Skocz do zawartości

Mortal Kombat


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

 

W KI masz postacie zrobione dobrze i pasują do klimatu, a tutaj reklamowanie MK jakąś laską ze skrzydłami pszczoły albo wielkoludem z krasnalem na karku to śmiech i nijak nie pasują do klimatu MK.

A jak opisałbyś klimat MK ?

 

Masz pierdyliard kolorowych Ninja, pierdyliard kolorowych cyborgów, kolorowe laseczki z innych wymiarów posługujące się ziemską bronią, rzekomych mistrzów sztuk walki, przerośniętych czterorękich mięśniaków, centaura, oraz resztę przeciętnych kowalskich w mniej lub bardziej komicznych wdziankach - w przypadku kobit z obowiązkowym dekoltem.

 

No sorry, ale MK zawsze miał tak żenujący design postaci, że lekki powiew świeżości - nie ważne jak "śmieszny" - z pewnością nie zaszkodzi. No chyba, że wolałbyś mimo wszystko kolejnego Strykera...

 

Mnie najbardziej podobają się w MKX nowe Fatality. W sensie, wreszcie zdają się bardziej oryginalne, a nie tylko sprowadzające się do ucięcia/urwania kończyn w ustalonych miejscach, zerwania skóry, bądź jakiegoś mało wymagającego dla silnika zdeformowania modelu zawodnika, jak to miało miejsce w MK9.

 

wpis

 

nowe postacie nie wybitne ale na pewno wpasuja sie do stylistyki MK, nie narzekam

Odnośnik do komentarza

 

W KI masz postacie zrobione dobrze i pasują do klimatu, a tutaj reklamowanie MK jakąś laską ze skrzydłami pszczoły albo wielkoludem z krasnalem na karku to śmiech i nijak nie pasują do klimatu MK.

A jak opisałbyś klimat MK ?

 

Masz pierdyliard kolorowych Ninja, pierdyliard kolorowych cyborgów, kolorowe laseczki z innych wymiarów posługujące się ziemską bronią, rzekomych mistrzów sztuk walki, przerośniętych czterorękich mięśniaków, centaura, oraz resztę przeciętnych kowalskich w mniej lub bardziej komicznych wdziankach - w przypadku kobit z obowiązkowym dekoltem.

 

No sorry, ale MK zawsze miał tak żenujący design postaci, że lekki powiew świeżości - nie ważne jak "śmieszny" - z pewnością nie zaszkodzi. No chyba, że wolałbyś mimo wszystko kolejnego Strykera...

 

Mnie najbardziej podobają się w MKX nowe Fatality. W sensie, wreszcie zdają się bardziej oryginalne, a nie tylko sprowadzające się do ucięcia/urwania kończyn w ustalonych miejscach, zerwania skóry, bądź jakiegoś mało wymagającego dla silnika zdeformowania modelu zawodnika, jak to miało miejsce w MK9.

 

 

Ja nie mówię że wszystkie postacie z MK są dobrze zrobione bo osobiście nie trawię np Sonyi i Cage'a, ale akurat te nowe które przedstawiają w MKX są zwyczajnie czerstwe.

Odnośnik do komentarza

Niektórzy bronią nowych postaci posiłkując się kiczem ekipy z trylogii, ale prawda jest taka że gdyby ów karzeł z osiłkiem pojawili się w MK3 zostali by tak samo zjechali. Weźmy chocby tak "niewinną" postać jak Stryker, którego jedynym grzechem była wsiowa koszulka rowerzysty. Ps Stryker z MK9 - GOTY

Odnośnik do komentarza

wydaje mi się, że ta gra będzie o wiele lepsza od dziewiątki :) chyba jest na co czekać

-będzie przycisk, dzięki któremu będzie można biegać

-dashe będą zabierały regenerujący się pasek staminy

-przy wyborze zawodnika będzie wybierało się jego wersję cos jak ISMY z SFA3 :D ! MEGA!

-(pipi)ić stare postaci! Oby dali jak najwięcej nowych!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ja mam mieszane uczucia, do mnie od zawsze mk123>mk456 - jesli chodzi o wszystko, mk9 pieknie klamra spielo pierwsza trylogie, zobaczymy co przyniesie mk10, zreszta jak juz pisalem - jak EB nie przygra w chu.ja i znowu zaserwuje czesc tak bogata w tresc i tryby dla pojedycznego gracza to day one dla mnie z miejsca

Odnośnik do komentarza

Czy nie mówili przypadkiem, że dotychczasowe postacie powrócą, a przy tym chcą też wprowadzić nowe?

 

Bo gdyby tak się sytuacja prezentowała, to nie widzę problemu. Kogo odrzucają nowe twory, ten zostaje przy swoich starych ulubieńcach, jak to w bijatykach bywa.

 

W sumie ciekaw jestem jakiego typu nowych postaci oczekiwałyby osoby krytykujące te dotychczas przedstawione. Osobiście kobieta-pszczoła jest mi obojętna, ale ten master blaster moim zdaniem pasuje, a i zarazem czymś się wyróżnia.

 

Osobiście nie chcę by nowe twarze stanowiły kolejne roboty, ninja, cycate ninja i ewentualnie jakieś kompletne anonimy bez jakiejkolwiek krztyny oryginalności. No ale z drugiej strony rozumiem niepokój, gdyż faktycznie to co zostało dodane od MK4 wzwyż jakoś nieszczególnie zapadało w pamięci, z drobnymi wyjątkami.

 

Na filmiku z E3 są zaciemnione profile wszystkich postaci. Znawcy może coś tam odgadną.

Odnośnik do komentarza

Ciezko poki co powiedziec po tym demie. Oczywistym by sie moglo wydawac, ze skoro MK 4,5,6 to i rooster nowy. Z drugiej strony wiadomo, ze ludzie psioczyli na postacie z tych odslon. A z trzeciej strony Boon juz byl kiedys na tyle odwazny zeby z trzeciej czesci wyje.bac najbardziej kultowa postac czyli Scorpiona. Moim zdaniem bedzie szukal balansu i szedl bardziej w strone street fightera 4 niz sf 3.

Odnośnik do komentarza

Osobiście nie chcę by nowe twarze stanowiły kolejne roboty, ninja, cycate ninja i ewentualnie jakieś kompletne anonimy bez jakiejkolwiek krztyny oryginalności. No ale z drugiej strony rozumiem niepokój, gdyż faktycznie to co zostało dodane od MK4 wzwyż jakoś nieszczególnie zapadało w pamięci, z drobnymi wyjątkami.

 

Z takim podejściem ciężko z przyjemnością grać w mortal kombat. Można by mieć pretensje gdyby grało się nimi tak samo, a human smoke, reptile, sub zero, scorpion, ermac, noob-saibot, rain to całkiem różne postacie, każdą gra się inaczej, w każdej z tych postaci ciężar gry jest przesunięty w inną stronę, i tak reptile'em zone'ujesz, sub-zero grasz defensywnie, scorpionem nie grasz bo to chu.jowa postać, a human-smoke to typowy a-tier, gdzie po wbitym aaHP robisz z przeciwnikiem co chcesz. 

 

No chyba że należysz do tej grupy, która jak widzi, że scorpion i human smoke mają tak samo wyglądające ruchy (spear i teleport punch), to narzekasz że nie chciało im się nic robić i jest kalka w innym kolorze, kiedy te postacie są ciałkiem różne jeśli chodzi o juggle, szybkość. poruszania się. Scorpionem grają chyba tylko ci, co odpalą mortala po obiedzie w niedzielę.

 

 

(Oczywiście mówię o UMK3 i MKT, MK9 to wolny szrot).

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...