Skocz do zawartości

Silnik forum


Rekomendowane odpowiedzi

Odzyskiwanie hasla dziala (co nie zmienia faktu ze sam link na poczatku dawal error ze page not found a zwykla zmiana hasla nie dzialala w ogole). Praca przy waszych serwerach to marzenie :) Sam za taki poziom swiadczenia uslug wylecial bym na pysk bardzo szybko. Ktos jednak grubo sie trzyma stolka mimo ze serwis ssie na maksa :) Dostawac kase za taka fuszerke. To musi byc zycie.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie padologia :D Próbuje zmienić hasło i mimo że pisze jaki mam mail to wyskakuje miciągle ten sam error "The entered email addresses do not match."

Swoją drogą ogólny wygląd strony przypomina jakieś forum z turrentami nie lepiej było zachować starą ładną przejrzystą skórkę?

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie padologia :D Próbuje zmienić hasło i mimo że pisze jaki mam mail to wyskakuje miciągle ten sam error "The entered email addresses do not match."

Swoją drogą ogólny wygląd strony przypomina jakieś forum z turrentami nie lepiej było zachować starą ładną przejrzystą skórkę?

Ja mialem to samo. Jedyna opcja to zmienic haslo przez klikniecie w "zapomnialem hasla" (trzeba to zrobic po kliknieciu w link z glownej).

Odnośnik do komentarza

zarzuc ktos screen jak to wygladalo ? Moga byc zasloniete loginy i hasla bylem wiedzial czy tam jestem :D

 

Bardzo proszę bez żadnych screenów i bardzo proszę o zmianę hasła. 

 

Odzyskiwanie hasla dziala (co nie zmienia faktu ze sam link na poczatku dawal error ze page not found a zwykla zmiana hasla nie dzialala w ogole). Praca przy waszych serwerach to marzenie :) Sam za taki poziom swiadczenia uslug wylecial bym na pysk bardzo szybko. Ktos jednak grubo sie trzyma stolka mimo ze serwis ssie na maksa :) Dostawac kase za taka fuszerke. To musi byc zycie.

 

Uwierz, już ten ktoś nie dostaje kasy, ale zajmuje trochę czasu wyprostowanie tego. 

 

Perez - następnym razem jak wyjdą dane osobowe, to też najlepiej zamiast reagować błyskawicznie napisz, że złośliwie ludzie czekają aż się logo przesunie lekko w lewo żeby sie oburzyć.

 

Wiem, przepraszam. W pierwszej chwili byłem pewien, że to znowu jakiś wkurzający spam bot, a ich mam dość. Gdy tylko okazało się, w czym naprawdę problem, niezwłocznie osoby decyzyjne zostały poinformowane i reagowaliśmy. 

 

 

Jeszcze raz najmocniej przepraszamy wszystkich za tę wpadkę. Znowu, enty raz wyłażą jakieś bugi powiązane ze skryptem. Czyścimy i usuwamy to wszystko, co w jakikolwiek sposób może być niepowiązane z oryginalnym skryptem. 

Odnośnik do komentarza

A czy nie możecie zainstalować tego IPB normalnie z wieloma skórkami i bez dramató tak jak na forum purepc, które ogarnia 3x większe obciążenie niż na tym forum ?

 

Ale dokładnie to chcemy zrobić. Tylko żeby to zrobić, musimy najpierw wyczyścić cały śmietnik, który jest tutaj od X czasu. Sam folder ze skinami na serwerze ma ze 30 katalogów, a aktywnych skórek... 3. Już wczorajsze naprawy znacznie obniżyły chociażby obciążenie serwera. Próbowaliśmy postawić skrypt od zera, ale przy tym wszystkim (całej strukturze forum) nie jest to takie proste i stąd decyzja o czyszczeniu wszystkiego.

 

Uwierz, mi forum już spędza sen z powiek, ale wierzę, że już bliżej niż dalej i niebawem zakończy się telenowela z serwerem, a forum będzie działało w 100% zgodnie z założeniami skryptu. 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...