Skocz do zawartości

Silnik forum


Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie, ogarniamy na bieżąco. Dzisiaj późnym popołudniem na forum rozpoczęły się prace naprawcze, które mają na celu usunięcie wielu drobnych usterek, co niestety może powodować zawiechy. Jednym z głównych problemów jest masa botów, które włażą na forum - wcześniej udało się wyeliminować ich logowanie i śmiecenie, ale jeszcze działamy, żeby je w ogóle usunąć. Po zakończeniu prac podrzucę raport co i gdzie zostało poprawione. 

 

Forum dzisiaj i jutro może czasami się przywieszać. 

Odnośnik do komentarza

Wyciąłem maile wszystkich użytkowników, które były wyżej zaraz obok ich nicków.

 

To już jaja są.

 

 

edit:

ku.rwa, teraz zauważyłem, że są tam też hasła. Ja zmieniam swoje i radzę innym zrobić to samo.

 

Perez: po jaką cholerę 10x wrzucasz to samo... 

Edytowane przez Perez
Odnośnik do komentarza

Panowie, naprawdę prośba, wstrzymajcie się z komentowaniem każdej usterki, która pojawi się na 30 sekund. Czasami mam wrażenie, że niektórym już się znudziło pisanie, tylko czekają, kiedy można wrzucić screena, bo tu znaczek się nie wyświetlił, a tam logo jest krzywe i ponarzekać na forum, serwer i Bóg wie co. 

 

Napisałem wczoraj - forum jest aktualnie cały czas poprawiane. Jest masa mniejszych i większych usterek, które chcemy usunąć. Będzie skończone - dam znać, spokojnie i wtedy nawet poproszę o testy. Póki co proszę się wstrzymać z komentowaniem każdej rzeczy, którą zauważycie, bo wiele z nich to wynik aktualnych prac. Jasne, możemy wyłączyć forum i wtedy się bawić, ale to chyba nie jest najlepsze rozwiązanie. 

 

YouTube - na pewno sprawdzimy. 

 

Tyle, po prostu proszę o odrobinę cierpliwości. 

Odnośnik do komentarza

Usterka, że mam hasła dużej liczby użytkowników bo były na głównej? 

Powodzenia.

 

 

I zamiast się przyznać do ogromnego dania du.py, to jeszcze mi wyedytuje posta, bo śmiałem wspomnieć o bugu.

Lepiej zresetuj wszystkim hasła.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

To już jest gruba przesada. Weźcie wyłączcie forum na tydzień i zróbcie porządek z tym syfem. Dzięki waszemu profesjonalizmowi każdy mógł zobaczyć i skopiować mój e-mail i hasło. To są wrażliwe dane.

Obecne forum wrzućcie gdzieś w formie archiwum, postawcie od nowa, świeże, czyste i poukładane. Bo to co jest teraz to jest cyrk, tyle, że nie śmieszny.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

UWAGA!

 

W związku z pracami na forum oraz wyciekiem małej ilości haseł użytkowników logujących się na forum w ciągu ostatniej godziny postanowiliśmy zresetować wszystkie hasła użytkownikom logującym się na forum w ciągu ostatniej doby.
By wpisać ponownie hasło należy użyć opcji przypominania hasła dostępnej na tej stronie: http://www.psxextreme.info/index.php?app=core&module=global&section=login
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...