Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

To be fair, to imię faktycznie jest bez sensu. Malcom to Dwyane Wade futbolu.

 

 

 

Malcom ma dopiero 21 lat. Aż o tym zapomniałem po tym, ile już gra, no i ile potem nie gra, bo w Barsie wydawał się przez długi czas graczem mającym tyle szans na zobaczenie boiska, co Oriol Busquets. Słowa Pajgiego w sumie dziwne, bo widziałem w necie trochę niechęci do niego ewidentnie dyktowanej jego fryzurami i "nieprofesjonalnym" zachowaniem. Ale to przecież bardziej pasuje do obecnej linii transferowej Barcy.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

derby Madrytu jak zwykle ciezkie do ogladania, głównie przez rzeznikow z Atletico, ktorzy, czesto mam takie wrazenie, nie umieja za bardzo grac w pilke

 

pelno fauli, narzekan i symulek

 

sedziowanie, jak to w Hiszpanii, dramatyczne - gola Griezmanna byc nie powinno, bo chwile wczesniej faulowany byl Vinicius; karnego dla Realu rowniez nie, bo Brazylijczyk faulowany byl przed polem karnym (gra dobry mecz, tak btw)

 

ogolnie to mam nadzieje, ze Real wygra ten mecz, bo Atletico to najgorsza druzyna na swiecie

 

ciezko kibicowac tym bandytom

Edytowane przez Ludwes
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, ragus napisał:

Jak tam Alvaro po 2 meczykach, liczba goli zmalała urosła?

W swoim pierwszym meczu od pierwszej minuty nie tylko nie strzelił, ale pomógł też Atletico ponieść pierwszą porażkę od 18 mecżów.

Odnośnik do komentarza

"Wytrwany bokser który zawsze przeczeka ciosy", czyli Real, przegrał z Gironą naprawdę w momencie, w którym nie powinien, i tak oto znowu wydaje się, że nie ma wyścigu. Barcelona chyba nie ma z kim przegrać, a poza tym nadal strzela mnóstwo goli i nie traci za wiele. Real? Gdy Benzema zagra słaby mecz, Modrić nie gra, a Ramos próbuje się wykartkować, mają mało atutów.

 

 

Dziś mecz Sevilla-Barcelona. Niby Sevilla to trudny teren i zajmują 4. miejsce. Szkoda, że od listopada wygrali dwa mecze (z Levante i Gironą), bo i Andre Silva ostatni raz istniał w meczu chyba gdzieś na jesieni, chociaż można też inaczej napisać: od września nie przegrali meczu u siebie. W tym wyścigu ślepców nadal odpierają atak, hm... Getafe i Alaves na ostatnie miejsce premiowane grą w Lidze Mistrzów. Ale hej, Sevilla zawsze lepiej się czuła w Pucharze UEFA. Poprzedni mecz Barcelona-Sevilla był nawet rozrywkowy, chociaż Barca prowadziła przez 90 minut. 

 

Myślę, że jeśli Barsa straci punkty, a Real wygra w niedzielę, to, eee... (liczy)... będzie nie taka duża strata.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...