Skocz do zawartości

Devil May Cry 4


DJ1988

Rekomendowane odpowiedzi

To niezbyt dobrze. Uwazam, ze wyrownana konkurencja na rynku jest przedewszystkim korzystna dla potencjalnego klienta. Dodatkowo, im wiecej osob ma dostep do szpila, tym wiecej filmikow z ciekawymi akcjami. Kto wie, moze z DMC4 na scene actionow wyplyna jakies nieznane osobistosci? Nic tylko sie cieszyc.

 

Edit: Post odnosi sie do Dr. Czekolady. Komodo, byles szybszy ;]

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

Jej, nie jestem kolejnym ,,muzgiem" fanbojem. To był sarkazm :), ale btw co do sprzedaży jakoś mnie to nie ździwiło, naczytałem się pare komentarzy posiadaczy xboxa, i na pewno nie było tylu napaleńców co w przypadku użytkowników PS3 (czy to dziwne ? ^^). Ale dla porównania czy z Ninja Gaiden Sigma było słabo ?.

Odnośnik do komentarza

Przechodzę grę drugi raz i powiem jedno nero>dante - exeed to mistrzostwo samo w sobie zwłaszcza gdy do kupimy umiejętność max act no i nie można zapomnieć o łapce.

 

exeed to umiejętność dzięki której każdy Twój cios może mieć właśnie ta czerwoną poświatę - po każdym ciosie dokładamy LT(X360) oczywiście w odpowiednim momencie - nie które ciosy na exeed mają jeszcze lepszego kopa, niż zwykłe machnięcia a mam tu na myśli takie ciosy jak wybicie, podjazd itp Ich power zależy też od tego na którym poziomie jest aktualnie naładowany exeed - odpowiednio 1-2-3 (poziom 2 zazwyczaj nic nie daje i nie widać jako takiej różnicy) Z czasem możemy kupić takie coś że po każdym ciosie przy perfekcyjnym tajmingu exeed skacze od razu na 3 poziom( i to właśnie na tym poziomie, cios ma najlepszą animację i konkretnego powera) - bez tego max możemy uzyskać pierwszy poziom exeed'a też daje radę ale to nic przy trójce Wink Co do łapki to zawsze na każdego przeciwnika (Boss'a też) jest jakaś specjalna animacja - działa gdy przeciwnik nasz jest oszołomiony wystarczy podejść i wdusić B - oczywiście całość poprzedzić jakimś wypas combem no i do wszystkiego do rzucić devil mode.

 

Tak jak by ktoś nie wiedział :)

Odnośnik do komentarza
Ja już mam swojego DMC4 :P Kupilem w Saturnie za 23,9 na 10 rat (0%) ;) Właśnie się instaluje, podobno trwa to około 20 minut... ale potem szybciej śmiga.

Gralem chwilkę w pracy w wersję na X'a - można grać od razu i z płynnością też nie ma problemu :/ Ciekawe czemu na PS'a tyle to musi trwać :/

 

 

Szybsze loadingi. X też miał mieć instalkę.

Odnośnik do komentarza

Na PS3 load trwa ok. 5 sek, na X 8sek... duzej różnicy nie ma ;)

 

Kilka impresji po pierwszej misji:

Dante sprawia wrażenie bardziej dojrzałego niż w poprzednich częściach. Jego zachowanie przyrównałbym do Toma Cruisa w roli Lestata w Wywiadzie z Wampirem.

 

Mam nadzieję, że wyjaśni się czemu Nero jest tak podobny do Dantego :/

 

Grafika, a zwłaszcza niesamowicie dynamiczne przerywniki filmowe ze scenami walk, powala na kolana!

 

Kolejne wrażenia:

 

W trakcie walk uruchamia się całkiem przyjemny rockowy kawałek. Nie udało mi się zidentyfikować co to, jeśli ktoś z was wie to proszę o info.

 

Sekretne misje (jak na razie dwie) są póki co bardzo proste i są raczej zbędnym dodatkiem.

 

Kolejne etapy zachwycają świetnymi animacjami (np. pierwsza scena z udziałem Glorii) czy rewelacyjnym bossem - Berialem. Robi naprawdę wielkie wrażenie, ostatnio chyba wywarł na mnie podobne Nemesis w Resident Evil 3 :P

 

Póki co (końcówka 4 etapu) wciąż ani śladu Dantego :/

Odnośnik do komentarza
Kolejne wrażenia:

 

W trakcie walk uruchamia się całkiem przyjemny rockowy kawałek. Nie udało mi się zidentyfikować co to, jeśli ktoś z was wie to proszę o info.

 

Ten kawałek nazywa się: 'We Shall Never Surrender'

 

Nie, "Shall Never Surrender" to pełna wersja tego tracku.

 

Wersja która gra podczas walk to "The Time Has Come"

 

 

 

Anyway, czas na wykręcone filmiki :P

 

 

 

Mały przedsmak tego co nadejdzie :D

Odnośnik do komentarza

unikami trza w odpowiednim czasie unikać ciosów . Właśnie skończyłem devila na poziomie Devil hunter co mogę powiedzieć to stary jary Devil potrafi czasem z irytować ale nie zalazł mi mocno za skórę , miła wymagająca gierka Podoba mi się nowa wersja Dantego taka jakby bardziej stonowana i nero z kyrie dodali tego trochę miłości w historie może to nie melodramat na miarę titanica ale łatwiej się wczuć nowego chłopaka na posyłki . Graficznie gra prezentuje się bardzo dobrze czasami są jakieś fellery graficzne( przenikanie się tekstur czy ząbkowaty cień ) ale nic takiego żeby nie móc tego przeboleć.Filmiki są za to klasą samą dla siebie

Boli prawie zerowy progres względem części 3 , lecz jak gdzieś oficjele capcomu powiedzieli, że devil doczeka się rewolucji jak będzie miał na karku tyle lat co seria resident evil przed rewolucją w 4. No cóż trza poczekać. Teraz się tylko przespać i za son of sparta się zabrać

Ps: :Devil briger ssie , ale zmiana stylów podczas walki już nie :whistling: Teraz Dante może "tańczyć' z przeciwnikami .

Ps2 : kupowanie umiejętności za proud soul dostawane przy podliczeniu każdej misji uważam za strzał w 10. Mimo ,że kilka razy kutwiłem na to rozwiązanie . Naprawdę chce się szkolić manuala .

Ps3 Pandora Case rule.

Ps4:Boję się podłączyć konsolę do neta bo pewnie w rankingu będę ostatni :rolleyes:

Ps5: Instalacja wkutwia bo durne streszczenie wydarzeń z całej serii jest

Edytowane przez Heviro (Fanboy BDG)
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...