Skocz do zawartości

GTA IV


Rekomendowane odpowiedzi

Strzelanie samo w sobie jest bardzo dobre, problemem jest drętwota postaci i dość mała podatność na przyleganie do ścian. Z Nico jest gorzej niż z pudzianami z gearsów (ba oni są 10 poziomów wyżej), ale już przy okazji RDR Rockstar dopieściło ten element więc o to bym się nie martwił przy okazji GTA V. 

Btw nie ma to jak porównywać GTA IV z 2008 do SD z 2012. Chociaż i tutaj w większości aspektów dzieło R* bije te śmieszne pieski na głowę tj. fizyka, przywiązanie do detali, wielkość świata oraz jego ożywienie, model jazdy i ogólna głębia gry. 

Odnośnik do komentarza

Nie ma przymusu sie ze mna zgadzac. Co do strzelania to sprecyzuje - irytuje mnie autoaim nastawiony na szympansa, niemalze brak ingerencji grajacego w to gdzie dokladnie uderzy pocisk. Miedzy tymi grami sa jedynie 4 lata roznicy. Nie przesadzajmy, ze to az taki szmat czasu. Owszem feeling strzelania zostal dopieszczony w wielu nowszych produkcjach (niech bedzie np w takim Halo 4 czy Gearsach) ale jest sporo gier starszych niz te 4 lata w ktorych w moim odczuciu poza grafika grywalnosc niewiele sie zestarzala. W V o ile dobrze kojarze "szczelanie" bedzie wygladalo raczej jak w nowym Maxie. Krok do przodu. Jeszcze niech poprawia zroznicowanie zadan.

Edytowane przez decoyed
Odnośnik do komentarza

Akurat też przechodze czwórkę na ps3, pierwszy raz. Co do "auto aimingu" to od razu mi nie przypasił, wyłączyłem w pierwszych misjach szczelanych. R1, gała lekko w góre i head. W 5s można pozabijać 10 gości, troche za proste.

 

Jazda to wiadmo, mistrzostwo. Czuje się prędkość i ciężar każdego auta.

Odnośnik do komentarza

Skończyłem po raz drugi czwórkę i jeśli komuś nudziło się w Liberty City to powinien chyba zapisac się na jakiś kurs językowy.

Klimat i fabuła były genialne. Misje owszem czasem lekko nużące i jako całosc do Ballady mają raczej słaby start, ale historia Niko Bellica nadrabia wątkiem głównym, postaciami i mistrzowskimi plot-twistami.

Przez 4 lata zapomniałem jak bardzo podobało mi się w Liberty CIty :).

Odnośnik do komentarza

Ludzie narzekają na GTA IV, bo tam po prostu nie ma co robić i to jest prawda. Ostatnio odpaliłem dodatki, to po 3 godzinach zaje.bistej jazdy po mieście chciałem porobić coś konkretniejszego to się nie dało, bo tutaj jest raptem parę ubogich aktywności. Ale to nic, bo i tak uważam, że lepsza jest świetna mechanika strzelania, poruszania się, dopracowany model jazdy czy miasto pełne szczegółów w zamian za "pierdoły" z SA.

 

Zresztą teraz V powraca do tego wszystkiego polepszając jeszcze to co IV i tak robiła już wyśmienicie, także naprawdę nie rozumiem obaw co poniektórych na temat jakości tej gry.

Odnośnik do komentarza

W dodatkach. a mianowicie Balladzie, to ja jeździłem do naszego klubu i ruchałem Joni, a potem upijałem się tak, że wstawałem przy Statule Szczęścia. No ja pierniczę, jak można nic nie robić w GTA? W każdej części nawet głupie jeżdżenie po mieście dawało wielką satysfakcję.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj kupiłem na PSN GTA IV Complete Edition, ściągnąłem i zainstalowałem. Jak zagrać w te dodatki? Po pierwszym odpaleniu gry pojawił się komunikat, że ściągnąłem Ballad of Gay Tony i czy chcę w to zagrać. Nie chciałem, po czym grałem już w podstawkę. Teraz w ogóle nie mam możliwości żadnego wyboru.

Odnośnik do komentarza

Chciałem zadać to pytanie w temacie z quizem, ale jest zbyt trudne i zablokowałbym temat na dłuższy czas, więc zadam tutaj, będziecie mieli zagadkę na ostatni tydzień przed piątką. ;)

 

W Algonquin jest wieżowiec, który ma teksturę dachu, ale można przez niego wpaść do środka. Jeśli się tam wleci to spada się w czarną otchłań i umiera. Jaki to budynek? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...