Skocz do zawartości

Silnik forum


Rekomendowane odpowiedzi

Lista, którą dostałem od administratora poniżej.

W związku z pracami na forum oraz wyciekiem małej ilości haseł użytkowników

>małej

>scroll down

>duzo ponad setka uzytkownikow

 

Gratulacje PE. Po czasopiśmie oraz portalu spartoliliście też forum. Ręce opadają po prostu.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Forum miewało różne problemy w całej swej historii, choć to żadne wytłumaczenie.

 

Ogółem trzeba po prostu przeboleć ten okres dynamicznych zmian, zwłaszcza że nie jest łatwo to wprowadzać. Zapewne nowe wersje forum są po prostu bardziej zabugowane, ale trzymanie się starych wiąże się z ryzykiem włamu przez nienaprawialne błędy i dziury. Na pewno niebawem wszystko zostanie zoptymalizowane, tylko to nie jest hop siup. Tak ogromne forum to dużo pracy przy sprawdzaniu co i jak.

 

Świat się tu nie kończy, a niebawem będzie tu wszystko uporządkowane i nikt nie będzie pamiętał że były takie wałki.

  • Minusik 12
Odnośnik do komentarza

 

 włączenie jakiejś głupiej wtyczki zrobi taką akcję (a stąd to się wzięło).

 

Jakiej, tak BTW?

 

Szczerze, nie wiem. Z tego co mi admin wspomniał, to chodziło o jedną z wtyczek z bocznego panelu (statusy etc.), która miała jakąś dziurę i po jej aktywacji zamiast działającej wtyczki, pojawiły się cuda i dziwy. 

Odnośnik do komentarza

Forum miewało różne problemy w całej swej historii, choć to żadne wytłumaczenie.

 

Ogółem trzeba po prostu przeboleć ten okres dynamicznych zmian, zwłaszcza że nie jest łatwo to wprowadzać. Zapewne nowe wersje forum są po prostu bardziej zabugowane, ale trzymanie się starych wiąże się z ryzykiem włamu przez nienaprawialne błędy i dziury. Na pewno niebawem wszystko zostanie zoptymalizowane, tylko to nie jest hop siup. Tak ogromne forum to dużo pracy przy sprawdzaniu co i jak.

 

Świat się tu nie kończy, a niebawem będzie tu wszystko uporządkowane i nikt nie będzie pamiętał że były takie wałki.

Ale bzdury piszesz. Nowe wersje zazwyczaj poprawiają bugi, po to są robione. Błędem było aktualizowanie forum. Należy postawić je od nowa, a to stare dać do wglądu jako archiwum. Będzie wszystko działać jak należy i zrobi się zapowiadany porządek z działami oraz przewietrzy bazę użytkowników.

Odnośnik do komentarza

Od dłuższego już czasu przekaz jaki idzie od władz FPE do użytkowników brzmi jednoznacznie:

 

Mamy was w dupie więc dajcie nam spokój i spierdalajcie stąd

Właściwie to ja to rozumiem, bo prowadzenie tego forum i użeranie się z userami o jakieś głupie wycieki haseł to nędzna robota. Z drugiej strony byłbym wdzięczny jakbyście to uzytkownikom oznajmili otwartym tekstem.

Wyciek haseł na stronie forum. No ja pierdolę, to brzmi jakby chirurg zamiast woreczka żółciowego wyciął pacjentowi wątrobę, po czym stwierdził "Sorki stary, starałem sie naprawdę ale weź już idź i nie zawracaj mi dupy"

To jest jebana farsa, kompromitacja, jakiś gwałt analny na zaufaniu na lini Forum-użytkownicy.

 

Forum miewało różne problemy w całej swej historii, choć to żadne wytłumaczenie.

 

Ogółem trzeba po prostu przeboleć ten okres dynamicznych zmian, zwłaszcza że nie jest łatwo to wprowadzać. Zapewne nowe wersje forum są po prostu bardziej zabugowane, ale trzymanie się starych wiąże się z ryzykiem włamu przez nienaprawialne błędy i dziury. Na pewno niebawem wszystko zostanie zoptymalizowane, tylko to nie jest hop siup. Tak ogromne forum to dużo pracy przy sprawdzaniu co i jak.

 

Świat się tu nie kończy, a niebawem będzie tu wszystko uporządkowane i nikt nie będzie pamiętał że były takie wałki.

Co za (pipi)a bełkot. Jak nie masz nic do powiedzenia to wyjdź i nie denerwuj ludzi takimi tekstami.
 Hasła uzytkowników podane jak na tacy na stronie forumka. Tak, okres dynamicznych zmian to tłumaczy. Za takie teksty obywatel Mendrek powinien stracic wszelkie funkce na tym zapchlonym forum.

"Okres dynamicznych zmian" -co za jebana bezczelność

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

serdecznie pjerdole całe to forum. sorry ale (pipi)a tu nie siedzą tylko gimbusy (sorry Lionel) tylko zdarza się, że również ludzie którzy mają więcej lat i dość cenią sobie rodzaje danych jakie podają, bo (pipi)a coś w życiu poza forumkiem i szkołą robią. ja mam maila z imieniem i nazwiskiem i mam w chooyu teraz bardzo, że się staracie i że bardzo Wam zależy i że Wam przykro, że świat jest złośliwy i że Perez dwoi się i troi aby informować nas na bieżąco. (pipi)a mać to jest już mega wielkie przegięcie pały i serio tak jak ludzie wieszali psy na Sony, wieszali psy na Gejbooku tak ja wieszam psy na Was i mam centralnie wyj.ebane na to że jesteście małym portalem lokalnym bo obowiązki dotyczące bezpieczeństwa macie takie same.

 

jak dla mnie możecie teraz wydawać miliardy złotych, robić laskę dostawcy hostingu i wystawiać Pereza na biczowanie ale powiem tylko: piaskownica w ch.uj. Lepiej są prowadzone hobbistyczne fora ogarniane przez graczy niż (pipi)a forum "największego magazynu o tematyce konsol w Polsce. "

 

ja j.ebie co tu się dzieje

 

przepraszam za agresywny ton, ale nienawidzę trzech rzeczy: kłamstwa, lenistwa i niekompetencji. Jak się czegoś nie umie to się (pipi)a mać tego nie tyka a nie jak @Envikon będziecie teraz udawać specjalistów jak to naprawiacie nagle. Więcej szacunku byście mieli za service shut down na tydzień i odpalenie odpicowanej wersji online po 7 dniach przerwy. 

 

tyle. jeszcze raz sorry za agresję, ale ja w gruncie rzeczy prosty chłop jestem i wszystkich bym z roboty wy(pipi)ł bo za taką błahostkę na wyciek danych na forumku możecie mieć więcej kłopotów niż za niewydrukowanie zamówionej reklamy w gazecie. 

 

 

A więc to tak wyglądają moje posty jak pisze na tym forum. Nic dziwnego, ze niektorzy sie mnie czepiaja :|

 

 

A juz powaznie: wyłączcie forum nawet na tydzień i niech ktoś ogarnięty usiądzie i backup samej bazy podepnie pod silnik. Nawet jeśli trzeba wyciąć 50% contentu to lepiej stracić posty niż mieć dziurawe forum. Tak zasadniczo to nagle forum strzeliła jakaś maksymalna chu joza i teraz dzięki temu neo plus, ktore zdechło/zdycha z jajami jakie odwala ich redakcja to przy Was aniołki. Doje baliście na maksa i chyba macie podium w tym roku za te wycieki.

 

Nie wiem jak przywracacie forum, ale neich ktoś z zewnątrz oceni czy przy przywracaniu nie ładuje się jakieśbadziewie bo tak odnosze wrażenie, że ciągle jest ładowany jakiś dziurawy backup, który powoduje te problemy z serwerem.

 

Może trzeba wyczyścić baze to wtedy contentu do wycięcia jest masa i trudno, nie będziemy czytać o pokemonie i final fantasy 4 na psx. 

 

 

 

Może też czas olać te badziewne wtyczki jak statusy, jakieśwlasne blogi, reputacje, plusiki chu josiki, i inne badziewia bo sąwiększe fora, które nie majątego gówna a jeśli to ma być dziurawe tylko po to aby gimberiada pisałą o swoich nowych aczikach to sorry, ale chyba lepiej to wyciąć.

Edytowane przez Yacek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Forum miewało różne problemy w całej swej historii, choć to żadne wytłumaczenie.

 

Ogółem trzeba po prostu przeboleć ten okres dynamicznych zmian, zwłaszcza że nie jest łatwo to wprowadzać. Zapewne nowe wersje forum są po prostu bardziej zabugowane, ale trzymanie się starych wiąże się z ryzykiem włamu przez nienaprawialne błędy i dziury. Na pewno niebawem wszystko zostanie zoptymalizowane, tylko to nie jest hop siup. Tak ogromne forum to dużo pracy przy sprawdzaniu co i jak.

 

Świat się tu nie kończy, a niebawem będzie tu wszystko uporządkowane i nikt nie będzie pamiętał że były takie wałki.

Ty, to może sobie nawet hasła nie zmieniaj, co? No bo po co. Jakoś to przebolejesz. Twój post jest tak głupi, że aż szkoda, że ktoś nie zapisał twojego hasła i ciebie kulturalnie stąd nie wywalił. Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

 

Lista, którą dostałem od administratora poniżej. Osoby te mają zresetowane hasła. Nowa należy ustawić przy opcji logowania - przy podawaniu hasła jest opcja Odzyskania hasła. 

 

 

 

 

unexpectedboy
pchela 
tomek1906 
reddys 
wooyek 
lookaz
farmer87
paliodor
assphalt
qvstra 
willi22 
tokugawa1982 
pajgi 
reno 
szarakps 
shankor 
q@sor
artuus
perez
bid0n 
mati_87 
haro 
erix
antilop
mendrek
canis 
bartiz 
prot
aleks 
berion
deek 
jac0 
nuke` 
omnia 
globusbuczek 
blaha 
brokenbottle 
tobik
dcueauen35 
jumi7 
komarzysko
thedupa
szawello
mazzeo 
mattaman 
rafnol 
o n r 
lionn 
kelso13 
mejm 
lipa 
mefi23 
haloogen 
maciej95r 
forebode
saptis 
szarku123 
jets 
hunter297 
mariuso 
yatza 
piecu 
liuping 
wektor 
don_pedro 
panborysek 
revv 
old_kyo 
paul7 
yeti 
pesior 
rin 
grzech83 
orzeszek87 
bushisan 
hal emmerich 
snake_plissken 
dante_devil 
moon-66 
igor67 
danidevil 
mace 
kotlet_schabowy 
keetiv
mani 
moldar 
koza 
mell0w 
kaz_sony_entertejment 
ozzy327 
ornit 
_m_ 
leszekch 
piotrwu 
05mateo10 
siedlo 
grzesiek9239 
jurcz91 
ign699 
agrestrybnik 
danielskii 
square 
jpj234 
deks 
aisza 
donvincent 
ins 
adigor27 
maciej95r  
shmatan 
naneinybrurne 
xtik 
shinian 
niewidoczny 
solid_snake_1 
czeski30 
pawliszak 
michalus22 
raq_chan 
pawel_s5 
jaro3003 
stoodio
alec 
boguslaw 
gruby+ 
prychmen 
septo 
bezelek126 
kudlaty88 
ulcergers 
dabig 
grzesiek 
mrdudi 
p910user 
private-ore 
oho 
farmeros 
orzel 
arteftvex 
kirara 
pneurnunduron 
fafen 
sig 
woodknight 
orzelek25 
merlyn1 
msk 
gwynbleidd_79 
pelipe 
untoryinvorne 
maggort 
da$io 
ytrewq 
marian80 
teddy 
stilblazin 
nobodylikeyou 
dykbeol 
lalastraszy 
szejdj 
yano 
colourniffirl 
norbi13 
pawlo 
accoun 
lalastraszy 
ragus 
bartek wojtasik 
sobies 
jokerkara 
metral 
artex 
typfon 
__bercik07 
kszaqu 
usagi
spn_sosnowiec
kinio_64 
kubaa 
piciu12-79
crash_override 
rafimaru 
nachopicasso 
tommi___t 
grabipl 
figlarz 
dalseelipep 
rambo772 
czak92 
clapek 
neo3016 
majochey_pl 
happybb03 
tailor 
suavek 
chraby 
winner 
tommy dee 
sizacz 
camillus 

 
Ważne! Reset haseł dla powyższych loginów miał miejsce niedawno, stąd prośba o powtórną zmianę hasła, jeśli ktoś zmienił je wcześniej. 
 
Jeszcze raz przepraszamy za całe zamieszanie. 

 

Chwila chwila, czy to jest dokładna lista osób których dane były widoczne? Wcześniej była mowa że jedynie osobom zalogowanych w tych godzinach coś wypłynęło.

Odnośnik do komentarza

To tylko Envikon i jego pisowy zastęp jednostek specjalnych.

 

Aż dziw mnie bierze jak to możliwe, że to forum ciągle się tak pier doli. Takie PurePC stoi na tym samym a tam o takich rzeczach to nikt nie słyszał. IPB zasadniczo jest dość dobrym silnikiem i nie pie rdoli się ot tak sobie i ludzie stawiają na tym silniku takie kombajny, które wciągają połowe wszystkich for z całej Polski jedną dziurką od nosa.

Odnośnik do komentarza

Ja Ci Perez nawet współczuje. Patrząc na ten temat widzę, że z tym burdelem musisz walczyć sam, widzę tu też wpisy Mendrka, może pozostali walczą na zapleczu, ale o nich nic nie wiemy, sorry jeśli kogoś zaangażowanego obraziłem. 

 

Zamknijcie ten bałagan nawet na tydzień, powywalajcie stare tematy w których nikt nie pisze albo przenieście je do jakiegoś archiwum, przewietrzcie i uporządkujcie to forum, bo milion napisanych postów w liczniku na dole na głównej może wygląda dobrze, ale widać, że nie działa to zbyt dobrze. Powodzenia Panowie, zróbcie to.

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że osoby odpowiedzialne za forum zdają sobie sprawę, że przechowują bazę danych osobowych i za jej wyciek grożą bardzo dotkliwe konsekwencje finansowe ze strony GIODO. Niekompetencja osoby/osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo naszych danych musi zostać przykładnie i oficjalnie (czyt. odpowiednimi notkami na forum i portalu ppe.pl) ukarana. Jeżeli ktoś nie potrafi zadbać o jakość oferowanej usługi oraz odpowiednie środowisko testowe (tak się robi przed dużymi aktualizacjami albo ciągłymi problemami technicznymi). Nie może być takiej sytuacji, że jakość działania tak dużego forum jak to PSX Extreme jest testowana live. Skoro były problemy to trzeba było wyłączyć je i odpowiednio przetestować (tak jak sugerowały to osoby przede mną). Dodatkowo postawiliście forum na serwerze firmy, której usługi nadają się jedynie do stawiania blogów z niską ilością wejść. Nie wiem kto go Wam polecił, ale też powinien dostać niezłą burę. Ogarnijcie się albo zlećcie zajmowanie się forum firmom/osobom z odpowiednim zapleczem i umiejętnościami.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...