Skocz do zawartości

Kierownice


Rekomendowane odpowiedzi

Numer 152 z Krotosem na okładce, strona 20 i 21.

 

Zgadza się bo mam jeszcze ten numer, choć nie mogę go uznać za pomocny. Są o wiele lepsze recenzje

 

Ok moje pierwsze wrażenia z kierownicy :whistling:

 

Grałem w same dema tzn Dirt 2, Shift, Formula Championship,

 

Pierwszy tytuł niegrywalny ze względu na czułość

Shift to istna poezja jeszcze adrenalina we mnie buzuję nigdy nie miałem takiej satysfakcji z gry wyścigowej grałem na manualnej skrzyni biegów :diablo:

 

Kocham grać na kierownicy ale błędów ona nie wybacza :confused:

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Driving Force Pro, to troszkę starszy brat Driving Force GT. Na obu sprzętach gra się niemal identycznie, z tym, że DFGT jest nieco szybsza, czyli stawia nieco lżejsze opory, zachowując tym samym jednakową siłę Force Feedback'u. Pedały są w jednej jak i drugiej identyczne, sekwencyjny shifter zmiany biegów też.

 

A w Driving Force EX naprawdę nie warto inwestować, jest to sprzęt co najmniej o 3 klasy słabszy od DFP czy DFGT.

DFP/GT posiadają kąt obrotu 900st., optyczny potencjometr zapewniający niebywałą precyzję, są wykonane ZNACZNIE lepiej i ze znacznie lepszych materiałów... są to po prostu sprzęty niezniszczalne.

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Driving Force Pro, to troszkę starszy brat Driving Force GT. Na obu sprzętach gra się niemal identycznie, z tym, że DFGT jest nieco szybsza, czyli stawia nieco lżejsze opory, zachowując tym samym jednakową siłę Force Feedback'u. Pedały są w jednej jak i drugiej identyczne, sekwencyjny shifter zmiany biegów też.

 

A w Driving Force EX naprawdę nie warto inwestować, jest to sprzęt co najmniej o 3 klasy słabszy od DFP czy DFGT.

DFP/GT posiadają kąt obrotu 900st., optyczny potencjometr zapewniający niebywałą precyzję, są wykonane ZNACZNIE lepiej i ze znacznie lepszych materiałów... są to po prostu sprzęty niezniszczalne.

Ech, o to chodzi, że naprawdę ciężko mi wygospodarować w najbliższej przyszłości dodatkowa kasę :(

A co powiecie na to ?Może ktoś miał w rękach ?

 

http://allegro.pl/item1238575105.html

 

Jest wogóle sens się w to bawić, czy już na padzie będzie lepiej ?

Odnośnik do komentarza

@adi

I to bardzo. Tak jak pisałem wcześniej - jest to praktycznie identyczna kierownica co DFGT.

Aha - tylko przed zakupem DFP warto zapytać sprzedającego, kiedy kupował dany egzemplarz. Najlepiej szukać modelu REV B0. W tych egzemplarzach zostały poprawione potencjometry w pedałach. Jak kupisz sprzęt wyprodukowany po 2008 roku, to praktycznie pewne będzie, że to właśnie REV B0.

 

Tylko cena tego DFP troszkę za wysoka mi się wydaje...

 

Edit: myślę, że góra 200zł można za DFP dać. 3 stówy to już zdecydowana przesada, tym bardziej, że jak Ficuś napisał nawą DFGT można już znaleźć za 350zł.

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Ja dziś właśnie dostałem momo racing. No i tak RACE ON miażdzy, jak się teraz gra to poezja, a przesiadka z pada na kiere w f1 była bolesna, ale już zaczynam jeździć elegancko, za to jakie wrażenia :D Piękność, kiera super - używka a wsio póki co działa jak należy (pedały nie zużyte i potencjometry działają elegancko).

 

 

 

 

Jeden jedyny mankament - pedały latają na boki, luz rzędu 1-2 mm, ale jest i da się to odczuć (już mi nie przeszkadza, ale na początku jakoś dziwnie mi się jeździło). Wiecie może czy to normalne w MOMO?

 

 

Odnośnik do komentarza

Kurde no chcialbym kupic sobie Logitech Driving Force GT, ale jest jedna duza wada, nie chce wydawac dodatkowych 250 zl na stelarz, po drugie zona by mnie zabila jakbym takie cos postawil ile zajmuje taki stelaz po zlozeniu? Po za tym przed tv stoi ława nielatwa do przesuwania co rusz :) a do lawy kiery nie przykrece bo ma blat z szyby. Jest jakies wyjscie z mojej sytuacji? :(((

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...