Skocz do zawartości

Kierownice


Rekomendowane odpowiedzi

, ale G25 i 27 były chyba nie do zajechania, czego nie można powiedzieć o Trustmasterze. 3 kółka i 3 w serwisie, przynajmniej u nas na forum.

 

Miałem i G25 i G27 więc mogę potwierdzić że to są solidne kółka, więc spodziewam się takiej samej jakości wykonania po G29. A grałem na nich we wszystko F1, WRC, GT5 i GT6 i inne klony NFS Shift. Kółka z pod szyldu G2x są pancerne. Dlatego moje obawy co do Thrustmastra nakazywały mi wstrzymać się z zakupem. Już chyba bym wybrał w ciemno Fanateca bo na Niemcach można polegać. 

Odnośnik do komentarza

Wszystko jest OK... kierownice z FFB tak działają.

Kiera jest napędzana silnikiem elektrycznym poprzez pasek i dopiero po włączeniu działa jak trzeba.

Te co same wracają do pozycji centralnej to jakiś badziew bez FFB... kierownica od razu się centruje bo ma jakąś sprężynę.

 

Dzięki wielkie, jutro już z saturna wyjdę z kierownicą a nie bez :)

Odnośnik do komentarza

Gość ma 100% racji,

 

Logitech kłamał na temat czipa bo już pracował w tajemnicy nad nową kierownicą dla Xbox One i PS4, dlatego nie chciał aby G27 i wcześniejsze kierownice działały z PS4 bo ich nowe kierownice nie sprzedały by się tak dobrze. 

 

Prawdopodobnie G25 i G27 będą działać z ps4 w przyszłości gdy to game developerzy dodadzą obsługę tych kierownic na nowych konsolach. 

Odnośnik do komentarza

http://uk.ign.com/articles/2001/12/04/logitech-momo-force-review

 

Nawet nie wiedziałem, że ta kierownica jest tak stara. Z racji ograniczeń najlepiej śmiga się w F1, ale takie wibracje przy zblokowaniu kół w Assetto Corsa to poezja. Moja śmiga jak nowa, FF silniejszy niż w DFGT. Rocznik 2004.  :cool:  :lapka:

 

O (pipi)a, 200 baksów w 2001. A Wy narzekacie, że dzisiaj kierownice są drogie. ;)

Edytowane przez Grze(pipi)
Odnośnik do komentarza

Zaczynałem od MOMO to była moja pierwsza kierownica ale szybko zmieniłem na Driving Force Pro z powody pełnego obrotu. W tamtych czasach to grałem w RBR na PC, i ciężko było bardzo ciężko grać w taką symulację. Ale uczyłem się dość szybko tego że to nie jest gra do pogrania ale symulator który uczy pokory. 

 

G29 podobno będzie dostępna w Europie już od 20 Lipca

Odnośnik do komentarza

Jest jeszcze coś takiego http://goo.gl/38bd3gALE to jest tylko jeden komponent:

 

ClubSport Wheel Base V2 Servo EU 749.95€

ClubSport Pedals V3  359.95€

ClubSport Steering Wheel Universal Hub for Xbox One 349.95€

ClubSport Shifter V 1.5 199.95€

+samo koło kierownicy.
Chyba taniej jest zacząć bawić się w prawdziwy rallycross...
 
Nie wiem czy do końca trzeba mieć taki zestaw aby działało to pod ps4/xbox ale jak widać ceny sprzętu fanatec'a są zawrotne. 
 
No i na ten moment jaki jest sens inwestować w kierę do PS4? zanim wyjdzie kolejne gran turismo to na xbox'ie dostaniemy forze 6 i pewnie kolejny spinoff serii.
Odnośnik do komentarza

 

No i na ten moment jaki jest sens inwestować w kierę do PS4? zanim wyjdzie kolejne gran turismo to na xbox'ie dostaniemy forze 6 i pewnie kolejny spinoff serii.

 

 

  • Driveclub
  • Project Cars
  • Assetto Corsa 
  • WRC 5
  • Sebastian Loeb Rally
  • F1 2015
  • Gran Turismo 7

Jak patrze na te listę to nie wydaje mi się żeby zakup jakiejkolwiek kierownicy do PS4 był bez sensowny.

Dlatego czekam na premierę G29. Miałem już G25 i 27 więc wiem że to sprawdzony solidny pancerny sprzęt w dodatku jako jedyna kierownica na rynku w reszcie będzie w pełni współpracować z PS4. Dla mnie jest to zakup wręcz obowiązkowy. 

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...