Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

ee0e4a459165512.jpg 20db7a459165570.jpg 2025f7459165625.jpg 85e160459165664.jpg 

 

Wreszcie zawiesiłem półeczkę nad TV, bo na starej brakowało już miejsca na gry :P A pomyśleć, że jak kupowałem PS2 to tylko tak "żeby się nie nudzić" :D

 

Wybaczcie jakość zdjęć, ale robiłem je na szybko i przy słabym oświetleniu :)

 

Z którego roku do nas piszesz? Często łapie się na tym że wspominam tamte lata. :D 

Odnośnik do komentarza

Faktycznie jestem z rocznika 96 ;)

 

W "retro" gram, bo lubię tamte klimaty (kasety magnetofonowe, konsole, komputery i tak dalej i dalej) no i dlatego, że to wcale nie takie drogie "hobby", przynajmniej jak na razie :D
 

 

 

jeśli faktycznie jest z rocznika 96 to tym bardziej szacun że mu się chce grać w retro.


No i podwójny szacun, że nie pisze jak dużo młodych kucy, że grywał w gierki na PSX w okolicach ich premiery czyli w wieku 3-5 lat.

 

 

Nie no, w tym wieku to ja się bawiłem klockami a nie konsolami :D Dopiero potem miałem pegazusy w których namiętnie paliły się zasilacze, gdzieś w okolicach 2001 kojarzę, że brat miał kompa z MS-DOSem, a później jakiegoś Pentiuma z Windą 98. Nie ukrywam, że grywałem trochę na nim jak brat w woju był, ale potem się wkurzał, że mu saveów narobiłem w Wolfie albo Doomie :P Swój pierwszy pecet kupiłem na komunię, a konsola była znacznie później :D

  • Plusik 8
Odnośnik do komentarza

Świetny retro klimacik się wprost wylewa z fotek Labteca.

U mnie stary komp też był katowany piratami,cóż kieszonkowe na wiele nie pozwalało. Ale jak juz się kupiło oryginała to cóż to były za emocje.  A stary blaszak po dzisiaj chodzi, co mnie cieszy bo można sobie zrobić podróż w czasie ale też nie tak odległą bo to już była era win XP.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...