Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Na roznych forach pojawily sie spekulacje (w zwiazku z Ferrari F2007 w GT5:P) ze Sony wciaz ma licencje na F1 (przedluzona w ostatniej chwili) i ze zamiast osobnej gry, F1 zostanie wlaczona do GT5.

Ja wiem ze to gruba spekulacja i marne szanse, ale fajnie by bylo..... echh pomarzyc.

Chociaz kilka miesiecy temu Kazek na pytanie co by chcial zrobic poza Gran Turismo powiedzial ze BARDZO by chcial zrobic Formule 1.....

Odnośnik do komentarza

:/ Napisalem przeciez ze to sa SPEKULACJE.

Tutaj: http://community.eu.playstation.com/showth...5013&page=2

 

A czas pokaze. W koncu "nadzieja zawsze umiera ostatnia"

:P

A Peter Moore podobno wyraznie powiedzial ze niestety (czyli dla nas na szczescie) EA nie ma licencji F1 i nie robi obecnie gry na ten temat

Edytowane przez mrynk
Odnośnik do komentarza
Na roznych forach pojawily sie spekulacje (w zwiazku z Ferrari F2007 w GT5:P) ze Sony wciaz ma licencje na F1 (przedluzona w ostatniej chwili) i ze zamiast osobnej gry, F1 zostanie wlaczona do GT5.

Ja wiem ze to gruba spekulacja i marne szanse, ale fajnie by bylo..... echh pomarzyc.

Chociaz kilka miesiecy temu Kazek na pytanie co by chcial zrobic poza Gran Turismo powiedzial ze BARDZO by chcial zrobic Formule 1.....

Tja jeszcze dorzucą WRC i Tourist Trophy :/

 

To nie jest potwierdzone. Spekulacja. Ja słyszałem, że EA podpisało umowę z Lewisem Hamiltonem na mocy, której mają wydać grę z jego nazwiskiem. Czy EA ma licencję na wyłączność to nie wiem.

Lewis Hamilton nie jeździ w Ferrari. W GT i tak nigdy nie było prawdziwych kierowców. EA może mieć wyłączność na Lewisa, ale nie na Maclarena.

Odnośnik do komentarza
Lewis Hamilton nie jeździ w Ferrari. W GT i tak nigdy nie było prawdziwych kierowców. EA może mieć wyłączność na Lewisa, ale nie na Maclarena.

No to teraz pojechałeś. Czysta prowokacja. Myślisz, że nie wiem gdzie jeździ Hamilton? Ja tylko chciałem odpowiedzieć FLooK'owi, że to co napisał mrynk to czyta spekulacja (on z resztą też to zrobił). W dodatku dodałem, że EA podpisało umowę z Lewisem Hamiltonem (opiewającą o sumę 5 milionów funtów) na mocy, której mają stworzyć grę. Czy z najnowszą licencją F1 czy nie to jeszcze nie wiadomo. To czy EA ma prawa to F1 na wyłączność też nie jest potwierdzone. Można się domyślić, że jak podpisali umowę z Hamiltonem, który jest kierowcą F1 to prawdopodobnie, w grze będzie można jeździć bolidem F1, ale nie koniecznie. Bo kiedyś była gra sygnowana nazwiskiem Michaela Schumachera, w której jeździło się kartami. W grze L. Hamiltona może się znaleźć jego McLaren skoro w rFactorze też jest BMW Sauber i nazwiska Heidfelda i Kubicy (od razu w grze, nie w modzie).

 

Zastanów się najpierw zanim coś napiszesz.

 

 

A new F1 game is set to be released in 2008 on the PS3 and Xbox 360, it has been reported. Lewis Hamilton has reportedly signed a deal to front the game worth an estimated £5million. It remains to be seen whether EA will have exclusive rights to the Formula One games market, or whether the door will still be open for Sony to continue it's series of games.
Odnośnik do komentarza
Taki mały offtop: w nowym Top Gear jest dość spora reklama GT5 Prologue i wywiad z Kazkiem na temat nowego GT-R'a i GT 5 oczywiście, w sumie nie dowiadujemy się z niego niczego czego wcześniej nie było wiadomo.

Polecam ten artykuł. Można się dowiedzieć, że w GT5P samochody prowadzą się tak jak w realu :D. Jak w grze dobrze jeździsz jakimś samochodem to i w realu będziesz nim świetnie jeździł :D. Yamauchi jadąc prawdziwym GT-R'em (którym wcześniej jeździł tylko w grze) po 6 okrążeniach był bliski rekordu czasowego kierowców Nissana, gdy testował to auto.

 

Są też opisane wszystkie ekrany z wyświetlacza GT-R'a, który tworzyło Polyphony Digital dla Nissana.

 

 

Co do F2007 w GT5P to zobaczymy co im z tego wyszło. Ciekawe jak fizyka i dźwięk silnika tego bolidu. Ciekawe również czy Polyphony wyposażyło F2007 w system zwany ABS <_<.

Odnośnik do komentarza
Polecam ten artykuł. Można się dowiedzieć, że w GT5P samochody prowadzą się tak jak w realu <_<. Jak w grze dobrze jeździsz jakimś samochodem to i w realu będziesz nim świetnie jeździł :D. Yamauchi jadąc prawdziwym GT-R'em (którym wcześniej jeździł tylko w grze) po 6 okrążeniach był bliski rekordu czasowego kierowców Nissana, gdy testował to auto.

 

Pewnie przesadził bo aż w tak realny symulator nie wierze ale chciałbym się mylić i pozytywnie zaskoczyć już za kilka tygodni.

 

Swoją drogą trochę gryzie mnie sumienie.Tak wszyscy narzekamy na te "płatne rozbudowane demo",a i tak większość z nas chce położyć na nim łapki,a preordery w samej Europie przekroczyły 1 milion sztuk.Sami sobie sprawiliśmy sytuację ,że teraz do końca świata przed pełnoprawną kontynuacją Gran Turismo będziemy mieć demo dema demka,demo dema i samo demo itp :D

Odnośnik do komentarza
Polecam ten artykuł. Można się dowiedzieć, że w GT5P samochody prowadzą się tak jak w realu :D . Jak w grze dobrze jeździsz jakimś samochodem to i w realu będziesz nim świetnie jeździł :D . Yamauchi jadąc prawdziwym GT-R'em (którym wcześniej jeździł tylko w grze) po 6 okrążeniach był bliski rekordu czasowego kierowców Nissana, gdy testował to auto.

 

Pewnie przesadził bo aż w tak realny symulator nie wierze ale chciałbym się mylić i pozytywnie zaskoczyć już za kilka tygodni.

 

Swoją drogą trochę gryzie mnie sumienie.Tak wszyscy narzekamy na te "płatne rozbudowane demo",a i tak większość z nas chce położyć na nim łapki,a preordery w samej Europie przekroczyły 1 milion sztuk.Sami sobie sprawiliśmy sytuację ,że teraz do końca świata przed pełnoprawną kontynuacją Gran Turismo będziemy mieć demo dema demka,demo dema i samo demo itp :D

 

Ciekawe czy jechał ze świadomością że jak popełni błąd to po prostu sie rozpiechdoli o bande. A może myślal że sie odbije, wrzuci 1st i pojedzie dalej :D

Demka to idealny poligon doświadczalny i ostatni moment na poprawki + jakies urozmaicenie podczas czekania. Szkoda tylko że cena jest niewiele niższa niż full gra <_<

Odnośnik do komentarza

Coś dla osób sceptycznie nastawionych do odgłosów w GT:

"sound of game is simply fantastic when sound-setting "Big Theatre" is applied. Notice it will properly work only for those with true surround system, but then GT40's engine sounds like AC/DC in Donnington on Monsters of Rock in 1991"

(cytat z GT Planet)

Niestety (jak się domyślam) pewnie nie wszystkie auta będą miały dobrze odwzorowane odgłosy.

Odnośnik do komentarza

Mi tam nie będzie, aż tak przeszkadzało mało realny dźwięk Forda GT40 tym bardziej, że nie będzie mi dane pewnie nigdy się nim przejechać w rzeczywistości i porównać jak to się ma do "gierki z konsoli". A teraz z innej beczki;) coraz bardziej sie przymierzam do kupna PS3 ( w związku z premierą GT 5:P) wiecie coś więcej o tych nowych zestawach? Konsola + GT 5:P lub Movie Pack?

http://www.valhalla.pl/news8428-Nowe-zesta...dla-Europy.html

http://pclab.pl/news31746.html

Edytowane przez BIBIKING
Odnośnik do komentarza

Nie orientuje się ktoś gdzie w Polsce można w miaro tanio wyrwać kierownice z sprzęgłem do GT5P?Bo ceny praktycznie ponad połowy PS3 nie chce mi się za nią płacić.

 

Co do pytania o zestaw.Ja bym brał zestaw z filmami.Nie dość,że od razu przy zakupie konsoli zasmakujesz co to znaczy film w hd(zakładając ,że masz LCD) to jeszcze gdy ewentualnie sprzedaż te 3 filmy na np allegro zarobisz sporo więcej niż 139zł(czyli cena GT5p) i stać Cię będzie na kupno gry i jeszcze trochę kasy Ci zostanie w kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...