Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


kotlet_schabowy

Rekomendowane odpowiedzi

ZOE1 uważam za grę ogólnie niedocenioną. Faktem jest, że nie jest to pozycja tak rozbudowana i efektowna jak jej kontynuacja ale czytając niektóre recenzje miałem wrażenie, że ludzie traktowali grę jako "zabicie czasu" przed premierą MGS2 (którego demko było dołączane do produktu). Niemniej jednak osobiście miło spędziłem czas przy grze, i choć mógłbym wytknąć trochę wad to jednak śmiało mogę ją polecić. Owszem, mając już za sobą ZOE2 będziesz zapewne też patrzył przez pryzmat poprzednika oraz narzekał na brak wielu ruchów ale zagrać i ukończyć przynajmniej raz ZOE1 warto.

Odnośnik do komentarza

Co prawda te gry już mam na stanie, tylko nie wiem, czy w nie grać, czy sprzedać, wymienić, w którą grać na początku. A więc jedziemy:

 

Co sądzicie o Zone of the Enders (gierka od Kojimy... dorasta choć troszkę do pięt MGS-om?), WRC3, Time Splitters 2 (lepsza od jedynki? Która część najlepsza?), THUG 2, GTA VCS, True Crime NYC, 50Cent, Wipeout Fusion...

Odnośnik do komentarza
Co sądzicie o Zone of the Enders
Patrz kilka postów wyżej.
gierka od Kojimy... dorasta choć troszkę do pięt MGS-om?
lol?

Aczkolwiek dwójce do tego blisko. Chociaż rozumiem, że Ty mówisz o jedynce.

Time Splitters 2 (lepsza od jedynki? Która część najlepsza?)
Lepsza od jedynki, gorsza od trójki. Spraw sobie Future Perfect - świetny zarówno single (czyt. zarówno story jak i zabawa z botami) jak i multi (online i offline dla 4 graczy. Ciągle żałuję, że się pozbyłem oryginału gdyż naprawdę zacny i niedoceniany tytuł.
Odnośnik do komentarza
Co prawda te gry już mam na stanie, tylko nie wiem, czy w nie grać, czy sprzedać, wymienić, w którą grać na początku. A więc jedziemy:

 

Co sądzicie o Zone of the Enders (gierka od Kojimy... dorasta choć troszkę do pięt MGS-om?), WRC3, Time Splitters 2 (lepsza od jedynki? Która część najlepsza?), THUG 2, GTA VCS, True Crime NYC, 50Cent, Wipeout Fusion...

 

bez owijania w bawełne(btw pzdr Blok;)

pierwszy time splitters jest świetny, ale juz troche archaiczny

dwójka za to jest klimatyczna, tryb story to najlepsze story fpp jakie widziałam/grałam

na oczy/? snajperka na Syberii, śledzenie hakerki, niezadużo ale jednak-fabuły troche

kombinowania np. przy bombach zegarowych, szybkie tempo akcji,POSTACIE!!!

można tylko sie przyczepić że technicznie gra trochę zamula(chodzi mi o tempo, nie mylić z tempem akcji)

trójka - szybka, dopracowana ma z kolei najlepszy(patrz wyżej)tryb arcade,

zabawa z botami przeszła moje najsmielsze oczekiwania

bierz dwójke i trójke na poczatek :)

 

mówie ci miazga, chodzi ofkoz o granie na hardzie

Edytowane przez ogicool
Odnośnik do komentarza
duzo sie naczytalem w sieci a ja jakos ostatnio nie mam ochoty na frustracje i zjadanie zebow przed konsola. Starzeje sie czy co ?

Skoro przeszedłeś God Of War na normal bez problemów, to znaczy że nie jesteś zręcznościowo upośledzony. A żeby nie poradzić sobie z DMC3:SE na Easy trzeba być upośledzonym zręcznościowo. Żeby nie poradzić sobie na Normal trzeba być kiepskim zręcznościowo. Żeby przejść Hard i DMD trzeba być dobrym. Zręcznościowo.

Odnośnik do komentarza
duzo sie naczytalem w sieci a ja jakos ostatnio nie mam ochoty na frustracje i zjadanie zebow przed konsola. Starzeje sie czy co ?

Skoro przeszedłeś God Of War na normal bez problemów, to znaczy że nie jesteś zręcznościowo upośledzony. A żeby nie poradzić sobie z DMC3:SE na Easy trzeba być upośledzonym zręcznościowo. Żeby nie poradzić sobie na Normal trzeba być kiepskim zręcznościowo. Żeby przejść Hard i DMD trzeba być dobrym. Zręcznościowo.

hehe dzieki <piwo> no to lece bo mi empik zamkna , mam nadzieje ze to 99 zl nie pojdzie na marne .

Odnośnik do komentarza

Słyszałem, że "normal" z ze zwykłej wersji DMC3 odpowiada trybowi "hard" z SE, prawda to ? Sam mam "zwykłą" wersję, i tylko na początku miałem trochę problemów, później szło w miarę gładko (jednak największe frustracje budziło przechodzenie całego etapu od nowa po porażce z bossem, ale jaka była radość po zaleczeniu levelu ? Ha :) ).

@chris85 - nie pójdzie na marne - jedna z lepszych gier w jakie grałem. Chyba nawet stawiam Devila przed GoW'em :) .

Odnośnik do komentarza

Zależy co lubisz. Jeżeli preferujesz wyścigi niż rozwałkę to proponuję Burnouta 2. Tryb Crash jest także (jako osobna opcja), grafika jest dobra jak na swoje lata (jak włączam Takedowna to wydaje mi się tam jakaś mniej ostra, chociaż bardziej szczegółowa). W B2 osiągnięto fajowe efekty prostymi środkami - grafa nie jest skomplikowana, ale spełnia swoje zadanie. Dziwne jest to, że każdy laik konsolowy (typu mój siostrzeniec, siora, szwagier - zawsze wybierają Burnouta 2 lub Outruna zamiast B-Takedown). I w B2 mamy mniej wszelakich komunikatów i cudów na kiju na ekranie. Ja najpierw miałem Takedowna, ale pooglądałem filmiki na youtube z dwójki i zacząłem rozgrywkę od drugiej części. Nie żałuje - do tej pory brakuje mi dwóch złotych medali - ostatnie zawody, przedostatni wyścig - (ten z mostem nad tamą bodajże) - jak koleś z pierwszego miejsca odskoczy - to za chuuuu nie idzie go dogonić. Jakieś rady?

 

Takedown jest cholernie dobry, lepszy od 2, ale dwójka jest na tyle fajowa, że za tą cenę (15 do 19 zł na allegro za ideała) - żal odpuszczać dwójkę Burnouta.

Odnośnik do komentarza

Witam, mam pytanie.

 

Otóż jestem wielkim fanem serii Resident Evil, a póki co nie stać mnie na RE4. Nie wiem czy opłaca się kupować RE: Outbreak (dodam, że nie mam możliwości gry online, więc interesuje mnie tylko offine). Jednak z tego co czytam, to gra chyba nie jest jakimś hitem. Co sądzicie? Powiecie, że mam zbierać kasę na RE4, ale chce jakąś grę na święta, więc odpada ;)

 

Oprócz RE:O mam na uwadze takie gry jak:

God Of War I

Devil May Cry 3

Prince of Persia: TSOT

 

Dodam, że wielkim fanem rozwałek (zabij wszystko co się rusza) nie jestem, ale takie tytuły jak GOW czy DMC trzeba zaliczyć :/

Także liczę na radę, pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

ale używanego Resident 4 można kupić na allegro za 40zł (tak jak ja w tym tygodniu :P ). Nowe God of War to koszt 50zł. Jeśli jesteś fanem Residenta to warto kupić używaną grę.

 

z tych gier które wymieniasz to przeszedłem Gow i Pop:SoT, i powiem tyle że ominięcie tych gier będzie niewybaczalnym błędem :/

Odnośnik do komentarza

Właśnie problem w tym, że najtańszy Resident na allegro idzie najtaniej za 60-70 (kup teraz), a GOW spokojnie za 30... A me fundusze to do 45 zł włącznie :P Wiem, kwestia 10, 20 zł, ale jednak to dla mnie granica nie do przeskoczenia w danej chwili :/ A RE4 zawsze można kupić po świętach...

 

Do dylematu dołączyłem Jak and Daxtera, Soul Calibur III i GTA: Vice City. Ech, nie ma to jak mieć dwa tygodnie ps2 i perspektywę tylu świetnych tytułów :P

 

Ale chyba zdecyduje się na GOW'a.

Edytowane przez IROwiec
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.