Skocz do zawartości

PSX not dead!


Kimari

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Granie na emulatorze, to takie mocne "meh" dla mnie, ale co kto lubi ;) Ja tam jestem pod tym względem purystą i oryginalne oprogramowanie tylko na oryginalnym sprzęcie i jeśli robię od tego wyjątek to zapewne od święta i bardziej w celach "ciekawostkowych" niż faktycznego ogrywania gier.

No, ale do rzeczy, bo widzę parę znajomych gierek. CMR 2.0 to faktycznie nadal zajebista giera, nawet grafiką tak nie straszy jak by się tego można spodziewać. Driver to tytuł legenda i jedna z moich osobistych "ikon" szaraka, choć akurat nigdy go nie ukończyłem, co może w końcu zmienię. No i ten Spider-Man na dobitkę :xboss:Jak nie jestem miłośnikiem gier z "superhero", tak tego Spider-Mana uwielbiam. Gierka solidna, trzyma się nawet po tylu latach od premiery. Nie wiem czy wszystkim to wiadomo, ale wyszła też druga część "Enter The Electro" :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja ostatnio przeszedłem 'mityczne' Vagrant Story (zamiar ukończenia tej gry miałem w planach od lat [ale bez większego ciśnienia ofc].
Teraz się udało.. Grałem na ps2 i tv 43 (hd ready) i powiem wam, że VS ładnie się zestarzał, grafika nie razi po oczach, a sama fabuła jest ok.. choć liczyłem na więcej.. (ale nadal mam nadzieję, że powstanie kontynuacja, hah :turned:).

3E6A936A62E4F1DDF7C72117964A986B3CC96AFB

Nawet zacząłem grę drugi raz, aby zdobyć ekwipunek ze stali damasceńskiej, ale raczej odpuszczam.. szkoda czasu [= za dużo roboty] ;P

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

No to jest Tenchu 1 a co :)? a kumam juz tlumaczenie pl, hehe Wogole spory zonk, nie mialem pojecia ze w Tenchu 2 mozna lapac zabitych przeciwnikow za wlosy i tagac ich po ziemi by schowac zwloki. Nie odkrylem tej opcji na klawiaturze nawet nie wiem czy jest taka mozliwosc. Tenchu 2 Birth Assasins , Ayame i Rikimaru  tu jeszcze nastolatkowie, i ciekawa historia ich starszego kolegi Tatsumaru, nie tak dobra jak jedynka, ale mozna grac 3 postaciami. Som misje w dzien , plywanie,  egzotyczne odglosy otoczenia ale brak kultowej muzyki. Kolejna gra na szaraka ktora przeszedlem na klawierce niestety, da sie, ale pad to pad, moze w koncu bedzie. Wogole dojdzie do kuriozum zaczne grac w gry na pierwszego pleyaka na kompie , joypadem od xboxa :)  hehe Zaliczam obecnie MGS znowu po tylu latach, balem sie walki z Psychomantisem, bo bylem ciekaw czy jest mozliwe przejscie go wogole na emulatorze ePSXe, wiadom to pamietne odlaczenia pada 1 i pod gniazdo pada 2, podczas walki...jedna z z tych gier po przejsciu ktorej,  mozna czuc sie juz spelnionym jako gracz. Kto mogl przypuszczac w 1998 roku ze zadna gra nie zblizy sie juz nigdy nawet do nowoczesnej mechaniki i pelnej smaczkow fabuly zawartej w tym wiekopomnym dziele. 

Edytowane przez Mędrzec
poprawa
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
14 godzin temu, grzybiarz napisał:

Dzisiaj wyrwałem PSXa z dwoma DualShockami, no i chciałbym to odrestaurować. Najchętniej to bym rozkręcił i obudowy włożył do jakiegoś roztworu czyszczącego/odkażającego. @ping @Quake96 coś polecacie, jakiś specjalny płyn, czy ciepła woda + płyn do naczyń?

 

Ciepła woda i płyn wystarczy :) Do tego jakaś szczoteczka do wyszorowania krawędzi, bo tam się najwięcej syfu zbiera.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.