Skocz do zawartości

Mortal Kombat


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki piękne, mi bardziej chodziło o kombinacje do wykonania Babality przez Scorpiona. W opcjach pod Move List znajduje się jeszcze jeden slot oznaczony znakami zapytania. Podejrzewam, że jest to miejsce na trzecie Fatality (Toasty), ale w sieci poza kombinacjami, które nie mają przełożenia na wykończenie w grze (żadna nie działa) nie znalazłem nic innego. Jeśli ktoś ma jakiekolwiek info o Babality dla Scorpiona, proszę dać mi znać.

Odnośnik do komentarza

Mi się wydaje że jest jakiś warunek do spełnienia w walce żeby można było Babality wykonać. Np. W dwójce było coś takiego że jakiś dany typ fatala, nie wolno było blokować podczas walki. Nie wiem jaki jest ten warunek ale jestem pewny na 100% że coś takiego jest.

nie mozna blokowac. nie jestem pewien czy obie rundy ale na bank nie mozna w tej w ktorej robisz babala

Odnośnik do komentarza
Mi się wydaje że jest jakiś warunek do spełnienia w walce żeby można było Babality wykonać. Np. W dwójce było coś takiego że jakiś dany typ fatala, nie wolno było blokować podczas walki. Nie wiem jaki jest ten warunek ale jestem pewny na 100% że coś takiego jest.

Ta w MK II trzeba było trzymać Shang-Tsungiem LP przez całą 2 rundę :P po zobaczeniu napisu Finish him puścić LP (ja osobiście nigdy nie dałem rady na mojej starej Amidze 500 ponieważ na joysticku miałem tylko jeden przycisk) i cieszyć się krótka lecz treściwą animacją Kintaro Fatality:potter: i to by było a tyle jeżeli chodzi o spełnianie warunków dla danego fatality, ponieważ jakoś nigdy nie słyszałem o nie używaniu bloku podczas walki. A w krypcie nie można odblokować kombinacji Babality ??

Edytowane przez Mongol20
Odnośnik do komentarza

Ta w MK II trzeba było trzymać Shang-Tsungiem LP przez całą 2 rundę :P po zobaczeniu napisu Finish him puścić LP (ja osobiście nigdy nie dałem rady na mojej starej Amidze 500 ponieważ na joysticku miałem tylko jeden przycisk) i cieszyć się krótka lecz treściwą animacją Kintaro Fatality:potter: i to by było a tyle jeżeli chodzi o spełnianie warunków dla danego fatality, ponieważ jakoś nigdy nie słyszałem o nie używaniu bloku podczas walki. A w krypcie nie można odblokować kombinacji Babality ??

 

Pomyliłem się. W MK2 żeby móc wykonać Babality nie wolno było przez całą ostatnią rundę używać HP i HK. W MK3 nie wolno było używać bloku żeby wykonać Babality w ostatniej rundzie.

 

A w MK9 nie wolno zblokować żadnego ataku przeciwnika w decydującej rundzie walki - SPRAWDZIŁEM. Blok można użyć, ale tylko wtedy kiedy nie zblokujesz nim żadnego ataku przeciwnika. Jeśli zblokujesz już babality nie zrobisz.

Wykonanie na kimś Babality ma oznaczać pewnie że przeciwnik z którym walczysz nie jest dla Ciebie żadnym wyzwaniem, tak że nawet nie musisz używać bloku żeby go rozwalić. No i dlatego też za wykonanie Babality dostaje się 500golda a za Fatale tylko 250.

 

Wiem natomiast, ze obecnie Babality wychodzi mi za kazdym razem, niezaleznie od blokowania czy nie.

 

Gwno prawda. Sprawdź dokładnie.

 

NemoKOF: No posiadacze PS3 nie mogą za bardzo sprawdzić jeszcze, bo cały czas PSN nie działa. Ci którzy maja MK na X360 mogą grać.

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

Easye: daj znać, bo normalnie zabili mnie tym blokowaniem. :) Ja swoje wychowanie skończyłem na Mortal Kombat 2, nie potrafiłem dobrze Fatality na joysticku wykonać, więc Babality to dla mnie novum. :)

 

Przyznać jednak muszę, że może to być prawda. Kilkakrotnie przy końcowych pojedynkach na Expercie nie dało się wbić Babality, mimo zachowanej odległości i prawidłowego wbicia kombinacji. Fajna sprawa. :) Chłopaki z Netherrealm poszli tak głęboko w smaczki dla fanów, że aż micha mi się cieszy. Bomba! :)

Odnośnik do komentarza

Haro: Ja sprawdzałem to w trybie dla 2 graczy, więc jestem pewien. Kombinacja której używałem i odległość była dobra za każdym razem, ale kiedy jakiś cios zablokowałem, to już się nie dało zrobić. Musiałem to sprawdzić, bo jak w grze kombinacje mi nie wychodziły często to aż się zastanawiałem czy tylko na niektóre postaci można wykonać babality a na inne nie. Ale to o ten blok chodzi na szczęście ;p

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nooo... Ja byłem zdziwiony raz jak walcze, a tu mi głowa wyskakuje z boku ekranu i "Łupsiiiii" xD Albo jak przypadkowo odkryłem ukrytą walkę z classic Noob Saibotem. Dali chłopaki radę :)

 

To znaczy, ze mial klasyczny stroj tak jak Scorpion/Ermac/Reptile ???

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie chcę mi się przeglądać 13 stron w temacie, a problem, który poruszę może już był, także sorry z góry.

 

Klepie w MK na PS3 i nagrywam filmiki w Tutorialu. Wiecie, jak najwięcej hitów/dmg combo z X-ray lub bez. Jednak problem jest taki, że kiedy przykładowo za dziesiątym razem uda mi się odpalić combo (czyli wcześniej skasowałem nieudane combo 9 razy i za kolejnym combo wchodzi), to po odegraniu w Record/Playback mój zawodnik odwala jakąś maniane. Wali na oślep, skacze itd, a tego przecież nie nagrywałem. Nie zawsze tak jest, raz zapiszę filmik, raz zapiszę zupełnie co innego. Czy ktoś z Was spotkał się z tym problemem?

Edytowane przez Tien
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Ja jedynie mogę nażekać na problem z lagami, gra online przypomina czasem stare dobre DOA :/

Gdzie co drugi mecz nie dało się grać, co chwila stop klatki.Bardzo wiele moich znajomych z listy właśnie zrezygnowało z tego powodu.

Mimo wszystko uważam nowe MK za obecnie jedną z najlepszych mordoplastyk.

 

Ps:Ma ktoś może pojęcie kiedy wyjdzie jakiś nowy update?wiem że nowe postacie i stroje jakoś za tydzień.Ale przydał by się wkońcu dobry patch :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.