Skocz do zawartości

PSX not dead!


Kimari

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając jeszcze do Sheep Dog'n'Wolf to ogrywałem dawno temu na piracie. Bardzo mi się podobało. Jednak podczas ładowania którejś tam planszy gra się zawieszała na amen. Straszny ból. Ktoś miał podobnie ? Jakiś lipny pirat krążył ? xD

 

A jest wersja na DC ? Pamiętam z PE , że chyba była, a jak teraz szukam to pokazuje tylko PC i PSX. Btw, wersja z blaszki ma cel-shadingowy styl graficzny (co dla mnie na minus, bardziej sterylnie jest).

Edytowane przez Tankietka
Odnośnik do komentarza

Kur.fa zaraz wyjdzie ze co druga gra na licencji bajki jest dobra. Dobra dzieki panowie

 

Blubi grałem w ape escape, z tego co pamietam to chyba konieczny był pad z analogami ja takiego nie mam 

 

 

Kur.wa tez tak macie ze jak gracie na tym zwyklym padzie to wam łapy dretwieja? W robocie gram godzinami i tak nie mam przy nowych padach a na psx pogram godzine i dretwieja


A pamietacie army man? xD


http://allegro.pl/psx-action-man-met-hercules-playstation-sony-i6143175746.html

 

Kurfa ze tez musi byc po holendersku 

Odnośnik do komentarza

Ja w sumie kupiłem PS2 do ogrywania gierek z PSXa (a przy okazji odpalam kilka gierek z PS2).

Marzy mi się kiedyś nówka slimka PS2, a i taka piwnica gracza, gdzie oprócz starego kineskopowca, będą podwieszone obudowy: klasyczne PlayStation (a nie jakieśtam PSOne), PS2 Fat i PS3 fat. Niestety na remsterstation4 nie mogę patrzeć, ale nie będę się rozpisywał, bo to nie CW :)

Edytowane przez grzybiarz
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Też gram na kineskopie, który obsługiwał konsole <chwalonko>:

Rambo (klon Atari2600), Pegasusa (klon NESa) i PSXa, tak gdzieś do 2002 roku. Potem wylądował w piewnicy i jakoś w 2014 przyniosłem go na nowo i podpiąłem pod Ps2 z Allegro.

Minus taki, że i konsola jak i tv są u rodziców, a co tam jestem, to nie będę przecież zaraz odpalał konsoli :). No i kupiona konsola ma doje.bany laser. Początkowo nawet gier z PSXa nie czytała (oryginałów), ale dałem radę i teraz nie czyta tylko FF X PL Verbatim :/

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Zatanawiam się na trylogią GEX'a. Ktos ma i może napisac czy dzisiaj te gierki dają fun? Próba czasu udana czy raczej pyta w chu.j i nie warto tracic kasy?

 

Bardzo fajna platformówka, dzis tez mozna pograc. Ja kupilem na ebayu niemieckim za chyba 5 euro. Oczywiscie wersja z obrazka była premierowa a przyszła jakas gó.wniana i poszła do żyda :/ 

 

A na allegro chyba gexa ciezko spotkac

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...