Skocz do zawartości

Silnik forum


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatni tydzień to tragedia. Jak nie błąd bazy, albo coś innego, to w połowie dnia przestaje działać na godzinę i znika ostatnia godzina postów itd. itp.

Do tego sposób, w jaki wyświetlają się cytaty podczas pisania postów jest jak dla mnie nieczytelny i niewygodny. 

 

Odnośnik do komentarza

Ogarniecie kiedyś jeszcze archiwum forum? To jest wręcz śmieszne jak długo już nie można się dostać do starych postów i dyskusji. Zupełnie jakbyście po prostu wyje,bali do kosza te wszystkie stare wątki. A tyle interesujących ludzi i tematów kiedyś było. Całe działy dosłownie wymiotło po 1.01.2008 (konsole poprzedniej generacji). Serio, ogarnijcie to.

Odnośnik do komentarza

 

Sprawdzimy, możliwe że to wynik aktualizacji forum. 

 

I jak? Da sie cos zrobic?

 

Hmm, a nie działa? http://www.psxextreme.info/topic/95363-tapatalk/?p=2775876

 

Ogarniecie kiedyś jeszcze archiwum forum? To jest wręcz śmieszne jak długo już nie można się dostać do starych postów i dyskusji. Zupełnie jakbyście po prostu wyje,bali do kosza te wszystkie stare wątki. A tyle interesujących ludzi i tematów kiedyś było. Całe działy dosłownie wymiotło po 1.01.2008 (konsole poprzedniej generacji). Serio, ogarnijcie to.

 

Sprawdzę z ciekawości, ale pierwsze słyszę o takim czymś. 

Odnośnik do komentarza

Tak naprawdę to trochę wszystkiego. Na serwerze leży m.in. to forum, jak i PPE, który w swojej historii potrafiło już dociążyć serwer, bo niektóre skrypty były źle zoptymalizowane. Teraz i samo forum miało trochę problemów, bo też pojawiły się w nim dziury. Do tego doszły nasze błędy w konfiguracji serwera, a i sam serwer też miał problemy. Naprawdę, staramy się wszystko to ogarnąć. Od piątku po ostatnich poprawkach problemy zniknęły, te dzisiejsze to wynik wprowadzenia dodatkowych opcji, które powinny odciążyć główny serwer od niektórych procesów. 

Odnośnik do komentarza

 

Ogarniecie kiedyś jeszcze archiwum forum? To jest wręcz śmieszne jak długo już nie można się dostać do starych postów i dyskusji. Zupełnie jakbyście po prostu wyje,bali do kosza te wszystkie stare wątki. A tyle interesujących ludzi i tematów kiedyś było. Całe działy dosłownie wymiotło po 1.01.2008 (konsole poprzedniej generacji). Serio, ogarnijcie to.

 

Sprawdzę z ciekawości, ale pierwsze słyszę o takim czymś. 

 

Odnoszę wrażenie, że mnie źle zrozumiałeś, bo trochę zawilego posta napisałem.

  • Jestem zirytowany brakiem dostępu do archiwum już od bardzo dłuższego czasu. Dawniej szalał tam IPS Driver Error, później w ogóle nie istniała taka strona, jakiś czas temu był jakiś dziwny wierszyk podpisany "anonymiss", a teraz jest serwerowy 404. Naprawdę nie można tego przez tyle miesięcy już ogarnąć? Niby jest archiwum, a tak naprawdę go nie ma.
  • W uzasadnieniu miałem zaś na myśli, że brakuje mi archiwum, bo po odcięciu grubą kreską wszystkiego sprzed 1.01.2008 niektóre działy stały się cieniem samych siebie. Taki dział PS2 na przykład, dział RPG, jestem pewien, że konsolki Nintendo też były bogatsze w treść. Dzisiaj już nie ma takich użytkowników, nie prowadzi się takich dyskusji. Pamiętam jeszcze te dosłownie metrowe relacje z japońskiego FF XII pisane przez Ryu-Sana, które były spijane przez tłumy spragnionych użytkowników. Było to jakoś w 2005 czy 2006 roku. A takich ciekawych sytuacji jest więcej.
Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Znów się serwer posypał, że forum wygląda jak wygląda ?

 

Chwilowy problem, przepraszamy. Już powinno być OK. 

 

Aczkolwiek proszę zgłaszać wszelkie błędy - odświeżyliśmy trochę bebechy forum, które nazbierały masę śmiecia łącznie z jakimiś wynalazkami, które objawiły się dzisiaj. 

Odnośnik do komentarza

 

Znów się serwer posypał, że forum wygląda jak wygląda ?

 

Chwilowy problem, przepraszamy. Już powinno być OK. 

 

Aczkolwiek proszę zgłaszać wszelkie błędy - odświeżyliśmy trochę bebechy forum, które nazbierały masę śmiecia łącznie z jakimiś wynalazkami, które objawiły się dzisiaj. 

 

@Perez - jeżeli miałbym być szczery, to powinienem pisać ze 3 razy dziennie - Brak strony www. Wczoraj w czasie dnia 2 razy, potem od 23 do północy. Narazie dziś działa, ale znikanie serwera to standard do którego już się w sumie przyzwyczaiłem - ot, taki folklor. 

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

Znów się serwer posypał, że forum wygląda jak wygląda ?

 

Chwilowy problem, przepraszamy. Już powinno być OK. 

 

Aczkolwiek proszę zgłaszać wszelkie błędy - odświeżyliśmy trochę bebechy forum, które nazbierały masę śmiecia łącznie z jakimiś wynalazkami, które objawiły się dzisiaj. 

 

@Perez - jeżeli miałbym być szczery, to powinienem pisać ze 3 razy dziennie - Brak strony www. Wczoraj w czasie dnia 2 razy, potem od 23 do północy. Narazie dziś działa, ale znikanie serwera to standard do którego już się w sumie przyzwyczaiłem - ot, taki folklor. 

 

Bardziej chodziło mi o usterki już bezpośrednio w skrypcie forum - coś się nie wyświetla, któryś przycisk nie działa. 

 

Co do reszty - uwierz, nam spędza sen z powiek ta sytuacja z serwerem, bo to mało śmieszne, zwłaszcza w dzisiejszych czasach i też przy ponoszonych kosztach (wbrew pozorom to nie jest serwer na friko.pl ;)). Niestety, trochę złośliwości rzeczy martwych, trochę czynnik ludzki. W każdym razie staramy się to ogarnąć, naprawiając kolejne rzeczy, bo niestety chyba zadziałało prawo Murphy'ego, że jak już coś jednego zaczęło szwankować, to zaraz kolejnych 5 problemów się pojawiło. 

Odnośnik do komentarza

ja z innej beczki ale chyba też tu pasuje

 

pewien buc w hydeparku w ciagu ostatnich 2 dni założył już z 15 alter kont i cały czas pieprzy farmazony, czy nie da sie jakoś skutecznie zbanowac typa i powstrzymać od tego shitstormu?

 

 

 

EDIT

gość cały czas zakłada nowe konta i spamuje debilizmami

czemu nie da sie go jakoś realnie pozbyć?

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...