Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

Wkręciłem się ostatnio w multi i już zaczynałem myśleć czy by nie walnąć platyny, ale wyczytałem, że trofki rankingowe online są fhuj trudne nawet na boostowaniu :/ prawda to? Lagi nadal są, czasami nawet mniejsze, sterowanie gałkami mam prawie na maksa+zaznaczone precyzyjne sterowanie w opcjach i fragi same wpadają. Chciałbym strzelić tu platynę, bo moją pierwszą była w KZ3, dziesiąta w KZ1, a dwudziestą chciałbym mieć w dwójce :P

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dzialaja, on pisal o innych grach akurat, ogolnie.

 

 

Wkręciłem się ostatnio w multi i już zaczynałem myśleć czy by nie walnąć platyny, ale wyczytałem, że trofki rankingowe online są fhuj trudne nawet na boostowaniu :/ prawda to? Lagi nadal są, czasami nawet mniejsze, sterowanie gałkami mam prawie na maksa+zaznaczone precyzyjne sterowanie w opcjach i fragi same wpadają. Chciałbym strzelić tu platynę, bo moją pierwszą była w KZ3, dziesiąta w KZ1, a dwudziestą chciałbym mieć w dwójce :P

Ja pamietam, ze boost byl banalny i zrobilem go tylko z jednym kolesiem. Oprocz tego 1%. Niby sa sposoby teraz ale wtedy, jakies 5 lat temu, juz nie bylo latwo jednak wystarczylo grac okolo tygodnia i byc w top5 meczu.

Odnośnik do komentarza

No to dobrze, bo chciałbym platynę wbić, a online mi zostało jedynie wbić kilka baretek za melee. Z drugiej strony nie wyobrażam sobie po tylu latach ukończyć ostatnią walkę na weteranie.

 

Możemy sobie poboostować trofki o ile przyjmiesz moje zapro pałko, bo już dwa razy chyba je olałeś XD wysyłałem drugi raz bo po jakimś czasie zapomniałem, że już raz to robiłem :D

Jest trofik za bycie w 1% najlepszych graczy w trakcie tygodnia, więc biorąc pod uwagę ilość graczy może być bardzo ciężko wbić platyne. Ile jest osób aktualnie w rankingu?

 

Nie pamietam, musze sprawdzić. Po pierwszym tygodniu jak grałem na lajcie z godzine dziennie to wpadła mi czwarta trofka tego typu.

 

Dzialaja, on pisal o innych grach akurat, ogolnie.

 

 

Wkręciłem się ostatnio w multi i już zaczynałem myśleć czy by nie walnąć platyny, ale wyczytałem, że trofki rankingowe online są fhuj trudne nawet na boostowaniu :/ prawda to? Lagi nadal są, czasami nawet mniejsze, sterowanie gałkami mam prawie na maksa+zaznaczone precyzyjne sterowanie w opcjach i fragi same wpadają. Chciałbym strzelić tu platynę, bo moją pierwszą była w KZ3, dziesiąta w KZ1, a dwudziestą chciałbym mieć w dwójce :P

Ja pamietam, ze boost byl banalny i zrobilem go tylko z jednym kolesiem. Oprocz tego 1%. Niby sa sposoby teraz ale wtedy, jakies 5 lat temu, juz nie bylo latwo jednak wystarczylo grac okolo tygodnia i byc w top5 meczu.

 

Ano plac jest masakrą konkretną, nie próbowałem jeszcze na weteranie się za niego zabrać.

Odnośnik do komentarza

 

No to dobrze, bo chciałbym platynę wbić, a online mi zostało jedynie wbić kilka baretek za melee. Z drugiej strony nie wyobrażam sobie po tylu latach ukończyć ostatnią walkę na weteranie.

 

Możemy sobie poboostować trofki o ile przyjmiesz moje zapro pałko, bo już dwa razy chyba je olałeś XD wysyłałem drugi raz bo po jakimś czasie zapomniałem, że już raz to robiłem :D

 

 

 

Selekcja jak w najlepszym klubie xd Nie no tak serio to czasem nie przyjmuję zaproszeń jak nie wiem kto mi wysyła. Ponad setka znajomych na liście, a może kojarzę 20-30 typa, no ale teraz to przyjmę :lapka:

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...

https://www.guerrilla-games.com/read/killzone-2-and-3-servers-to-be-decommissioned

Cytat

On March 29th, 2018, after more than six years of operation and countless battles between the ISA and the Helghast, the online servers for Killzone 2 and Killzone 3 will be decommissioned. The single player campaign for both games will remain accessible, but online play and related functionality will no longer work.

As we near the end of the online lifecycle for Killzone 2 and Killzone 3, we’d like to express how grateful we are for all the support and feedback we’ve received from the community over the last eight years. Your enthusiasm is what drove us to hone our craft and grow as a studio. We hope you enjoyed playing Killzone 2 and Killzone 3 online as much as we did creating them.

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Pozwolę sobie przywrócić ten temat, ponieważ John Linneman z Digital Foundry wrzucił wczoraj niezwykle interesujący film dotyczący tej gry.
 

 

Zwróćcie uwagę na omawiane w trzecim rozdziale przywiązanie do detali. Coś niebywałego. Gra ma już dekadę na kartu, a wciąż imponuje w tym segmencie.

Jeżeli chodzi o mnie, to drugi Killzone jest jedną z moich ulubionych gier minionej generacji. Nieprawdopodobna jakość grafiki, kapitalny klimat, satysfakcjonująca kampania oraz fantastyczny tryb multi, w którym spędziłem dziesiątki godzin. Moja kolekcja gier na trzecie PlayStation liczy kilkaset pozycji, ale tę z czystym sumieniem mogę postawić tuż obok takich tytułów jak: Demon's Souls, El Shaddai, Dead Space, czy SF4. Zasadniczo jedyne na co kręciłem nosem, to chyba na polską wersję językową - nic specjalnego, plus osobiście nie jestem miłośnikiem wulgaryzmów, ale ten Killzone był zdecydowanie zbyt grzeczny w tym aspekcie. Reszta kapitalna na tyle, że w południe postanowiłem odświeżyć kombo konsola plus ekipa Helghastów i zobaczyć, jak się w nią gra po dziesięciu latach  :good2:

5l1W05o.jpg

Chciałbym, aby Guerrilla Games na piątym PS dała światu nie tylko drugą odsłonę znakomitego Horizon Zero Dawn, ale również by uderzyli w pięknym (dosłownie) stylu z Killzone 4, ale w tym ciężkim, brudnym klimacie dwóch pierwszych odsłon serii. :diablo:

 

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...