Skocz do zawartości

Devil May Cry 4


DJ1988

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie razem z DMC4SE. Jedno jest pewne, jak nie zapowiedzą teraz DMC5 to już nigdy to nie wyjdzie, na TGS raczej z tym nie czekają bo w Japonii i tak się dobrze sprzeda, a to nie ten rynek o który muszą walczyć. Od pół roku trąbią głównie o tej marce - DmC DE sprzedało się bardzo dobrze, to samo czeka SE które ma świetną cenę, jeśli teraz nie wyskoczą z czymś to jest koniec dla Danteusza. Brak nowego NG, brak nowego DMC, MGR też pewnie zgon przez Konami i tylko Bayonetta która ma najgorszą otoczkę ze wszystkich slasherów i to na platformę na którą interesują mnie dwa tytuły.

tumblr_static_lie-down-try-not-to-cry-cr

 

 

Combo videos Vergilem będzie czyms pięknym

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dziś premiera. Proszę kupować (25$ jak za darmo) bo to niczym akcja na kickstarterze jeśli chcemy zobaczyć DMC5.

 

Buahaha, XM ziomeczku bardzo cie lubie i w ogóle, ale to jest crapcom i na takie dojenie się nie godzę a DMC5 jesli wyjdzie to wezme tylko i wyłącznie jak będzie od platynowych. 

Odnośnik do komentarza

 

Dziś premiera. Proszę kupować (25$ jak za darmo) bo to niczym akcja na kickstarterze jeśli chcemy zobaczyć DMC5.

 

Buahaha, XM ziomeczku bardzo cie lubie i w ogóle, ale to jest crapcom i na takie dojenie się nie godzę a DMC5 jesli wyjdzie to wezme tylko i wyłącznie jak będzie od platynowych.

 

Ja mimo wszystko wolałbym DMC5 od Capcomu tylko z wolną ręką dla Itsuno i bez wsadzania nosa zarządu. DMC4 miałbyc taki piękny (parę stron wcześniej pisałem jak miała się finalna wersja prezentować), ale niestety pocięli koszta, kto inny miał ostateczną decyzję co do nowinek pojawiających się w grze i niestety wyszło jak wyszło. Chciałbym żeby dostali jeszcze jedną szansę i pokazali że na slasherach znają się najlepiej. A najlepszym przykładem jest ten gif:

 

 

:pawel::lapka:

Edytowane przez Square
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ty jako slasher freak pewnie strasznie się jarasz system walki itp i dla ciebie dmc4 to nie lada gratka, ale mnie strasznie zrazili zrobieniem połowy gry i sprzedawaniem tego jako pełny produkt. JE.BAĆ CRAPCOM

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...