Skocz do zawartości

Tekken 6 / Bloodline Rebellion


albrechtus

Rekomendowane odpowiedzi

A rozkminil ktos jak dokladnie dziala Ranking System i jaki wplyw na range maja Battle Points nie kumam tego w ogole mam 132 - 41 i nie moge wyjsc z Mastera w DR liczyly sie tylko progi punktowe a tutaj to cholera wie

 

Wejdź na leaderboard swojej postaci i tam sprawdź które masz miejsce. W miarę wygrywania powinieneś się przesuwać stopniowo w górę. Kiedy będziesz na samym szczycie osób z tą samą rangą to znaczy, że niedługo powinien być promotion match ;) Ja na maruderze się zaklinowałem już od tygodnia, ale powoli idę do przodu :P

Odnośnik do komentarza

To chyba nie to, bo wyzej od Ciebie sa ludzie z ta sama ranga ale majacych wiecej walk. Niektorzy moga miec 123 w do 122 l na masterze i oni bede pierwsi ale nie beda miec ranking matcha , to bardziej zalezy od wygranych pojedynkow z lepsza ranga lub ta sama , oczywiscie musisz wygrywac ciagle:P.

Ja mardukiem majac 38 walk online od 1 dana doszlem do mastera ale wszystko wygrywalem:)

Odnośnik do komentarza

Ja także nie rozumiem jednej rzeczy w tym rankingu, bo o ile wejdę w ranking postaci, to zawsze wyżej są ludzie z wyższą rangą, no i tam gdzie iluś ludzi ma tą samą rangę, to liczy się liczba wygranych meczy, np 20 ludzi ma avangera, najniżej z nich będzie osoba która spośród tych avangerów ma najmniej wygranych walk a najwyżej ta która ma najwięcej, ale w rankingu ogólnym już to nie zawsze tak wygląda. Porównując wyniki z ludźmi z listy przyjaciół zauważyłem że Matt mając tą samą rangę co ja, ale około 200 mniej wygranych walk, był wyżej w rankingu niż ja :D po kilkunastu moich kolejnych wygranych, był już niżej, ale wystarczyło że On wygrał znowu kilka walk i wskoczył wyżej. Jedyny wniosek do jakiego doszedłem to taki, że chyba liczą się tu "niejawne" punkty które egzekwują to ile brakuje Ci do następnej rangi :D ja niestety przy swoim łączu, nawet po wybraniu filtra wyszukiwania RANK, dostawałem w 90% przypadków ludzi z begginerem, bądź z którymś kyu, masakrycznie często ludzi z 0w 0l. System poprostu wyszukiwał mi ludzi po jakości połączenia, bo nie daje rady znaleźć nikogo z podobną rangą i jakimś sensownym połączeniu do mnie :D Dlatego też powoli lecą mi rangi. Ale nie jestem pewien czy to tak działa.

Odnośnik do komentarza

Tu jest chyba system podobny do tego z VF5. Liczą się tylko walki z podobną rangą. Tzn. mogą być 2 lub 3 rangi różnicy.

Za pozostałe walki wcale nie rusza nasza ranga. W tym walki z dużo lepszymi.

 

Jednak wystarczą chyba zaledwie 3 walki z rzędu wygrane/przegrane z tą samą rangą, by nasza się zmieniła.

 

Ratio nic nie mówi. Jeśli ktoś ma ustawione, by wyszukiwało ludzi o podobnej randze, to może mieć ok. 50% wygranych walk i bardzo wysoką rangę.

Odnośnik do komentarza
Tu jest chyba system podobny do tego z VF5. Liczą się tylko walki z podobną rangą. Tzn. mogą być 2 lub 3 rangi różnicy.

Za pozostałe walki wcale nie rusza nasza ranga. W tym walki z dużo lepszymi.

 

No może i ranga nie ruszy do przodu, ale po kilku przegranych z takimi beginnerami ranga idzie w dół. Poyebane to, bo zazwyczaj umiejętności gracza nie są proporcjonalne do rangi. Przykładowo jest masa noobków którzy grają Alisą na jeden schemat jak roboty, bo wiedzą, że mało kto jest ograny na ta postać. Grałem przed chwilą z bresekerem Bryanem i kolo cały czas spamował podcinkę. Widział, że go po tym wybijam prawie za każdym razem, ale stylu gry nie zmienił, bo pewnie nic innego nie potrafił :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli już chcecie robić nachalną reklamę to proponuję coś w stylu- Dzięki forum Backdash moje życie się zmieniło. Dostałem lepszą pracę, kupiłem nowy samochód, wyremontowałem dom i sprawiłem sobie harem. Forum Backdash- zmienia ludzi na lepsze. Nie marnuj czasu, dołącz do nas już dziś, pierwsze 1000 osób może zarejestrować się za darmo! :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Jeśli już chcecie robić nachalną reklamę to proponuję coś w stylu- Dzięki forum Backdash moje życie się zmieniło. Dostałem lepszą pracę, kupiłem nowy samochód, wyremontowałem dom i sprawiłem sobie harem. Forum Backdash- zmienia ludzi na lepsze. Nie marnuj czasu, dołącz do nas już dziś, pierwsze 1000 osób może zarejestrować się za darmo! :thumbsup:

 

Dobra jeszcze jeden post xD

Nie reklama tylko czysto obiektywne spojrzenie ^^

Odnośnik do komentarza

Gazeta ocenia gra jako calosc , grafika , tryby , muzyka itp itd , ale dla mnie liczy sie tylko Vs i online nic wiecej . A to ze Mastherowi nie podoba sie to jego problem , dla porownania wiwiad Di z Bode ktory chwali sobie bardzo ta gre i nie widzi w niej takich niedopatrzen jak niektorzy .

Sa gusta i gusciki , a jezeli wszystko jest BEEE w tej grze na ch**j w nia gracie , bo to TEKKEN ...litosci .

 

Veron to forum internetowe oprocz nazwy gazety ma na celu takze zrzeszac ich czytelnikow , i raczej o to w tym forum chodzilo.

Odnośnik do komentarza

To forum (tzn dział obecnie zwany obenice Forum Bijatyk) było (zanim powstało forum psx extreme) Tekkenowym Forum Murzyna - osobnym bytem prowadzonym gdzieś tam w przestrzeni web 1.0 przez tytułowego Murzyna. Murzyn był w jakiś sposób powiązany z PE (chyba pisywał w dziale bijatyk, nie wiem, nie pamiętam, a w ogóle to nie kupowałem nigdy PE) i w związku z założeniem forum gazety PE tamto forum zostało przeniesione tutaj. Nawet na początku nazywało się ciągle Tekkenowe Forum Murzyna :) z czasem zmieniło się na forum tekkena aż w końcu w forum bijatyk. Może trochę pomieszałem z tymi początkami, jakby co to niech inne leśne dziadki sprostują.

 

Chodzi mi to że community tworzy to forum, a ww. gazeta w sumie tylko hostuje to przedsięwzięcie. To forum zostało założone przez fanów i poniekąd wróci w ich ręce. A ilość kliknięć od początku backdasha jest imo niezła i fajnie rokuje jako niezależny hub miłośników bijatyk. Jak zostanie utrzymane tempo prac i pisania newsów na BD a forum sprawnie moderowane to będzie dobrze.

 

Mimo wszystko mnie osobiście nie przeszkadza czy forum tekkena jest pod banderą PE czy innego pisma i jako leń z trudem będę klikał w 2 fora. Czas pokaże gdzie będzie tętnić życie bijatykowe.

Odnośnik do komentarza

tez czytalem ta recenzje mashtera,dal ocene nizsza niz t4,co jest dla mnie kompletnie niezrozumiale,a dotego sam sobie zaprzecza piszacz,ze tekken przez rage stal sie malo turniejowy,a pozniej napisal,iz z perspektywy turniejow tekken wygrywa;p no nic ja sie jaram.

zapomniale prawie napisac,ze nowy smackdown dostal za grafike ocene wyzsza niz t6 w tym niesamowitym czasopismie.

Edytowane przez <spike>
Odnośnik do komentarza

Oryginalna wersje forum murzyna mozna jeszcze gdzies znalezc na necie (a przynajmniej do niedawna mozna było).

 

Rozwala mnie to jak ludzie nagle się budzą z tekstem "ja cię kręcę, jest niezależne forum o bijatykach, przenoszę się!" w sytuacji jak w ostatnich latach takich (większych bądź mniejszych) for istniało (i wciąż istnieje) co najmniej kilka. :biggrin:

 

Komandos, wyślij mi skana tego kącika, bo do empiku mam daleko. ;P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...