Skocz do zawartości

PSX not dead!


Kimari

Rekomendowane odpowiedzi

No mam, ale nie odpowiada i nie odbiera, a jak odbierze to zaraz rzuca sluchawka, ze niby wlasnie prowadzi samochod. Jakbym znal jego adres to bylaby inna sprawa, a tak nic z tym nie dam rady zrobić, bo tylko się naraze na smiesznosc,a poza tym to nie jest jakas wieksza suma warta zachodu.

Nie przypuszczałem, ze można być taka k,urwa i wrzucać fejkowe screeny z niby działającego sprzętu, ale widocznie za mało wiem. NIe rozkminilem opcji, żeby spytac się gościa czy moge u niego przejść crasha od początku do końca, żeby miec pewność, ze wszystko gra i buczy hehe.

Odnośnik do komentarza

Twój hajs rób jak chcesz, ale ja tak bym cisnął gościa bo to już szczyt sprzedać komuś z odbiorem osobistym szmelc.

 

EDIT: Ten kabelek to odlutowany jest bo z tego zdjęcia to tak ciężko? Spróbuj go dolutować przecież to żadna filozofia i zobacz co się stanie.

Edytowane przez czapa
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czip faktycznie wpływa na działanie płyt oryginalnych więc coś jest z nim nie tak. Rozbierz konsole do gołej płyty głównej to nie jest skomplikowane złożyć ją potem w całość. Jeśli któryś z kabli jest odlutowany to przylutuj. Ewentualnie pozbądź się czipa i konsola zacznie czytać oryginalne płyty. 

 

Jeśli czip jest wadliwy to można kupić na allegro drugi. I wlutować zgodnie ze schematem dostępnym w necie dla twojego psx'a 

Odnośnik do komentarza

http://www.fotosik.pl/zdjecie/397e888912409063         Tak wygląda w całej okazalosci, to jest model scph PAL 9002, schematy można znaleźć, ale z tymi chipami to już chyba trzeba mieć wieksza wiedze, bo sa rozne rodzaje.

Pozostaje albo wyrwac wszystkie kolorowe kable albo znaleźć lutownice i sprobowac cos zmajstrować, tylko gdzie dokładnie przylutować? Jest ktoś w stanie zaznaczyć dokładny punkt na bazie fotki?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Cholernie ubolewam, że nie znalazł się śmiałek który przetłumaczyłby grę Aconcagua. Wiem, że w cut-scenkach mamy język angielski, ale to za mało. Znacie gry w podobnym klimacie i w pełni zrozumiałe ? Ukryte perełki, mogą być również na PS2. Nie wyżej, ponieważ PS3 i PS4 to już ścierwo niemyte. Stay retro!

Edytowane przez Arm9_Team
Odnośnik do komentarza

Cholernie ubolewam, że nie znalazł się śmiałek który przetłumaczyłby grę Aconcagua. Wiem, że w cut-scenkach mamy język angielski, ale to za mało. Znacie gry w podobnym klimacie i w pełni zrozumiałe ? Ukryte perełki, mogą być również na PS2. Nie wyżej, ponieważ PS3 i PS4 to już ścierwo niemyte. Stay retro!

Mizzurna falls.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Szkoda, że w Polsce nie ma takich starych koni od konsol. Wydaje mi się, że nawet ten typ wówczas nie grał na pleju, bo "była to zabawka dla dzieci". Chyba wszyscy wtedy byliśmy dzieciakami, gdy graliśmy na pegasusie, czy PSXie. Nikt jeszcze wtedy na poważnie nie zajmował się "gierkowaniem", nie sądził, że na grach można zarobić.

A teraz miljon filmików, serwisów, wszystko o gierkach i jeszcze retro uderza z każdej strony, dla takich jak my, którzy chcą wspominać stare czasy.

Odnośnik do komentarza

Fajnie się to wszystko wspomina, ale kiedy czuję, że typ sprzedaje mi prawdę na temat jakiegoś tytułu. Są goście którzy oceniają starsze gierki przez pryzmat dzisiejszych czasów, a czasem mam nawet wrażenie, że w czasach świetności tych tytułów nie mieli z nimi do czynienia i nie mają na ich temat zbyt szerokiej wiedzy.

 

Gość w powyższym materiale moim zdaniem nieźle wywiązał się z zadania - wspomniał nawet o tym, że pomimo hejtu na Street Fighter the Movie, grało mu się w niego dosyć przyjemnie. A grało mu się przyjemnie, bo wtajemniczeni (ludzie, którzy grali, a nie sprawdzili średnią na mecie) wiedzą, że automatowa wersja tej gry to zupełnie inna bajka jeśli chodzi o system walki. Wersja PSX wróciła systemem do klasycznego SF i jest to po prostu kolejny SF, tyle że z digitalizowanymi postaciami.

 

Ostatnio podpadł mi NRGeek, czy jak mu tam. Szczerze nie przepadam za "twórczością" tego gościa, ale swoje wypociny prezentował na niezłym poziomie i nawet z merytoryką i argumentacją nie było tak źle w przypadku "Zagrajmy w  Crapa". Jeśli jednak dla niego MKM Sub-Zero to crap, to nie mam pytań. I te marudzenia, że gra jest nieziemsko trudna. Ja w wieku trzynastu lat sobie z nią poradziłem, ale ok. Ale dla niego to pewnie już robota, więc trzeba wynajdować kichy na siłę, bo hajs musi się zgadzać.

Edytowane przez ciwa22
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ostatnio podpadł mi NRGeek, czy jak mu tam. Szczerze nie przepadam za "twórczością" tego gościa, ale swoje wypociny prezentował na niezłym poziomie i nawet z merytoryką i argumentacją nie było tak źle w przypadku "Zagrajmy w  Crapa". Jeśli dla niego MKM Sub-Zero to crap, to nie mam pytań. I te marudzenia, że gra jest nieziemsko trudna. Ja w wieku trzynastu lat sobie z nią poradziłem, ale ok. Ale to pewnie już robota, więc trzeba wynajdować kichy na siłę, bo hajs musi się zgadzać.

 

Ostatnio odpaliłem jego filmik "tunele Stalina", gdzie bardzo się sili na żarty i co drugie słowo to q.rwa, ja.pi.er.d***  itp. przez chwilę słuchałem tego z zażenowaniem myśląć, że to tylko jakiś wstęp. Ten typ jest dla mnie mało zabawny.

Odnośnik do komentarza

Kiedyś napisałem coś na temat tych szwagrów "śmiechawa.tv", czy jakoś tak. Wyglądało to cośw stylu:

- informujemy, że nie będziemy wrzucać krótkich filmów co 3 dni, a skupimy się tylko na dłuższych filmikach, wrzucanych co tydzień

- i bardzo dobrze, bo co za dużo to i świnia nie może (tak im napisałem:)

- jak ci cos nie pasuje, to sam nakręć swoje filmy (tak odpisał mi szwagier i tu pojawiła gów.noburza wszystkich komentujących, zaczęli po mnie jechać, a ja przecież nawet ich nie zhejtowałem).

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Ależ mi się chce grać w gierki z PSXa na tym TV 4K! Nostalgia zaślepia nieco wszędobylskie krawędzie i niedoskonałości. Tylko co mnie wkur.wia, to chyba zepsuła mi się płytka od Crash Team Racing. Rys za dużo nie ma, ale takie plamki są (rot cd na 18.letniej gierce?). No i wczoraj po przejściu dwóch światów, przed pojedynkiem z Komodo Joe, miałem zwieszenie konsoli. Musiałem exportować sejwa na PC, ograć bossa i zrobić import zapisu:/

U mnie w mieście naprawiają porysowane płyty, zastanawiam się, czy to pomoże. W ogóle to nieszczęścia chodzą parami, najpierw rysa na szybie w aucie, teraz rysy na płycie CTR ://

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...