Skocz do zawartości

Silnik forum


Rekomendowane odpowiedzi

nie mowie o wielkich awkach tylko np 110x110 (teraz jesr 90x90) , nadal by sie mieściły w ramce po lewej stronie

 

a co do sygnatur to mowie tylko o ilośći KB a nie szerokości czy coś, szerokość i wysokość nawet b ym zmniejszył , ale fajnie by bylo jakiegos gifa (pipi)nąć ;)

 

a i tak najbardziej rozwalają ludzie którzy mają wysoki obrazek w sygnaturce i do tego 8 linijek tekstu , wtedy sygna ma wielkość teksasu

Odnośnik do komentarza

No dobrze, to gdzie jest archiwum PE jak nie tam?

 

Dobre pytanie. Sprawdzę, dopytam, ja osobiście z takim archiwum się nie spotkałem. 

 

Z tym archiwum to ciekawa sprawa, mogło by wrócić.

 

A tak z innej beczki to w profilu jest miejsce na wyświetlanie 15 albo nawet 18 znajomych, a wyświetla tylko 12. Tak ma być ?

 

a5j2tw.png

 

 

Na pewno jest taka opcja, ale nie widzę jej z poziomu panelu, więc to zapewne kwestia grzebania w skrypcie, a to już odrobinę inna zabawa. 

Odnośnik do komentarza

Archiwum było utworzone z tego co wywalaliśmy podczas porządków przed przejściem na nowszy silnik forum, ale nigdy nie działało prawidłowo przez wieczny error jaki wywalał się przy próbie jego przeglądania. Nie wiem czemu ravenowi się nagle przypomniało, skoro to nie działa już od dobrych 2-3 lat.

Odnośnik do komentarza

Jestem całkiem pewien, że takie archiwum istniało jeszcze jakiś czas temu. Archiwum forum, oczywiście. To byłoby szalone usunąć ponad 6 lat dyskusji, prawda? Pomysł był taki, by w "aktywnej" części forum nie było tak dużo postów by odciążyć serwery, ale stare posty były dostępne w takim archiwum tylko do odczytyu. Byłoby naprawdę miło znów tam wejść i poczytać stare dyskusje.

Odnośnik do komentarza

No było, ale zawsze próba jego przejrzenia kończyła się ipb errorem, który gnębił forum w wersji 2.x. 

 

Może oszczędź Perezowi prób wskrzeszenia czegoś, co nigdy nie działało i skorzystaj z tego - http://web.archive.org/web/20080208145338/http://www.psxextreme.info/

Wejdź sobie w 2008 rok i większość kategorii możesz sobie przeglądać. Jak jakieś forum jest zabezpieczone, to sprawdź pod inną datą, może wówczas było dostępne bez logowania, ale pod tą datą co wkleiłem np. PSOne o którym coś wspominałeś było otwarte.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dokladnie, zgadzam sie z ravenem.

 

Jakis czas temu tez sie pytalem o archiwum to juz nikt chyba nie pamietal ze takie cos bylo bo nie wiedzieli o czym mowie.

 

Fajnie by bylo jakby wrocilo.

 

edit

Co do errora to ja akurat na niego nie natrafilem kiedy je przegladalem - nie wiem, moze mialem akurat farta.

A w web archive to sie za bardzo nie poprzeglada skoro wiekszosc forow jest zablokowanych z racji ze nie da sie zalogowac.

Druga rzecz ze i tak watpie zeby wszystko bylo zarchiwizowane bo zwykle dosyc wybiorczo archiwizuje ta stronka.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

E, czasami to forum działało. Faktycznie był problem z IPS Driver Errorem, ale nie raz to archiwum czytałem, więc jakoś to działało. No nie mówiąc o tym, że można by zajrzeć i spróbować się pozbyć tego błędu ;).

 

Przypomniało mi się, bo na początku też chyba wspominałem o tym niedziałającym archiwum, ale zainteresowanie było małe albo co i po cichu liczyłem, że nad tym pracujecie. Minął dłuższy czas, archiwum wciąż nie jest dostępne, więc się odzywam znowu. Większy odzew od innych użytkowników jest mile widziany, bo na razie to wygląda jakbym tylko ja się chciał tam dostać.

 

webarchive to proteza, te strony archiwizujące nie mają dostępu do wszystkich działów, bo przy odwiedzaniu forum nie są traktowane jak pełnoprawny użytkownik. Nie mówiąc o pogubionych grafikach i wybiórczym archiwowaniu (np. tylko pierwsza albo ostatnia strona).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...