Skocz do zawartości

Kierownice


Rekomendowane odpowiedzi

Ok masz rację... bo Sam zastanawiałem się ostatnio czy nie zabrać się za robienie stojaka bo mam możliwości w warsztacie ale najpierw kiera :whistling:. By wszystko dopasować.

 

Mam jeszcze pytanko podobno są dwa rodzaje Driving Force GT rew.A i rew.B czy to prawda ?

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Mam jeszcze pytanko podobno są dwa rodzaje Driving Force GT rew.A i rew.B czy to prawda ?

Wiem że przy Driving Force Pro byłe wersje rewA i B, B miała w pedałach metalowy potencjometr czy zębatkę jakąś, już nie pamiętam dokładnie. Chodzi o to że w rew.B był ten podzespół wytrzymalszy.

 

 

Jeśli chodzi o DF EX to niestety duzo ustepuje DFP czy bliźniaczej DFGT (chodzi o FF), lepiej dołozyć do GT lub dorwac używkę DFP.

 

 

Odnośnik do komentarza

Mam pytanko do osób posiadających Logitecgh Driving Force GT.

Pytanko jest następujące: w jaki sposób kierka mocowana jest do stołu/blatu i na jak daleko w głąb blatu wchodzą "łapki"?

Jaka jest mniej więcej długość maksymalnie wysuniętych "łapek"

Pytam ponieważ mam wątpliwości czy do mojego stołu da się zamocować kierownice - a nigdzie nie znalazłem takich danych dfgt

Odnośnik do komentarza

Mam pytanko do osób posiadających Logitecgh Driving Force GT.

Pytanko jest następujące: w jaki sposób kierka mocowana jest do stołu/blatu i na jak daleko w głąb blatu wchodzą "łapki"?

Jaka jest mniej więcej długość maksymalnie wysuniętych "łapek"

Pytam ponieważ mam wątpliwości czy do mojego stołu da się zamocować kierownice - a nigdzie nie znalazłem takich danych dfgt

również mnie to interesuje

Odnośnik do komentarza

Witam. Szukam jakiejs kierownicy do F1 2010 w rozsadnej cenie. Poleccie cos prosze.

 

Ponieważ bedziesz grał na PC więc masz na początku listę wspieranych kontrolerów w grze a co do samych kierownic na tej liście niech koledzy się wypowiedzą:

Ja dodam że za czasów gdy miałem kompa moim marzeniem była kierownica MOMO :)

PC:

 

? Microsoft Xbox 360 Controller

? Microsoft Xbox 360 Wireless Racing Wheel

? Microsoft Sidewinder Force Feedback Wheel with Force Feedback

? Fanatec Porsche 911 Turbo / Turbo S / GT3 RS Wheel

? Logitech Dual Action

? Logitech MOMO Racing

? Logitech MOMO Force

? Logitech G25 Racing Wheel

? Logitech G27 Racing Wheel

? Logitech Rumble Pad 2

? Logitech Cordless Rumble Pad 2

? Logitech Driving Force GT

? Thrustmaster RGT Force Feedback Clutch Edition

? Thrustmaster Ferrari 430 Force Feedback Racing Wheel

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o kierę do PS-trójki

1. mało kasy - dozbierać więcej i kupić Logi DFGT :P

2. średnio kasy - Logitech DFGT

3. dużo kasy - Logitech G27

4. jeszcze więcej kasy - Fanatec Turbo S Wheel Ultimate Edition (działa też z X360 i PC)

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

Do tego trzeba doliczyć Wheel Stand Pro. Naprawdę nie ma co się rozbijać po meblach tylko kupić porządny stelaż produkcji "made in Poland".

dzisiaj mi przyszło to cudo polskiej myśli technicznej :) ogólnie spoko, jest mała niestabilność na pionowym wysięgniku podtrzymującej koło kierownicy (lekko się chybocze), ale jest to na tyle małe że szybko się o tym zapomina. Reszta super, wykończenia na prawdę dobre, wszystko jest dobrze przemyślane, nic się nie przesuwa itp. Porządnie się na tym jeździ, po złożeniu zajmuje rozsądnie mało miejsca, więc jest idealna dla osób które np. nie mogą sobie na stałe zamontować kierownicy w salonie ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...