Skocz do zawartości

Jakie słuchawki ?


zolwik777

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam słuchawek do max 150 pln. Nauszne, najlepiej, żeby nie były z tą przecierającą się gąbką. Wygląd - jak najbardziej minimalistyczny, pamiętacie stare słuchawki do walkmanów? (w stylu - Sennheiser HD 218. btw, czy one naprawdę są tak złe, jak opisują je ludzie?)

 

87815610-260x260-0-0_Sennheiser+HD+218.jpg

 

Polecicie coś? plz

 

z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Kupiłem jakieś najtańsze Koss KE5k w końcu i oczywiście są marne, wygrzeję je jeszcze, ale na wiele nie liczę. Jak sprzedam stary tel, to spróbuję przeszukać jakieś strony o słuchawkach i znaleźć coś fajnego. Bo na razie co namierzę jakiś model, to opinie są w najlepszym razie średnie.

Odnośnik do komentarza

Ale dokanałowych nie lubię. Tzn. sam dźwięk jest lepszy i izolacja, ale należę do osób, u których takie słuchawki powodują dyskomfort. Używałem kiedyś przez parę miesięcy i się nie przekonałem.

 

A te SRS 300 to aż tak dobre czy w tej cenie? Bo mówię, jeśli będzie warto, to koło 100 zł mogę dać.

Edytowane przez Wampis
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

mp3store to imo najlepszy tego typu sklep na rynku. Są po prostu bardzo profesjonalni- nie sprzedają badziewia, bo potrafią odróżnić podróbki od oryginału. Mają stosunkowo dobre ceny i dobrze zabezpieczają przesyłki. Do tego dochodzi świetne forum pełne speców od audio.

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza

Jakby tego bylo malo to mozna sie przejsc do ich sklepu (maja oddzialy w wielu miastach) i osobiscie wyprobowac dane sluchawki / odtwarzacz muzyczny; maja wykwalifikowanych i porzadnych pracownikow ktorzy naprawde sa obeznani i siedza w temacie.

 

A przejsc sie naprawde warto - wrazenia sluchowe z przetestowania combo odtwarzacz za 2699zl + sluchawki za 800zl to prawdziwy orgazm dla uszu.

 

A jakbym jedynie wiedzial ze maja duzo sprzetu to bym nie przeciez polecal - o co ja tu jestem posadzany :(

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Ja na xboxie jadę na zwykłych Sennheiserach HD 201, cena przyzwoita (chyba coś około 100 zł) a dźwięk jeden z lepszych w tym przedziale, nie mają tylko headseta, ale wrzucam douszną słuchaweczkę od throat communicatora na jedno ucho na to Sennheiserki i się nie skarżę. :D

 

 

Przy okazji pytanie ode mnie, mianowicie http://allegro.pl/sluchawki-urbanears-plattan-white-w-wa-sklep-i2275031481.html dobre są urbanearsy? Polecacie jakieś inne tak za +/- 250zł. Zależy mi na słuchawkach, z dobrą jakością dźwięku a przy tym dobrze wyglądającym, sennheisery mimo wszystko nie najlepiej wyglądają na głowie w środku miasta. :sleep: Najlepiej Nauszne, chyba że jakieś dobre douszne.

Edytowane przez Bosu
Odnośnik do komentarza

Ja na xboxie jadę na zwykłych Sennheiserach HD 201, cena przyzwoita (chyba coś około 100 zł) a dźwięk jeden z lepszych w tym przedziale, nie mają tylko headseta, ale wrzucam douszną słuchaweczkę od throat communicatora na jedno ucho na to Sennheiserki i się nie skarżę. :D

nie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...