Skocz do zawartości

Silnik forum


Rekomendowane odpowiedzi

Ja proponuje zrobić coś z tymi biednymi dziećmi ze "śledzika" którzy spoilerują Uncharted 2, żarty żartami, ale nie wszyscy jeszcze w to grali [a ci od spoilerow pewnie mają X0 i w to nie zagrają] i przeczytanie zakonczenia gry to chyba oczywista sprawa ze to nie jest fajne. W temacie odpowiednie fragmenty wypowiedzi są ukrywane pod przyciskiem "spoiler" i wszystko gra, nikt złośliwie nie pisze o końcu gry czy jakimkolwiek jej fragmencie. A tutaj? robią to bezkarnie, takie niedo(pipi)ki wk*rwiają wiele osób wiec proponowałbym zeby "ludzie z góry" nie przeszli obok tego obojętnie. Olejecie sprawe, to obiecuje ze w koncu zdecydujecie sie zamknąć tego shouta. Skoro takie praktyki są dozwolone to zamierzam spoilerować wszystkie nowości na xa któe bedą wychodzić. Fajne? NIE KU*WA!

 

 

ten śmieszny pasek który tak bardzo Ci przeszkadza[bo śjakieś spojlery czy inne felgi się tam pojawiają bez uprzedzenia] można zwinąć. I po problemie.

Odnośnik do komentarza

Genialnie, forum wyglądające po staremu i działające jak nowe :). Czytałem sobie ostatnio archiwum i przypomniałem sobie stary wygląd, zatęskniłem za nim. I proszę, jaka niespodzianka.

 

Mam tylko 3 uwagi:

 

- można by bardziej oddzielić sygnaturę od treści postu, mała biała kreska to za mało jak dla mnie

- przyciski "Dodaj odpowiedź" i "Napisz nowy temat" są rozciągnięte w poziomie (albo mi się wydaje?)

- czcionka w szybkiej odpowiedzi jest kijowa, nie dałoby się czegoś o zmiennej szerokości liter dać?

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Ogolnie nowy skin jest ok. Co mozna by poprawic to info pod awatarem. W innych skinach jest ladne wyrownanie z pogrubieniem kategorii. Tutaj jest po prostu rozpie.rdol.

Od biedy mozna by wywalic tez te paskudne ikony IMB (czy jak tam) na glownej stronie. Wczesnij z tego co pamietam byly koleczka i ladnie to wygladalo.

Acha, przy pisaniu tego posta widze, ze w Podsumowaniu tematu na dole ramki cytatow zachodza na pole z data/czasem.

 

Nadal jednak brakuje mi dwoch rzeczy:

 

1. Belki/drzewka u dolu tematu

2. Logowania na glownej. Nie jestem milosnikiem autologowan czy innych zapamietywan i teraz za kazdym razem musze wchodzic w Zaloguj, tam odhaczyc "zapamietaj mnie" i wpisac login oraz haslo. Uciazliwe, no.

Odnośnik do komentarza

Coś z moimi ustawieniami/przeglądarką, czy dalej nie można przeglądać historii swoich warnów ? Nie to, żebym się nie domyślał za co i od kogo, no ale formalnie chciałbym mieć w takie coś wgląd.

 

 

można, coś masz nie tak z przeglądarką. Popróbuj też na innych skinach.

Odnośnik do komentarza

witam

 

po pewnych ostatnich wydarzeniach na forum przyszla mi do głowy pewna myśl

 

może by wprowadzić coś w stylu kodów ktore trzeba przepsiac z obrazka zeby zabezpieczyc sie przed botami

tylko że tutaj były by różne pytania/zadania/minigierki ktore by zabezpieczały przed pijanymi i naćpanymi użytkownikami? ponieaż robia oni zwykle taki syf że ręce opadają ...

a tymczasem przed wysłaniem posta moglo by sie pojawiać okienko z czymś co dla nawalenego typa bedzie nie do przeskoczenia a dla trzeźwego bedzie na 5 sekund myślenia (jako dodatkowy plus - moglo by to powstrzymac przed pisaniem kompletnych idiotów i 10 latków ;P)

 

co wy na to? :P (glownie pytam władze)

Odnośnik do komentarza

to niech ją wypowie jak czlowiek a nie jak zachlana świnia

 

zreszta to akurat tylko jeden swieży przyklad, chyba kazdy wie ze co jakis czas zdarzaja sie pijackie akcje (zwlaszcza chyba moderatorzy musza sobie zdawac sprawe z upierdliwosci takich sytuacji, pod warunkiem ze to nie oni sa akurat pijani ;p)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...