, czy lepiej skusić się na wersję steamową?

Człowieku to jest jedyna okazja by skosztować tych słodkich effektów z framebuffera PS2 w HD. Ani wersje PC, ani te na PS3 i X360 tego nie mają. 70 zł za wszystkie trzy części z trofeami i się jeszcze pytasz? Poyebało?

Zaraz, zaraz, na pc nie można grać na padzie?

Oczywiście, że się da, SA dostało nawet pacza niedawno ze wsparciem pada od X360 out-of-the-box.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Już się napaliłem że Vice City wreszcie przejdę ;/ W każdym razie w San Andreas platynka siądzie, tym bardziej że nie trzeba zrobić 100% bo obawiałem się znajdziek :banderas:

Ciekawi mnie tylko dlaczego na psnprofiles nie pokazuje dostępności trofeów San Andreas na PS4, myślałem że jakiś zbiorczy remaster wydali wszystkich części z ery ps2.

 


EDIT: Kuuur.wa, czytam teraz że wersja na PS3 to port z mobilek z jakimiś ograniczeniami, obciętym soundtrackiem, chu.jowym sterowaniem. Chyba odpuszczę.

damn znowu nie scaliło, to do 10 minut działa czy jak

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Wersja na PS2 wciąż najlepsza i tak już pewnie zostanie. Czasem ją sobie odpalam żeby poczuć te piękne filtry i posłuchać pełnego soundtracka :)

 

VqSKKYl.jpg

 

Gra 15zł, konsola ze 100zł, kineskop za darmo ze śmietnika. I gramy jak pan Rockstar przykazał.

 

Wersja na PS4 lepsza od nieszczęsnych X360/PS3 z Androida. Bo ona jest portem z PS2, ale mimo wszystko ma edytowany soundtrack. Trofea to chyba jedyny plus tych wszystkich nowszych wersji. Ja grałem na X360 i byłem w szoku jak to paskudnie chodzi, framedropy straszne. Mam nadzieję że na PS4 jest betonowe 30fps?

Odnośnik do komentarza

No niestety, San Andreas nie miało szczęścia do wydań. Wersja na PS2 jest tą najprawilniejszą ze względu na te framebuffer effects (pomarańczowa łuna w LS i inne), wersja na PC i X'a nie miały tych bajerów, mimo lepszych tekstur i dystansu rysowania. Niestety framerate bywa kiepściuchny. Kiedyś mi to tak nie przeszkadzało, ale od tego czasu zrobiłem się większym pedantem w tych kwestiach. Wersja na PC została uaktualniona jakiś czas temu i wspiera pady od X360 (i oparte na xinput) od razu po podłączeniu, szkoda tylko, że wygląda jak wygląda i wycięto z niej soundtracki przy okazji. Wersja na X360 i PS3 to port mobilnej konwersji z lekko zmienioną stylistyką i zje,baną wydajnością, trzymać się z daleka. No i jest wersja na PS4, która jest emulowaną wersją z PS2 ze wszystkimi jej zaletami i zmodyfikowanym soundtrackiem. Jeśli chodzi o wydajność to wersja US miała sztywniutkie 30fps przez większość czasu, ale... wersja EU przez konwersję z PAL, które miało 50fps zamiast 60fps miała problemy z framepacingiem. Być może naprawali to w którymś update'cie gry lub systemu, tego już niestety nie wiem.

 

Oczywiście pudełeczko dumnie stoi na półce. Gdybym tylko miał jakiś kineskop, żeby PS2 pod niego podłączyć.

Odnośnik do komentarza
No niestety, San Andreas nie miało szczęścia do wydań. Wersja na PS2 jest tą najprawilniejszą ze względu na te framebuffer effects (pomarańczowa łuna w LS i inne), wersja na PC i X'a nie miały tych bajerów, mimo lepszych tekstur i dystansu rysowania.

 

wer. na ps4 ma ten filtr, ale trzeba ja ściągać z usa store, ze względu na wspomniane przez ciebie problemy z framepacingiem + i chodzi w 30 fpsach [*]

 

 

jak dla mnie troche za dużo zachodu

Odnośnik do komentarza

Grałem kilkanaście dni temu w SA na PS3 i grało mi się za(pipi)iście, ale szczelanie to tam jest, no jakby to powiedzieć fatalne. No i czasem lubi się zwiesić na sekundę lub dwie, ale i tak jest niszczatorem ta gierka. No i chyba coś tam poprawili, bo tyle narzekania słyszałem, że nie da się przejść misji z pociągiem i motorkiem, a ja zaliczyłem za pierwszym podejściem. Za to latanie helikopterem zabawką jest niegrywalne, prawie tak złe jak strzelanie.

Odnośnik do komentarza

Podobno Vita miała to dostać :)

---

Nie no, denerwuję się, jak czytam, że wersja na PS4 ma zmieniony soundtrack. Tych zmian tak naprawdę jest więcej. W ogóle miałem pierwsze GTA 3 na PC i tam normalnie były staruszki na ulicach, po headshocie jucha tryskała, w nowszych wersjach (Steam) już tego nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...