Skocz do zawartości

Devil May Cry 4


DJ1988

Rekomendowane odpowiedzi

Ale otrzymamy co innego niż Amerykanie/Japońce ?. O ile sięgam pamięcią, w wersji ntsc miała być min płyta DVD z anime DMC (wiem, z górnej półki toto nie jest ale, jednak coś).

 

 

NTSC : Included in the Collector's Edition are tons of extras including: Volume 1 of "Devil May Cry: The Animated Series" on DVD with four complete episodes of the anime, a unique Steelbook metal case, a bonus DVD "Making of Devil May Cry 4," music from the soundtrack, a digital artbook, and PC content (screen savers, wallpapers, and icons). While supplies last.

 

 

Jak zwykle,Europa dostaje wybrakowane produkty;)

Odnośnik do komentarza
(...) and PC content (screen savers, wallpapers, and icons).

Jak zwykle,Europa dostaje wybrakowane produkty;)

 

Hameryka też - dla mnie "PC content" to momentalne wkurzenie.. A co z "MAC content"...?

 

A na marginesie - Ultima się ślicznie zachowała i zadzwoniła z propozycją zmiany zwykłego pre-ordera na Limited bo nie śledzilem wydań ani dat i poooszłoby sobie..

Odnośnik do komentarza
Jeżeli ktoś szuka wersji kolekcjonerskiej.

http://www.ultima.pl/Devil_May_Cry_4_Edycj...onerska_/i5682/

 

 

F***! A ja właśnie dzisiaj zamówiłem kolekcjonerską edycję z UK. Nie dość że zapłacę drożej, to jeszcze otrzymam ją później :P

 

Ja właśnie zamówiłem sobie z Ultimy - tym bardziej, że cena całkiem spoko.

 

PS. Oby tylko Capcom za pół roku nie wypuścił żadnej Special Edition, bo ;) :wkurzony: :twisted2:

PS2. Są w ogóle jakieś bonusowe postacie? To pytanie głównie do Soul'a, który już w Devila pykał. :( Mam nadzieję, że będzie Vergil chociaż jako skin (z własnym stylem/stylami). :twisted2:

Odnośnik do komentarza
Konkretne informacje nt. Hell or Hell mode:

 

- Giniesz na jednego strzała, ale ta zasada nie tyczy się przeciwników. Możesz mieć przy sobie 3 Gold Orby.

- Przeciwnicy posiadają tyle zdrowia co w trybie DMD + mają DT

- By zabić przeciwnika musisz nabić combo meter do SSS

 

No to pozamiatane panowie :D

 

powtorze sie SWEET ;)

 

Tak sie ciesze http://i262.photobucket.com/albums/ii100/H..._5af2279ce3.jpg

Odnośnik do komentarza
Konkretne informacje nt. Hell or Hell mode:

 

- Giniesz na jednego strzała, ale ta zasada nie tyczy się przeciwników. Możesz mieć przy sobie 3 Gold Orby.

- Przeciwnicy posiadają tyle zdrowia co w trybie DMD + mają DT

- By zabić przeciwnika musisz nabić combo meter do SSS

 

No to pozamiatane panowie :D

To jest nie do przejścia w takim razie.

Odnośnik do komentarza
A ja mam pytanie: Czy Vergil jest lepszy od Dantego? No lepszy tzn wiecie, tak jak np. genetycznie Liquid od Solida.

 

Cóż, ogólnie to wątpie, w końcu Dante skopał mu (_)_) ok 5-6 razy (DMC 3 i 1) :D.

 

Konkretne informacje nt. Hell or Hell mode:

 

- Giniesz na jednego strzała, ale ta zasada nie tyczy się przeciwników. Możesz mieć przy sobie 3 Gold Orby.

- Przeciwnicy posiadają tyle zdrowia co w trybie DMD + mają DT

- By zabić przeciwnika musisz nabić combo meter do SSS

 

No to pozamiatane panowie

 

JA PIE***** , jeśli chcieli zrobić coś bardziej hardkorowego od Ninja Gaiden Sigma, to im się udało ;).

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
Konkretne informacje nt. Hell or Hell mode:

 

- Giniesz na jednego strzała, ale ta zasada nie tyczy się przeciwników. Możesz mieć przy sobie 3 Gold Orby.

- Przeciwnicy posiadają tyle zdrowia co w trybie DMD + mają DT

- By zabić przeciwnika musisz nabić combo meter do SSS

 

No to pozamiatane panowie :D

To jest nie do przejścia w takim razie.

 

No co Ty:) Zamawiam tone prozaku i byle do przodu ;)

Odnośnik do komentarza
Orientuje sie ktos czy po przejsciu gry mozemy wybrac dowolna postac w dowolnym etapie, czy nadal jest to odgornie narzucone? Dodatkowo mam pytanko, czy sa dodatkowe kostiumy dla postaci (np. unlimited DT) i czy gra podzielona jest na levela/missiony tak jak poprzednie, czy jest ciagla?

 

- Nie, Nie można przechodzić levelów Nero jako Dante i na odwrót

- Jest tylko Super Nero i Super Dante. Innych kostiumów nie ma

- gra podzielona na misje (20 misji)

Odnośnik do komentarza

Racja Katana .Gra wygląda ładnie i trzyma fason 60 klatek po co narzekać ?

Ja już nie mogę się doczekać własnej kopii i poziomu wyższego niż ten w demie

 

BTW pytanie do tych co przeszli DmC4. na ile on starcza ? tak około przejście za pierwszym razem .

Odnośnik do komentarza

Z tym 640p to radze jeszcze nie panikowac.

Gostek o nicku "Quaz51" z forum technicznego o konsolach twierdzi ze obydwie wersje demo sa w 720p - i mowi ze sie jeszcze nigdy nie zdarzylo zeby finalna wersja byla w innej rozdzialce niz demo.

Quaz51 to czlowiek ktory odkryl m.in. ze: Halo3-640p lub CoD4-600p.

Tak wiec istnieje duza mozliwosc ze news to zwykly fake :) .

Odnośnik do komentarza
A mnie cieszy inna informacja z tego newsa - ,,Pierwszego dnia sprzedała się w ilości 140.000 sztuk (na konkurencyjną konsolę liczba ta jest mniejsza pięciokrotnie - jedynie 30.000 egzemplarzy sprzedanych na X360)." :twisted: .
Czy tylko mi zajechalo niczym nieuzasadniona nienawiscia do innego sprzetu niz ten, ktory sie posiada?

Taka sprzedaz mnie nie dziwi, wszak japonce wciaz leja na Xa. Sprzedaz powinna sie wyrownac na co bardziej cywilizowanych kontynentach:P.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...