Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie przesuwana bardziej się nadaje do takiej wystawki. Otwierane w zależności jak są wykonane mogą odstawać drzwiczki na łączeniu, a przy Ikea to raczej możliwe.

Mi się bardzo podoba ten regał, ja mam otwarte i żałuje, bo wszystko się kurzy :/ Ale mam postanowienie, że wymienię na właśnie taką zasuwaną, bo idealnie pasuje do tego.

Odnośnik do komentarza

Mam dwa Hemnesy z Ikei z otwieranymi drzwiczkami. Wszystko jest elegancko. Nic nie odstaje i to przy moich wątpliwych zdolnościach majsterkowicza.

 

Ale te szafki przesuwane rzeczywiście ładne. Oglądałem je na żywo wczoraj i jak tylko miejsce pozwoli to biorę takie do pokoju. Tylko jeszcze kolor muszę wybrać.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, MEVEK napisał:

Bardzo elegancka. Szkoda, ze nie jest szklana do samego dolu. Jak sie nazywa, moze link ?

 

Co o tej sadzicie ?

Screenshot-20181103-125429.jpg

 

Mam tego OXBERGa. Prezentuje się fajnie, nie mam za dużo pudełek, ale przy większych zbiorach na pewno spełni swoje przeznaczenie. Niestety jakość tych mebli jest średnia i raczej nie będę szukał mebli w IKEI następnym razem.  

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, giger_andrus napisał:

Kurzyć się będzie wszędzie, więc to kwestia regularnego sprzątania chaty.

No jak będzie zamknięte to tam się nie będzie kurzyć. Sprzątanie z kurzu pudełek i innych fantów zajmuje dużo czasu, którego nigdy nie ma :)

 

@Gumiś_JaGoDa ja mam podobne odczucia, ale czasami są tam właśnie takie jak potrzebujesz wymiary/design, no i cenowo również korzystnie. Później jak składasz w domu i widzisz efekt końcowy to wiesz za co zapłaciłeś ;D

Odnośnik do komentarza

Znalazłem, dzięki. Przy okazji wyskoczył mi dzial: meble kuchenne x D Co nie ma większego znaczenia, ale trzeba patrzyć, bo niektóre takie mebelki nie maja polek, tylko puste miejsca na talerze. Taka niby suszarka do talerzy. 

havsta-glass-door-cabinet-with-plinth-gr   :dynia:

 Także czekam na B.Friday i biere. Bardzo mi lezy.  Nie wiem tylko, czy mi figurka Geralta sie do środka zmieści. Raczej za nisko, co? Masz jakieś figurki dla porównania?

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Właśnie. Nawet niektore fajne i myślę czy nie wymienic. Z tym ze obie konsole trzymam na wierzchu szafki, zeby wentyl bol z każdej strony a tutaj sporo z wnękami idealnie dla konsol ale.. Z tylu ścianka i trochę mi to koliduje. :/ jakies pomysly pany?

 

Te szroty obecne zwane konsolami, no muszą miec przewiew wkolo. 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, II KoBik II napisał:

Właśnie. Nawet niektore fajne i myślę czy nie wymienic. Z tym ze obie konsole trzymam na wierzchu szafki, zeby wentyl bol z każdej strony a tutaj sporo z wnękami idealnie dla konsol ale.. Z tylu ścianka i trochę mi to koliduje. :/ jakies pomysly pany?

 

Te szroty obecne zwane konsolami, no muszą miec przewiew wkolo. 

Obczaj z tyłu szafki jak jest zbudowana. Zazwyczaj to dykta lub jakaś cienka płyta przybita, można ją zdemontować łatwo.

Odnośnik do komentarza

No tam te dykty to maly problem ale przynajmniej niweluja widoczność kabli. A w przyszłości w sumie beda 4 konsolety i tam bylaby idealna w sumie 

https://selsey.pl/p/19/10381/szafka-rtv-tenus-double

 

Znalazłem te meblevtez na alle tylko komentarze srednio zachęcają jeśli chodzi o jakość wykonania.

Edytowane przez II KoBik II
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...