Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Niesamowity dzban z niego jest. Byłem fanem jego talentu, byłem przekonany przez moment, że razem z Mbappe to będą najlepsi piłkarze w nadchodzących latach (o ile Dembele miałby psychicznie do tego dojrzeć bo to, że był chimeryczny i niestały w swojej formie to było od czasów w grze BvB) tak wydaje się, że z swoim podejściem do grania jest totalną odwrotnością piłkarza PSG. 

Odnośnik do komentarza

Leniwie wstaję i współczuję biedakom z Realu Madryt, którzy muszą o tej godzinie już grać w piłkę w takim zimnie... Ok, w Eibar może jest cieplej. Aha, współczuję też graczom Realu tego jak grają. Boże, to jest zasłużone 2-0 z Eibarem. Real... kurna... ofensywnie nic nie gra. Ok, Eibar ma solidną defensywę, to chyba teraz najbardziej antyfutbolowy klub w lidze. Ale kurde. Real Madryt. Zagięty kompletnie.

 

 

 

Wieczorem Atletico-Barcelona. Te kluby chyba teraz walczą o mistrzostwo, z Barsą mającą tylko 1 pkt. przewagi po absolutnie absurdalnym meczu z Betisem.

 

Media donosiły wczoraj, że Ousmane Dembele nie spóźnił się na trening, a był 20 MINUT WCZEŚNIEJ. Gracze mogą zacząć trening od 9.30 do 10.30, a on był w ośrodku już o 10.10. Niesamowite. Rozumiem jego problemy, sam mam w tym tygodniu na 7 do pracy i nie wiem jak wydolę z graniem w gierki do 4 w nocy.

 

Mimo wszystko, jeśli Barca chce wystawić kogoś w ataku, to alternatywą pozostaje Malcom. Brazylijczyk w końcu pojawił się na boisku i wypadł beznadziejnie. Przyjemniejszy powrót zaliczył Arturo Vidal, którego wielu fanów bardzo chciałoby obaczyć w podstawowej jedenastce. Może też być 4-4-2. 

 

Atletico jak Atletico. Ciężko jest śledzić występy tego klubu. Rodri na razie świetnie się wprowadził w klub, z kolei Lemar to ogólnie kolejne rozczarowanie jeśli chodzi o ofensywnych pomocników pojawiających się w Atleti. A może to tylko ja jest dziwny, oczekując atakowania od pomocników w drużynie Simeone. Chyba nie dziś...

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dwa sezony temu Real mial Ronaldo i zawodnikow, ktorzy byli glodni sukcesow, a na lawce Jamesa, Morate, Kovacicia czy Bale'a. Teraz pierwszym do wejscia jest Isco, a dalej Vinicius czy Lucas Vasquez, lmao 

 

Real obecnie to wypalona druzyna, ktora potrzebuje wzmocnien jak nigdy. Co sobie myslal Perez po odejsciu Ronaldo? Ze zastapi go yebany Mariano? Modric prezentuje zenujaca forme od poczatku sezonu i z calym szacunkiem dla tego zawodnika, ale w tym roku jest bardzo przeceniany. Asensio, Benzema i Bale to zenujacy tercet. C'mon, to jest Real Madryt. Co to za atak?

 

Lubie jak Real traci punkty, ale kur.wa bez przesady. 

Odnośnik do komentarza

Kabi dokładnie tak. Jeszcze mając kurczę Navasa, który uratował chociażby dwumecz z Bayernem i ogólnie bardzo dawał radę w bramce to nie, wzięli tego Pinokia, ktory tak bardzo chciał grać w LM, że aż chyba za rok jak tak dalej pójdzie obejrzy sobie rozgrywki w tv.

Odnośnik do komentarza

Zdajecie sobie sprawe, ze transfer belga nie zablokowal transferu zadnego topowego napastnika?

To tylko kwestia Pereza, ze nie chcial wy(pipi)ac 200 baniek na Kane, albo 150 na Hazarda. I Belg nie ma z tym nic wspolnego.

 

A jego gra w Realu nie daje narazie podstaw do negowania go.

 

Nie jestem kibicem Real, ale jego problemy nie sa w bramce

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...