Skocz do zawartości

GTA IV


Rekomendowane odpowiedzi

Czy mi się wydaje czy wersja PSS działa płynnie? Płytowa=spadki fps, a tutaj jak na razie przeszedłem 22 misje i zero spadków. Czy to wybuch w misji dla Faustina czy jak jechałem z full prędkością, wyskoczyłem na rondzie i wbiłem się grupkę ludzi i nic. Cały czas płynnie. Normalnie nie wierzyłem własnym oczom. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Przechodziłem ostatnio DLC w pecetowej wersji GTA IV i jezu... dla mnie to nadal jest jedna z najlepszych gier generacji ale po ograniu piątki człowiek zdaje sobie sprawę jak zacofana jest już czwórka.

 

Sterowanie postacią jest ostro drewniane i mało płynne. Strzelanie nie jest w połowie nawet tak przyjemne jak w GTA V.

 

Grafika jest strasznie szaro-bura. Smutna, wyprana z kolorów.

 

Model jazdy to komedia. Nadal jest przyjemny ale jak sportowym wózkiem kołysze jak starym mercedesem klasy A to coś tu nie tak jest. SUVy to w ogóle się zachowują jak łodzie na wzburzonym morzu. Tragiczna podsterowność aut.

 

Policja to banda tłustych debili, poważnie, szkoda że w GTA IV nie ma snapmatica bo tym idiotom tylko fotki robić i album pełen beki można zapełnić. System gwiazdek też z dzisiejszej perspektywy jest durny - robię trzodę w APC, rozniosłem 30 radiowozów, wystarczy wyjechać z kółka i potem każdy ma mnie już w dup.ie.

 

AI w ogóle jest głupie i korzystanie z osłon nie jest tak potrzebne jak w GTA V. Piątka jest sporo trudniejsza jeśli chodzi o strzelaniny.

 

Misje również nie są tak ciekawe, a poboczne to sprowadzają się do kradzieży/strzelaniny.

 

Nie to żebym jechał po grze bo nie o to chodzi, dalej mnie rozwalała dialogami, postaciami i cutscenkami. Klimatem ogólnie też. Chodzi jednak o to że człowiek nie zdaje sobie sprawę z błędów gry póki nie wyjdzie sequel :)

Edytowane przez MaZZeo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...