Skocz do zawartości

Silnik forum


Rekomendowane odpowiedzi

Coś się forum popsulo na telefonie. Wczoraj na operze normalnie działalo,dzisiaj coś jest nie tak. Nie można rozwinąc statusow,obok nazwy działow jest wielki pomarańczowy napis "Nowsze"

 

dobra tego pomoranczowego prostokata już nie ma,ale nadal nie można rozwijac komentarzy w statusach,rozwijać spoilerow

 

wczoraj działalo jak zawsze bardzo dobrze,co popsuliscie :(((

Odnośnik do komentarza

Ta odpowiedź została wygenerowana automatycznie, prosimy na nią nie odpowiadać:

Ponownie przepraszamy za problemy. Na bieżąco analizujemy przyczyny tych problemów i możliwie szybko postaramy się je wyeliminować.

 

 

:P

 

 

a na serio to kiedy naprawicie wyszukiwarke? nie działa od wielu tygodni

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Po weekendzie z urlopu wraca admin, bez którego nie bardzo chcę zaczynać upgrade forum, bo niestety sami widzicie, jak działa choćby serwer. A schodzi się z tym, bo w pierwszej kolejności chcemy ogarnąć serwer. Nowa wersja IPB już czeka na instalkę, mam nadzieję, że wtorek/środa zamkniemy wreszcie temat, o ile z serwerem nie wynikną jakieś kwiatki.

Odnośnik do komentarza

Pytanko. Czy po kliknięciu "Następny nieczytany temat" jest możliwość dodania jakiegoś powiadomienia z informacją o nazwie czytanego aktualnie tematu ? Coś na wzór "x nowych postów" jak korzystamy z niepełnego edytora. Myslę że ułatwiło by to znacząco korzystanie z tego przycisku.

Odnośnik do komentarza

a ja chcialbym wyswietlic nowa zawartosc ale wszystkich tematow. a tak osobno musze odpalac tematy o nowym numerze i osobno grupowce. da sie tak ustawic? czesto korzystam na telwfonie (np. teraz) i na wolniutkim necie 3g zanim pootwieraja mi sie linki w tle, to troche trwa, a tak wszystko bylo by od razu.

Odnośnik do komentarza

Szanowni użytkownicy, wybaczcie ciąg dalszy problemów z forum, ale niestety sytuacja okazała się poważniejsza, niż myśleliśmy. W wyniku błędu w skrypcie, forum powodowało znaczne obciążenie serwera, stąd te "zamuły" (to też było powodem wyłączenie forum). Obecnie skrypt został zaktualizowany do najnowszej wersji (przy okazji naprawiliśmy błąd związany z wyszukiwarką). Aktualnie na bieżąco monitorujemy stan forum, aby sprawdzić, czy nie pojawią się znowu problemy z nadmiernym obciążeniem. 

 

Wszelkie błędy proszę zgłaszać na bieżąco. W ciągu najbliższych dni dokonamy kolejnych napraw i usprawnień, aby doprowadzić forum do pełni życia :)

Odnośnik do komentarza

Ej, nie róbcie tak nigdy więcej! Tak bez ostrzeżenia, na tak długo... straciłem całą ochotę do życia. Nawet nowe zabawki nie dawały mi radości, bo nie miałem z kim o nich porozmawiać. Nachodziły mnie bardzo czarne myśli.

 

A tak na serio, to trochę szkoda, że nie daliście żadnego znaku, bo sporo ludzi na PT robi małe wymiany i sprzedaże, trochę słabo jak komuś w trakcie deala pada forum i nie ma żadnego sposobu na dotarcie do drugiej strony, do wiadomości i danych.

 

No, ale dobrze, że forumek już jest znów żywy  :wub:. Wystraszyliście mnie tym 10.02!!

Odnośnik do komentarza

jeśli moża cos zasugerować ro miło by było gdyby na PPE pojawiał sie news o przerwie w działaniu forum i dacie wznowienia

po pierwsze zawsze to jakaś informacja i wiadomo czego sie spodziewac

 

po drugie w komentarzach do tego newsa moglibyśmy złorzeczyć na okrutny los

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy ja mam taki problem. Na telefonie(Opera Mobile) i na komputerze(Google Chrome) nie wyświetlają mi się po prawej stronie statusy. Nic sobie nie odznaczałem zeby nie byly widoczne 

 

Screen na dowód

 

30968371967646385338.png

 

A żeby zobaczyć statusy i napisać to muszę przez ten link wchodzić http://www.psxextreme.info/statuses/all/. Nawet będąc wylogowanym to statusów nie widać

Edytowane przez Lionel
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...