Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wróciłem z jakże wspaniałej podrózy na moim bicyklu (z 10 km trasy, w deszczu, śniegu i gradzie), ale mam swoją wersję GT5 CE, ale... czekam na tv i jak na razie kuriera nie ma, trochę zonk :/ Ale jestem dobrej myśli.

 

Co do recenzji to nie wydaję mi się że recenzenci doszli choćby do 25% gry, więc... sam sobie ją ocenię ;)

Odnośnik do komentarza

No chlopaki i dziewczeta (jesli mamy tu takowe ;) ) ja sie z wami po malu zegnam - bo dzisiaj juz zaczne sesje z GT5 wiec predko tu nie zajrze ;) chyba ze w godzinach pracy gzie nietety ale nie bede mial dostepu do GT 5 ;)

Milego grania w nowa odslone serii zycze i skonczcie z tymi recenzjami i tak kazdy ja kupi i sam oceni wiec po co sie spierac co gdzie pisza. Kazdy ma swoj punkt widzenia i trzeba to uszanowac.

Peace.

Odnośnik do komentarza

@nightrunner

 

No rozumiem, ale np Undercover został zjechany i gdyby nie słabe oceny, nie mielibyśmy pewnie tak dobrego HP czy Shifta.

 

Oceny GT5 nie są złe, ale chyba mieliśmy nadzieję na 9. Jednak gra jest na tyle nierówna, że o takich ocenach nie może być mowy. Jak będzie krytyka, będzie lepsze GT6. Konkurencja jest dużo mocniejsza, a obecnie mamy renesans dobrych ścigałek. I dobrze. Po prostu GT5 patrząc na efekty pogodowe i oświetlenie w NFS HP czy PGR4, jakość FM3, nadchodzącego Dirta czy Shifta nie robi takiego wrażenia. Gra jest trochę spóźniona z tym co ma, gdybyśmy dostali to co mieliśmy dostać byłyby 9.

 

Wszelka krytyka oczywiście jest cholernie mile widziana! Tylko pisanie, że

 

"GT 5 mialo przejechac po wszystkim, a z tego co widac turn 10 ze swoja nowa Forza nawet nie bedzie musialo sie zbytnio napocic by konkurowac z GT"

 

znaczy dla mnie to, że osoba gra już od co najmniej kilkudziesięciu godzin i jest zaznajomiona w temacie, a tak jednak nie jest i stąd moje ataki na easye na tą prowokację.

to zadna prowokacja, po prostu w 100% zgadzam sie z tymi slowami. Yeti pare stron wczesniej pisal o nierownej Forzy 3 :unsure: to co mozna napisac o nowej odslonie GT ? Masz racje - nie gram, ogladam za to od godziny gameplaye na YT i patrzac na calas tego tematu, wypowiedzi ludzi, chyba wszyscy spodziewalismy sie jednak czegos innego. GT mialo rozpierdalac pod kazdym wzgledem, gamplay ocenie dopiero jak sam zagram, ale poki te wszystkie niedorobki, babole graficzne, podzial samochodow i tras, to, ze w 3/4 nie moge jezdzic ze swojego ulubionego widoku, to ze flagowy tytul dostaje jakies marne porty z PS2, czy PSP i masa innych rzeczy o ktorych czytam w wypowiedziach nasuwa wczesne wnioski, ze now GT moze porzadzic, ale na PS3...

 

Jasne - na pewno patrza na to inaczej uzytkownicy, ktorzy wyczekiwali na powazniejszy racer, ale tak jak juz mowilem, konkurencja przez te lata nie spala, wiec prawdziwy fan wyscigow glodu nie odczuwal.

 

Twoje argumenty już znam, tak tak dobrze znam. Jeżeli dana gra tobie podchodzi to jest REWELACYJNA, idealna, wyśmienita, bez wad......W takiej twojej pseudo idealnej grze nie widzisz żadnych błędów.... Natomiast jak dana gra już Panu nie podchodzi to zaczynasz siać zamęt oraz szukać na siłę wad. Wtedy to jesteś taki wygadany, że ho ho. Graj lepiej w ubijanie krasnali w kosmosie bo w to jesteś najlepszy. W każdej grze są lepsze czy gorsze lokacje i to samo tyczy się GT 5. Ty dostrzegasz tylko te jakie tobie pasują. Twój obiektywizm = 0% Let's krasnale w kosmosie.......

Edytowane przez lons
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Inna lokacja i inne samochody. Co wygrywam?

 

Swoja droga, zaraz przekonam sie na wlasnej skorze, czy te narzekania sa prawdziwe.

 

I dlaczego najbardziej narzekaja ludzie, ktorzy ogladaja gameplaye z filmikow a nie mieli gry w rekach? Czemu zawsze jest ta sama zaleznosc?

Odnośnik do komentarza

Stworzyłem właśnie nowy temat, stricte o GT5, co by odciążyć trochę ten topic, który rozrósł się nibotycznie, a i treścią czasami znacząco odbiega od zamierzeń

Dobry pomysł, w tym niech zostana gracze z youtube i .jpg, a w nowym Ci co naprawdę grają. Odsiew hejeterów by się przydał.

Edytowane przez Guti
Odnośnik do komentarza

Jak czytam te wasze wypociny to mam piękny polew z was!

I tak wiadomo , że model jazdy w serii GT to mistrzostwo świata a to w ścigałkach jest najważniejsze i pierdo..... lą mnie wszystkie recenzje pseudo redaktorków, którzy chyba testowali grę na padzie od pegasusa. A, że grafika nie jest na 10 ? No cóż, ponoć nie można mieć wszystkiego, ale i tak nowe GT jest piękne

GT5 + dobra kierownica i nie ma ciula we wsi !!!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gra się bardzo fajnie. Mam logitecha driving force. Na razie zrobiłem pierwszą licencję i przejechałem parę wyścigów compactami. Model jazdy wydaje się lepszy niż w Prologue, nawet jazda compactami na kierownicy potrafi sprawić przyjemność, niektóre akcje są jak w realu :)

 

Recenzje są pewną wskazówką, ale zostawcie średnią ocen z metacritic. Ze średnią jest tak, że kilka bardzo słabych mocno ją obniży. Jeżeli ktoś chce się kierować recenzjami to tylko takimi, które uznał w przeszłości za zgodne z jego spojrzeniem na daną grę. To dotyczy przede wszystkim recenzentów, a nie portali.

 

Czy za jazdę bez wspomagaczy dostaje się więcej experience points?

 

Aha, to chyba nie zostało jeszcze jasno powiedziane. Wszystkie nowe auta to premiumy, a wszystkie używane to standardy. Więc jeśli ktoś chce jeździć tylko premiumami nie pomyli się :)

Edytowane przez tomi_d
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...