Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

iBbpAKz.jpg

 

i cyk prawie nie ma filara xd jako kacik te pomieszczenie sprawuje sie dobrze, faktycznie nie wiem jak bedzie latem, natomiast z tego co sie orientowalem i z tego co zauwazylem podczas mrozow ze izolacja jest tutaj w miare porządna. Zresztą w wakacje nie gra sie w gierki XD 

A co do filara, no nie bardzo moge go wywalic poniewaz trzyma on konstrukcje dachu i deweloper zakazuje takich zabaw :( 

 

VLNxukX.jpg

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Mi tez się podoba patent loftu, ale tak jak piszą, jeszcze nie spotkałem się by ktoś dobrze to izolował, o ile w zimę jest spoko to w lato jest patelnia, jeszcze ta otwarta kuchnia, przypalisz olej porządnie i w całym mieszkaniu chińskie dymy.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Zamiast filara rurę wstawić :pawel:

 

Ale zacne lokum, fajny growy kącik. Jeszcze co prawda mało przytulny, bo taki trochę surowy, ale parę rzeczy dodać i będzie git.

No i ostatecznie tv na ścianę polecam wrzucić. Zaoszczędzone miejsce.

Edytowane przez ireniqs
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu ‎2019‎.‎02‎.‎04 o 13:22, Redmitsu napisał:

(...)

A co do filara, no nie bardzo moge go wywalic poniewaz trzyma on konstrukcje dachu i deweloper zakazuje takich zabaw :( 

 

Filara wyrzucić nie musisz, wystarczy, że go zabudujesz płytami gipsowymi i pomalujesz. Polecam, bo sam tak robiłem kilka lat temu.

 

W dniu ‎2019‎.‎02‎.‎04 o 14:05, Quake96 napisał:

Mnie tylko nurtuje dlaczego te filary takie spękane?

Przecież to wsparcie dachu. Pracuje przez lata, więc i pęknięcia się pojawią.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Copper napisał:

Słup słupem, ale ta lodówka koło grzejnika :reggie: komuś tutaj nie szkoda na prąd xd

 

Brałem to pod uwagę, natomiast lodówka od grzejnika jest jakies 40cm wiec jest to spokojna odległość gdzie dla lodowki nie powinno byc to problemem. Dodatkowo tym grzejnikiem mało grzejemy bo całe ciepło ucieka do góry (wtedy mam na antresoli ciepło :)) Ale pomimo wszystko mozna sie doczepic i uznac to za minus, gdybysmy wiedzieli wczesniej ze to bedzie nasze mieszkanie to moglismy dac grzanie podłogowe w jadalni, no ale jest jak jest ; )

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...