Skocz do zawartości

Silnik forum


Rekomendowane odpowiedzi

Prześlij na perez@psxextreme.pl mail, których chcesz ustawić dla konta Suteq.

 

 

ej, ale skąd wiesz że to faktycznie suteq? może to figlarz robi sobie jaja? :P

 

 

jak napiszę że jestem mendrek, tylko nie pamiętam mejla i hasła, a to jest mój alter to też podepniesz tam mojego mejla? :P

Edytowane przez ofsajd
Odnośnik do komentarza

Wyciekło to, co pokazało się publicznie, bo skrypt wyświetlił nie te dane, co trzeba, a w pliku, który błędnie był wyświetlony, była lista osób przeze mnie podana. To nie tak, że nagle sobie cała baza po sieci śmigała, stąd nie ma potrzeby resetować wszystkich haseł, takie mam zapewnienie od administratora. 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jakie mam hasło... tutaj akurat jestem zalogowany, ale musze zresetować hasło i żadne z moich haseł nie działa. Gdzie jest link do przypomnienia hasła?
A i po zmianach forum jest po angielsku, samemu gdzieś się to ustawia?

Edit, ok, niby nie muszę zmieniać, a monit pewnie sam zniknie, tylko gdzie ta opcja zapomnienia hasła, bo nie pamiętam w sumie jakie mam:|

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Kiedy można się spodziewać że forum będzie działało cały dzień?

 

Wierzę, że po weekendzie problemy znikną. Audyt forum w pierwszym etapie za nami, teraz testujemy, potem druga seria poprawek i do tygodnia forum będzie w 100% sprawne pod kątem skryptu. Równolegle odciążamy serwer - dzisiaj przeniesiona została baza, jutro część rzeczy, które generowały spore obciążenie. Po tych zabiegach, tfu, tfu, powinno być znacznie lepiej. Obiecywać nie będę, póki fizycznie tego nie zrobimy i nie przetestujemy. W każdym razie przy dobrej opcji marzec może pozwoli zapomnieć o tym masakrycznym lutym. 

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie. Z tego co widzę nie było mnie na liście, ale i tak po wylogowaniu musiałem zmienić hasło. Wchodzę na maila, a tam

 

Cześć Manor (nigdzie nie mam tej ksywki podanej na mailu) i reklama jakichś je.banych drzwi. Jak mam to rozumieć? Że muszę faktycznie kupić sobie nowe drzwi, czy że ktoś już sprzedał mojego maila?

Odnośnik do komentarza

@Perez:

Jak to w ogole mozliwe, ze dane userow takie jak nick, haslo i e-mail byly podane w formie tekstu, w zaden sposob nie szyfrowane ?
Rozumiem, ze byl jakis blad skryptu, ale nie powinno od razu pokazywac tych danych jako czysty tekst, musicie miec jakies szyfrowanie bo tu chodzi przeciez o bardzo wazne dane.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...