Skocz do zawartości

T0MEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Nigdy nie grałem na wii, czy ten wiilot jest precyzyjny ?? Bo z tego co widzę na youtube jak ludzie grają w strzelanki na wii to wogóle nie celują tylko strzelają na oślep.

 

Czy granie na wii jest wygodne? nie męczące?

 

Trzeba płacic za grę online tak jak na xbox360?

 

Gry wyglądają lepiej na tv lcd czy crt?

Edytowane przez konsola
Odnośnik do komentarza

Nigdy nie grałem na wii, czy ten wiilot jest precyzyjny ??

 

Tak sobie, roznie to bywa, czasami kursor skacze, znika. Grac sie jednak da bezproblemowo.

 

Czy granie na wii jest wygodne? nie męczące?

 

Jest wygodne, nie meczace.

 

Trzeba płacic za grę online tak jak na xbox360?

 

Online jest za free.

 

Gry wyglądają lepiej na tv lcd czy crt?

 

Na LCD przy uzyciu kabla component (480p).

Odnośnik do komentarza

Witam, chciałbym się zapytać jak wygląda sprawa z awaryjnością konsoli Big N? Często się psują i jakie są to najczęściej usterki, a także czy są w Polsce jakieś dobre serwisy zajmujące się naprawą tych konsol? I na koniec czy opłaca się kupować używaną konsolę, nówka to wiadomo zawsze jest gwarancja, a z używkami to sam nie wiem jak jest w wypadku Wii.

Odnośnik do komentarza

Właśnie zamierzam kupić Wii. Jestem zupelnie zielony w temacie tej konsoli i mam kilka pytan. Po pierwsze, jaka jest techniczna żywotność konsoli, tzn. po jakim czasie sprzęt zaczyna się sypać? Czy używana konsole ktòra ma więcej jak dwa lata opłaca się brać? Radzicie brać nòwke, czy lepszym wyborem sa dużo tańze używki?

Odnośnik do komentarza

Używka tylko ze sprawdzonego źródła ale każdy wie że sprzęt Nintendo jest najmniej usterkowy na świecie wśród konsol, miałem 11 konsol Nintendo w ciągu ostatnich 14 lat i nigdy żadna się nie popsuła. Ale jeśli chcesz kupić Wii licz się z tym ze przerabiają je różni ludzie i czasem robią to źle, oczywiście grając na oryginałach masz spokojny sen bo nie masz raczej szans na usterkę, kupujac Wii licz się z wydatkiem na guna i kierownice oraz zestaw dodatkowych kontrolerów bo inaczej nie zagrasz w najfajniejsze gry z pełnym wykopem. A gry na Wii to raj;)

Edytowane przez hayami
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam zamiar kupić używaną. Konsola jest z 2009, z przeróbką WiiKey (cokolwiek to znaczy, bo nie znam się na tym zupełnie). Chciałem nie przerobioną ale ta ma świetny zestaw (dwie kierownice, dwa wiiloty z nunchakami, dwa motion plus i zapper), czyli jak radził hayami. Konsola niby mało eksploatowana. Idę ją obejrzeć w tym tygodniu i moje pytanie, to na co powinienem zwrócić uwagę?

Odnośnik do komentarza

Sprawdź kilka razy czy łyka i wypluwa płytę i czy nie tnie nic w czasie doczytywania w czasie startu gry czy nie kręci za długo przed startem gry wiesz o co chodzi no i cóż Nintendo to inny świat hardware u pomacaj i zajrzyj w każdą dziurę;)

Sprawdź wii-remoty dokładnie każdy guzik czy sprężynuje bo jak nie to znaczy że był zalany, te małe plus i minus robią tylko klikniecie:)

Edytowane przez hayami
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ostatnia sprawa, która też mnie męczy to ta cała przeróbka. Jak mówiłem nie planowałem kupna przerabianej, więc nawet się nad tym nie zastanawiałem co, jak i po co.

 

1. Czy ta przeróbka pozwala na uruchomienie każdej gry (chodzi również o oryginalne)?

2. Czy mogę odpalać gry z karty SD (słyszałem o takiej możliwości)?

3. Czy są jakieś wersje tego WiiKeya, czy niosą one ze sobą jakieś ograniczenia?

4. Czy konsola może być podpięta spokojnie do internetu, by móc grać z innymi?

5. A propos gier muzycznych, mikrofon jest w Wiilocie?

 

Osobiście sądze, że osoba, która ma dostać tę konsolę w prezencie nie będzie korzystała z tego przerobienia i będzie grała na oryginałach. Tylko wolę się upewnić rzeczy o które wyżej pytałem, bo nie znam się na tym i nie chce jakiś dziwnych niespodzianek, że konsola nie czyta oryginałów, że przeróbka coś ogranicza, a odnośnie karty SD pytam, w razie czy można zrobić kopię oryginału, zrzucić na kartę i odpalać stamtąd, żeby nie zużywać czytnika.

 

P.S.

Sory, że tak męczę ale jak jeszcze odpowiecie mi na te kwestię, to będę wiedział wszystko czego potrzebuję :)

Edytowane przez MierzejX
Odnośnik do komentarza

Online dobrze działa ale nie grałem we wszystkie gry bo tylko niektóre warto online-ować, Mario Kart bankowo numer jeden fantastyczna zabawa, grałem też w Battalion Wars 2 oraz The Conduit, było ok.Pamiętaj że nie każda gra ma funkcje gry online niektóre mają tylko rankingi.Na wszystkie pytania znajdziesz odpowiedzi na forum Wiiem.pl

Edytowane przez hayami
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Ustawiam net, test connection i wyskuje info o update, robie up'a, po czym dostaje napis czy chce korzystać z Wii Shop i WiiConnect24. Yes. I dupa - WiiConnect24 Currently not being offered. WTF?

 

Robię Connection test ponownie i znów chce robic up'a. O co w tym chodzi?

 

Dobra głupie pytanie. Kraj zapomniałem zmienić, ehh..

Edytowane przez MierzejX
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

planuje zakup tego zestawu, czy musze jeszcze cos dokupic zeby grac? jakies okablowanie itp?

 

http://www.ultima.pl...zestawie/i8148/

 

 

Czy to prawda ze do grania w gry z game cube potrzebuje memorke z tej konsoli? Gdzies tak czytalem nie wiem czy to prawda.

 

Jakie sa ceny gier na virtual console? Glownie interesuja mnie obie zeldy z n64.

Edytowane przez Noga
Odnośnik do komentarza

Czy ktoś wie jak to jest z Mario Party 8. Żeby grać w 4 potrzebuje aż 4 wiiloty? Czy wystarczą może dwa by grać zamiennie? Widziałem po filmikach, że wiele minigier jest "real-time" na 4 więc zakładam że potrzeba aż 4 wiiloty :( Przy okazji jak to jest z Wii Party?

 

EDIT:

Poszperałem po necie i znalazłem, że niby można http://wiki.answers...._with_2_remotes

Czy ktoś, kto własciwe grał w te grę może to potwierdzić?

 

 

Jednak to bzdura, gra wymaga 4 pilotów do gry dla 4

Edytowane przez MierzejX
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...