Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

W zeszłym roku jak byłem zdecydowany na tv to oledy w 65'' na lcd 75'' były po ponad 11. Kupiłem samsunga 65'' za 8, jestem zadowolony i nie żałuję mimo iż dupka lekko piecze że dziś w podobnej cenie mógłbym mieć oleda bądź 75'' lcd z uplynniaczem. 

Za to gram już od roku w 4k i z przyzwoitym hdr, gdzie wielu gra nadal na 32-40 fhd

 

Odnośnik do komentarza

Ale wiecie, że kupując te 80 calowe telewizory kosztem ucięcia dobrych ficzerów na rzecz cali? Już jednak wolę te 55 calowe tv, które mają więcej do zaoferowania niż tiviki po 70-80 cali za 10 kafla. Dobry tv to taki który chodzi po 20-30k.

Edytowane przez Faka
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 30.11.2018 o 10:38, Faka napisał:

No a z 65 na 75 i koło się zamyka. Przy każdym teraz zakupie telewizora większość będzie miała w głowie, że jednak nie ten tv, bo za mały. Dobrze, że budżety czasami nie pozwalają, bo inaczej by człowiek całkowicie by zbankrutował.

Tak jak Pan Bóg powiedział, taka jest kolej rzeczy.

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, mushabelly napisał:

Zawsze jest coś za coś. Niestety u mnie liczy się wielkość ;).

 

Chociaż i tak minimum 2 tv potrzebuje to bym kupił jeden wielki + mniejszy OLED.

jak rozmiar to nie lepiej projektor?

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek
35 minut temu, Pupcio napisał:

3 grudzień i już choinka? ehh Ci polacy w uk :/

Ja mam od połowy listopada. Starzy ludzie musza się motywować światełkami inaczej umierają

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Puchar jest za mówienie innym jak mają graćxD

No ja niestety też pierwsze co to także skupiłem się na choince na początku grudnia. Ponadto nie lubię jak w HC jest tylko jedna marka jakoś wtedy daleko mi do słowa hardcore. Chociaż w sumie to nie pokój gracza, a komoda gracza.

Edytowane przez balon
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, ragus napisał:

 

MUKA

 

 

To sa moje pierwsze gry, jakie dostalem w zestawie z PSX'em. Maja swoje miejsce w serduszku. Na srodku juz tylko zostalo miejsce na PS Classic.

 

1 godzinę temu, milan napisał:

Te 3 gry z psxa na półce, brakuje znicza i pilota.

Fajny  kacik,  dosłownie,  pewnie żona kazała oddzielić komodę scianką działową.

Przejmuje salon. Nie wiadomo kiedy powstanie ten dodatkowy pokoj z garazu. Nie bede czekal. 

 

1 godzinę temu, balon napisał:

Puchar jest za mówienie innym jak mają graćxD

No ja niestety też pierwsze co to także skupiłem się na choince na początku grudnia. Ponadto nie lubię jak w HC jest tylko jedna marka jakoś wtedy daleko mi do słowa hardcore. Chociaż w sumie to nie pokój gracza, a komoda gracza.

Puchar jest z Czech za Tekkena 5. Devil z Mattem i ja. Pamietam, ze zgubilem tam w tedy memorke z customizacja do mojej postaci. Podczas potyczki jedna polkula mozgu wciaz jej szukala. Stad tylko :trophy_bronze:.

Ale co z tego, wazne ze mam pamiatke z tamtych starych beztroskich czasow :hi:

Edytowane przez MEVEK
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...