Skocz do zawartości

Silnik forum


Rekomendowane odpowiedzi

dostalem na gg wiadomosc od pewnego uzytkownika że forum mu nie działa i caly czas wyrzuca error

"An error occured with the SQL server:

This is not a problem with IP.Board but rather with your SQL server. Please contact your host and copy the message shown above"

 

 

czy da sie cos z tym zrobic?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

hej niektorym ludziom forum nie dziala od rana, da sie cos zrobic z tym?

 

"If you are seeing this page, it means there was a problem communicating with our database. Sometimes this error is temporary and will go away when you refresh the page. Sometimes the error will need to be fixed by an administrator before the site will become accessible again.

 

You can try to refresh the page by clicking here"

Odnośnik do komentarza

Mam pewien problem z korzystaniem z forum. Podczas wciskania "przejdz do pierwszego nieczytanego postu" w tematach z duza iloscia stron (ponad 10, przynajmniej przy tylu zauwazylem wystepowanie problemu) przechodzi mi do tak jakby "nastepnej strony po ostatniej" i nie wyswietla zadnego postu:

 

beztytuuero.png

 

Uploaded with ImageShack.us

Dopiero wcisniecie poprzedniej strony conajmniej raz wrzuca mnie na ostatnia strone tematu. Cos u mnie nie halo moze? Korzystam z chroma.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Na Google Chrome nie mam problemów z przeglądaniem forum, ale na Firefoksie czasem nie mogę tego robić, gdyż pojawia się błąd o następującej treści:

 

An error occured with the SQL server:

 

This is not a problem with IP.Board but rather with your SQL server. Please contact your host and copy the message shown above.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...