Skocz do zawartości

Silnik forum


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam inny problem - kliknięcie na ostatnią stronę w niektórych tematach kończy się "czterysta czwórką". Najlepszym przykładem są "Pytania różne...." w HP. Co zabawne, po wejściu od pierwszego posta i przeskoku na koniec wszystko działa ok :blink:

 

To tak tylko u mienia, czy może "Fundacja Polsat - nie jesteś sam" ? Jadę na FF jakby to miało znaczenie.

Odnośnik do komentarza

Sciera na PPE pisal cos, ze narazie calosc smiga na jakims zastepczym serwie czy cos, dopiero od wtorku ma byc juz wszystko dopiete na ostatni guzik. Pewnie to sposoby na odciazenie zastepczego serwa czy czekos tam, whateva.

Odnośnik do komentarza

Serwer jest w fazie reaktywacji. Dane sa odpalone na serwerze zapasowym. Domeny tymczasowo przekierowane. Nasz serwer (a raczej grupa serwerow) to maszyna na tyle potezna, ze ciagnie bez wiekszych problemow kilka serwisow (od strony sprzetowej, bo wpadki UPC itp. leza poza naszymi mozliwosciami).

Forum jest rozbudowane o rozne dodatkowe moduly. Konfigurowanie to dosc skomplikowana sprawa. Dlatego tez, czesc rzeczy moze po prostu w tej chwili nie dzialac poprawnie. Mysle, ze zmiana avatara to akurat sprawa, ktora moze poczekac. Poczekajcie z tymi zmianami do czasu, az wrocimy na swoje miejsce. Wazniejsze jest, aby w ogole forum dzialalo i byla tutaj odpowiednia komunikacja. Poza tym, byc moze uda sie wkrotce zaktualizowac silnik forum. Co sie z tym wiaze? Wieksze mozliwosci, ciekawsze rozwiazania i ... problemy z dzialaniem niektorych dotychczasowych rozwiazan. Czyli tak jak zawsze w przypadku aktualizacji. Osoby, ktore tutaj siedza dluzej wiedza jak to mniej wiecej wyglada. Oczywiwscie, mozemy przyjac opcje, ze instalujemy sam silnik bez zbednych dupereli. Wtedy nie bedzie zadnego problemu z aktualizacja. Nie ma modulow, nie ma innych skinow to i nie ma problemu przy aktualizacji. No ale to tylko teoria. Przeciez wiecie, ze chcemy aby to miejsce bylo jak najlepsze, jak najbardziej odpowiadajace Waszym oczekiwaniom.

 

Czy to jest dopuszczale aby nasze serwisy zniknely na tydzien z sieci? Oczywiscie, ze niedopuszczalne. Ciezko pracujemy od kilku dni aby wrocic online i zabezpieczyc sie przed kolejna nieprzewidywalna sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Przeciez wiecie, ze chcemy aby to miejsce bylo jak najlepsze, jak najbardziej odpowiadajace Waszym oczekiwaniom.

nie wiem jak inni ale moje oczekiwania bedą spełnione gdy forum bedzie poprostu działało, 10 skinów albo cholerne plusy i minusy przy postach i inne duperele są wg mnie zbędne ;p , to nie nasza klasa zeby sie podniecac jakimis glupotami w stylu eurogąbki, wazne zeby mozna bylo wymieniac informacje o grach i opinie o roznych rzeczach itp, a te poboczne duperele serio są średnio potrzebne (a jeśli by miały być przyczyną jakichś problemow to już kompletnie do odstrzału wg mnie)

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Możliwe, że to wina zastępczych serwerów ale od wczoraj wieczora (dzisiaj to już w ogóle) cholernie muli mi forum i ppe. Praktycznie tak, że nie mogę z nich korzystać. Wczytywanie po 2-3 minuty a czasami i tak wyskoczy błąd strony ;/.

 

A może to ma związek z UPC? Biorąc pod uwagę ostatni cyrk z nimi.

 

Możliwe, że to wina zastępczych serwerów ale od wczoraj wieczora (dzisiaj to już w ogóle) cholernie muli mi forum i ppe. Praktycznie tak, że nie mogę z nich korzystać. Wczytywanie po 2-3 minuty a czasami i tak wyskoczy błąd strony ;/.

 

A może to ma związek z UPC? Biorąc pod uwagę ostatni cyrk z nimi.

Odnośnik do komentarza
Nie o to chodzi aby wszystko w życiu idealnie działało. Kminisz?

co to za głupi banał?

 

 

 

Co to za głupie narzekanie, lament i płacz nad jakąś tam głupią pożywką w internecie? Nie ma nic innego do roboty?

 

Jestem za wywaleniem wszelkich bajerów, arcade, kasyn, shoutów, masę niepotrzebnych pierdół jak ocenianie postów i inne rzeczy.

Edytowane przez sir_ryszard
Odnośnik do komentarza

Panowie (kieruję te slowa do Fenixa i Butchera, reszta i tak by mi nie odpowiedziała ;-) kiedy Forum przesiądzie się na jakiś stabiilny serwer? ???????

 

 

Obecny stan jest taki, ze forumek muli regularnie tak mniej więcej 2 razy w tygodniu (a czasem sie wykrzacza zupełnie). Co było do zaakceptowania kilka lat temu, dziś wqurwia i jest technologicznym archazmem.

 

 

Pytam więc kiedy, pragnę DEKLARACJI.

 

Jesli trzeba pieniędzy- zaproponujcie podwyżkę ceny pisma , powiedzmy o 50 gr- ale za OBIETNICĘ ustabilizowania forum.

 

Obecnie- ze stron które odwiedzam regularnie- PE działa NAJGORZEJ.

 

Proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...