Skocz do zawartości

Silnik forum


Rekomendowane odpowiedzi

Nie miałem nawet żadnych %, wiec jak mogło zostać zbanowane ? Po za tym udzielałem się tylko w dziale pchli targ od jakis 3 lat. Kumpel miał taki sam problem, pisał do admina i bez odpowiedzi. No fajnie, że jesteśmy olewani.

 

Mnie też jakiś czas temu (podczas gorączki transakcji na pchlim targu) forumowe konto zniknęło (nie z powodu bana) ale kontakt GG z adminem pomógł - jestem i mam się dobrze ^_^

Odnośnik do komentarza

Nie miałem nawet żadnych %, wiec jak mogło zostać zbanowane ? Po za tym udzielałem się tylko w dziale pchli targ od jakis 3 lat. Kumpel miał taki sam problem, pisał do admina i bez odpowiedzi. No fajnie, że jesteśmy olewani.

ja mam 80% sta.zastrzezen i sam chcialem, a nawet nalegalem na usuniecie mojego konta, ale skoro nikt sie nie zainteresowal to korzystam.

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam dziwny problem z forum. W niektórych tematach mam ciągłe odświeżanie strony :blink: Np. temat RE4 na GC. Klikam w ostanią stronę, wczytuję się, po czym przeskakuje do pierwszej strony i po kazdym załadowaniu, odświeża się. A np składki na PSS działają normalnie, jak i subfora.

Ten temat też świruje. Ktoś ma podobny błąd ?

 

Edytka:

Problem nie występuje na skinach: Thoreau (jasny/ciemny), IP.Board Classic Blue.

Na pozostałych mam ten błąd.

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

@FiglarzIP board cb używa ok 150 osób. Skąd wniosek że to najważniejszy skin? o.O

 

150 używa go teraz, większośc się przesiadła, bo ktoś go zepsuł i nie chce naprawić. Kiedyś było nas więcej. Przez ponad miesiąc na działających skórkach było widać opisy "nie plusujemy Luny". Jeśli ktoś miał ip board cb, to za każdym razem jak Rozi napisał coś na śledziku, widział "plusujecie Lune?". Większośc się przesiadła na inne skórki.

Odnośnik do komentarza

Ta, sam się przesiadłem z klasika, ale kiedy tylko ktoś to naprawi, to natychmiast na niego wracam. Ale nie wymagam zbyt wiele, skoro od X miesięcy nikt nie potrafi naprawić wyświetlania mojego statusu ostrzeżeń. Wciąż i wciąż nie mam podobno uprawnień do przeglądania swoich warnów. Nie, nie jest to kwestia skórki. Z tego co się orientuję, nie tylko ja mam ten problem.

Odnośnik do komentarza

@Figlarz

 

IP board cb używa ok 150 osób. Skąd wniosek że to najważniejszy skin? o.O

Nie jest najwazniejszy ale to trzeci najbardziej uzywany skin na forum. Poza tym jest serio praktyczny i dobrze sie na nim oglada foruming. A userzy nie prosza o duzo jak tylko o to zeby byly widoczne daty i czasy przy postach. To az taki wysilek??

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...